Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв смартфон да избера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Преди месец взех на момата redmi note 5a prime. Към момента се държи повече от добре. Предимство при него е,че работи с две сим карти и сд карта. При повечето други модели трябва да избираш или две сим карти или сим+СД карта. Взех го от нашенски сайт с гаранция.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #77
      Дори и да има 1 сим слот и 1 който е хибриден сим или карта с памет пак има лечение - https://www.youtube.com/watch?v=Zz_sLdIzJfM
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        #78
        Вчера взех Samsung J3 2017 , Има 2 слота за СИМ и слот за карта отделно.

        Коментар


          #79
          krasio_79bs написа: Преглед на мнението
          Преди месец взех на момата redmi note 5a prime. Към момента се държи повече от добре. Предимство при него е,че работи с две сим карти и сд карта. При повечето други модели трябва да избираш или две сим карти или сим+СД карта. Взех го от нашенски сайт с гаранция.
          Честно казано при 32 GB вътрешно пространство (25 GB използваеми) не ми се вижда много вероятно да ми потрябва и карта памет. Тези телефони са еднодневки - масово вече са с несменяеми батерии, а батерията живее 2-3 години. Така че аз гледам да избирам с добри параметри и на добра цена, дори и да не мога да ползвам гаранцията. Забравих да спомена, че Xiaomi Redmi 5 Gold 32 GB + двата протектора ми излезе 230 лв. крайна цена от Китай. Това, което ми хареса най-много е, че е лек и тънък: по-тънък и по-тесен от предшественика си Redmi 4, но за сметка на това с по-голям дисплей, без да е "пораснал" на височина. Може да се носи в заден джоб без да стърчи, а това ми беше основното притеснение.
          Последна редакция от snake; 28.03.2018, 10:09.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #80
            Някой да има обяснение защо новото Редми 5 е по-евтино от старото Редми 4!?
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #81
              kiro_of_the_day написа: Преглед на мнението
              Някой да има обяснение защо новото Редми 5 е по-евтино от старото Редми 4!?
              Цените са съпоставими. Redmi 5, който си купих сега, е с 10-15 долара по-евтин от Redmi 4, който купихме миналата година на жена ми. Едно от обясненията е, че Redmi 5 е чувствително по-лек от 4 - т.е. повече пластмаса в 5-цата за сметка на металния корпус в Redmi 4.
              Последна редакция от snake; 10.04.2018, 13:45.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #82
                ntodorov написа: Преглед на мнението
                ...Аз лично се "преместих" в Турция ( заради еднаквото часово време )...
                Това не е съвсем вярно.
                През лятото сме с едно време, но зимата не сме. Турците останаха от няколко години само на лятно време и не се връщат на зимно.

                Коментар


                  #83
                  Immortal написа: Преглед на мнението
                  Това не е съвсем вярно.
                  През лятото сме с едно време, но зимата не сме. Турците останаха от няколко години само на лятно време и не се връщат на зимно.
                  Така е Дидо, но друго беше същественото. Предвид това, че на всеки два месеца получаваме актуализация на софтуера, се надявам до зимното часово време да получим "липсите" си. Ако пък ли не
                  - ще настройвам часовника си ръчно. Към 27.03. опцията Турция като държава извън ЕС ме удовлетворяваше напълно.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #84
                    Намерих още една разлика в полза на Redmi 4, която обяснява малко по-високата цена. Петицата уж е с по-голям дисплей, но не е точно така, защото най-долната част от екрана през повечето време е заета от трите софтуерни бутона, докато при 4-ката са хардуерни и не крадат полезно място от дисплея. Стигам до извода, че макар че Redmi 5 в някои от характеристиките си превъзхожда Redmi 4, всъщност е телефон от (съвсем) малко по-нисък и бюджетен клас.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #85
                      Някой има ли опит с бг онлайн магазините за телефони и ако да кои (не) бихте препоръчали? И по-точно от баш най-съмнителните, които обикновено: нямат адрес на сайта, само телефон; мейлът им е abv или gmail; имат разни по-екзотични модели; цените са съмнително ниски и т.н. - а бе разбрахте ме Основното ми притеснение е дали ще получа това което искам, и да не се налага да се разправям с връщане.
                      Последна редакция от dikanio; 23.07.2018, 18:28.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #86
                        Не се занимавай с онлайн магазините, а върви в най-близкия реален до теб - става много по-бързо.
                        Ако вече си си избрал телефон, просто го вземи и това е. Ако нещо даде фира, носиш го в магазина и ти го оправят гаранционно.
                        Е, ако го купиш онлайн, имаш опцията да го върнеш в 14 дневен срок, а ако се наложи нещо за ремонт, става малко по-бавно, защото трябва да го носиш до офис на превозвач и да е за твоя сметка.
                        И не на последно място, в магазина реално виждаш какво купуваш и можеш да го пипнеш
                        Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                        Коментар


                          #87
                          Аз- https://bgtelefon.com/
                          е от тук взех и за мен и за жена ми по едно Redmi 4. Пристигнаха, ползвам ги, за друго не гарантирам
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #88
                            От около месец ровя за телефон и нещо съм в шах.
                            Имам само 3 прости изисквания:
                            - голяма батерия - над 4000 mAh
                            - хубава задна камера
                            - дисплей над 5 инча.
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #89
                              От около месец ровя за телефон и нещо съм в шах.
                              Имам само 3 прости изисквания:
                              - голяма батерия - над 4000 mAh
                              - хубава задна камера
                              - дисплей над 5 инча.
                              https://www.xiaomishop.bg/phones/red...b-ram-64gb-rom
                              Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                              Chevrolet Aveo

                              Коментар


                                #90
                                Само за камерата ревютата са лоши, но пък за мен е ок. То зависи какво очакваш и за какво точно ти трябва, не е като на айфон де, но и не е лоша
                                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                                Коментар

                                Working...
                                X