Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto Secret

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto Secret

    Здравейте колеги!!!
    Преди 2 седмици започнах с ремонта на моето пунто мк1 95г.1.2 73к.с. 4врати. Проекта е към края си, но реших да споделя след като запали.
    остават ми само козметични задачи, като сглобяване на интериора и други дребни удобства.
    Карам пунтото от 5 години и съм доста доволен от него (Фен съм му) все пак ми беше и първата лична кола.
    След него смених още няколко(пак италианки), но всички станаха донури, но пунтото не се предаде.
    взех си го към Софето да го карам но започна да се предава.... Няма парно, 15 бензин градско, 1 л. масло, 2 литра вода....
    Абеее беше си пътник.
    Взех Гт 98 цяло и реших да си взема разни работи от него, като например мотор ходова част и други дребни работи.


    -8С проекта стартира.
    И до тази вечер в която не чух гласа на мотора за пръв път.

    Не съм снимал много, защото повече беше бачкането.
    Това което сме направили с моя колега Вилиан е плод на време от 3 уикента и 4 следработни вечери по 2 3 часа.
    Малко снимки от ден 1
    Прикачени файлове

    #2
    Ден 2

    доста бързо напредват нещата..
    Рейката малко се счупи...
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      През седмицата...

      свалих таблата, бушониери, разкачих инсталацията отвътре и я подготвих за прехвърляне.
      дълги безсмислени и студени вечери си бяха, но пак свърших някаква работа колкото и малко да е.
      Търсих рейка цяла седмица, продавах и продавам части които са ми останали и може да свършат работа на някой в нужда.
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        2-та Събота

        Идва време за работа, но сме на работа.... пак следработно.. и пак нищо

        Коментар


          #5
          Неделя

          Този ден вече си заслужаваше.. Мотора стъпи на мястото си.
          С помощта на 10-15 тухли няколко палета и 2 стойки и стоманено въже.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            14 февруари

            Отново следработно навързахме инсталацията останаха няколко маркуча и сложихме новата рейка, която намерих чрез олх
            Мислим да палим.... но греда.... Акумулатора ми е заключен в склада и нямам клуч.

            Коментар


              #7
              Днес 16.02

              Взех ключ сложих акумулатора, електрониката работи вичко точно, проблеми с малко кабели, нерви псувни, и с помоща на клещи, нож и една МАЙКА ( ама много пъти...) първото видео на Новото ми бижу.

              До края на седмицата ни остава, да сменим задния мост да сложим седалки и волан,Наливаме течности по системата, обезвъздушаваме и палим.
              Още материал ще кача след няколко дни, защото съм на работа и незнам дали преди събота ще отделя време за колата.

              Коментар


                #8
                Всичко точно, колата върви много добре, но днес се случи нещо лошо и незнам какво е то.... Пуснах тема в друг раздел, много ще се радвам да споделите мнение.
                http://www.fiatforum.bg/showthread.p...скорост

                Коментар

                Working...
                X