Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 - 2017

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Хм, точно щях да пиша нова тема, но може и в тая ... !
    Какво мислите за новото лого? По мое му, е много грозно.

    Kay_ ще трябва да подмениш аватара!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #32
      Alfa Romeo отново във Ф1, този път като партньор на Заубер

      https://www.sportal.bg/news.php?news=696638
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #33
        Хахах..Новото лого, честно да си кажа не ми допада.Ама сигурно трябва да свикна. Онова от 90те с болидчето в надписа ФИА повече ми харесва от това новото.

        Ферари правят сериозна крачка за вкарване на АР в спорта. Предполагам следващите няколко сезона, ще е само като бранд, но няма да се изненадам на отбор "Алфа Ромео - Заубер", както бяха с БМВ по едно време. Ако и отношенията с ХААС се запазят толкова тесни, то ще стане, че Ферари ще имат два сателитни отбора. Не пестят средства за да върнат титлата след 10 годишна суша. Любопитно им е сега, след като АР ще е брандиран на други коли, на тези ан Ферари ще се върнели надписа "ФИАТ" хаха. Щот сега....разбирам болид от Ф1, ама на носа на предното крило като пишеше с големи букви ФИАТ ми пълнеше душата

        За финала на сезона...май няма какво да се коментира. Двата Мерцедеса бяха със свежи мотори и се видя и на пистата това. Въпреки, че Фетел последната обиколка се опита на направи НБО и даде с +0,070 по-бавно от Ботас, през състезателната дистанция темпото на Хамилтън и Ботас беше с по 0,600-0,700 по-бързо от това на Ферари. Повече внимание бих обърнал на наказанието на Хюлкенберг, което получи за пресичане на завой при изпреварване на Перез. Тънкия момент тук е разпределянето на парите в зависимост от позицията на конструкторите. С това 6то място Нико докара на Рено около 7млн $. Ако трябваше да кара зад ФИ на Перез - не вярвам да успееше да го изпревари. Реално малко нечестно се получи. За такава ситуация стюардите може да са решили, че 5сек наказание е ОК, но косвено ощетяваш 2 отбора в крайното класиране така.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #34
          Мисля, че интересите на италянците към американският автомобилен пазар са големи и са оказали влияние във вземането на решение за завръщане на марката, на грида. Особенно с новите им модели Джулия и Стелвио, и като вземем предвид новите собственици на Ф1, решават да заложат на възможно "най-простата" реклама - болид брандиран с Алфа Ромео.
          Аз лично много се кефя на новият отбор, само незнам как ще приема прекият им двубой за призови места ... говоря хипотетично. По мои наблюдения голяма част от феновете на Ферари, тук в България са си алфисти и от 2018-та ще имат възможност за мега фенщина!?
          Последна редакция от Jimy; 01.12.2017, 15:37.
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #35
            Ами както се говори, че пилоти ще са Шарл Леклер и Антонио Джувинаци....и двамата са доста добри и като млади пилоти ще събират симпатии на неутралните фенове. Ако има как и на Лука Гиото да се даде шанс ще е мн добре. Италианските пилоти доста намаляха, да не кажа, че изчезнаха.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              #36
              Те и мен ме викаха да карам, ама им отказах. Няма си развалям риболова всеки уикенд я.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #37
                Льоклер ще е пилот на Алфа Ромео Заубер. Вторият си остава Ериксон, защото има солиден спонсорски гръб и Заубер си го оставят. Резервен пилот ще е Джовинаци и по-добре, че него много го привличат дуварите и се блъска качествено в тях. За борба с Ферари и дума не може да става. По-скоро ще го играят младежки тим на Скудерията, както Торо Росо е за Ред Бул. Няма кой знае колко място за върла фенщина там, защото задвижването е Ферари и вероятно ще се ползват много от компонентите на Скудерията. Реално ще гледаме едно претапицирано Ферари, което ще изпитва гуми и нови аеро-концепции за големия отбор. Стъпката е наложителна за Ферари, откак тестовете са ограничени до минимум. Иначе няма шанс да се пребори Мерцедеса. Особено с левашки изпълнения като тази година, дето нашите сами си подариха титлата.
                Dacia Duster 1.6 4WD

                Коментар


                  #38
                  Да, да, да. Прочетохме кои ще са пилотите официално. Само ми е любопитно колко пъти си гледал Джувинаци, че правиш тези заключения?
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    #39
                    Гледах го в Шанхай тази година, когато кара Заубера. За един уикенд се размаза два пъти. Много лошо впечатление ми направи.
                    Dacia Duster 1.6 4WD

                    Коментар


                      #40
                      Той и в Австралия кара. Гледал съм го в ГП2 и Ф3 европейските серии. Момчето е вицешампион и в двете. Остана на по-малко от 5т от Гасли, а в другия случай....жалко че Феликс Розенквист така и не намери място във Ф1, а кара в тая ръпа Ф Е. Идеята е, че очаквах да си го гледал един път и заради един аквапланинг вече...го превличали дуварите. Момчето е на 20-21, пилотирането му е чн стабилно и постоянно, не прави дебилни маневри и изпреварва мн чисъо. Погледай го повече от един път и тогава го оценявай. Не, че е някакъв неземен талант...ама гледал си го един път и вече...не става.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        #41
                        Ами аз съм гледал малко и другите млади - Брендън Хартли, Шарл Льоклер, Ландо Норис, Пиер Гасли и т.н.т. Но те не са ми правили лошо впечатление с две катастрофи в един уикенд. Аквапланингът е за всички, не е само за Джовинаци. Трябва да умее да ги преценява тия неща. Не ме разбирай погрешно, нямам нищо против него. Ще се радвам да излезе добър пилот. Но той разби едното от шаситата на Заубер и за това в края на сезона нямаха с какво да сменят дефектното, мисля на Паскал Верлайн беше то. Иначе най-много съжалявам за Жул Бианки. В тестовете с Ферари показа отлична скорост. Бог да го прости момчето...
                        Dacia Duster 1.6 4WD

                        Коментар


                          #42
                          Не те разбирам грешно...всеки има право на мнение. Но не е сериозно от един старт с най слабия болид и такава оценка. Бтв.. .Брендън Хартли е всичко друго, но не и младок..сиг е пилота с най-голям опит на грида. Многократен шампион с Порше в сериите за издръжливост.
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            #43
                            Факт е, че Заубер предпочитат за титуляр Льоклер, пред Джовинаци. И двамата са кадри на Ферари, а Антонио си е и италианец, което би му дало предимство, ако като умения са равностойни с Шарл. Явно са преценили, че Льоклер е с по-голям потенциал. И това не е случайно, дори и Кими похвали Льоклер. Ноооо, ще ги видим какво могат, ако АР-Заубер направят читава кола, която да може да се бори с Индиите, Уилямс, Мак и Рено... Макар да ми се струва, че Рено ще са близо до Ред Бул догодина... Ще видим след 2-3 месеца, ако корейчето Ким не изстреля някоя ядрена ракета по Щатите междувременно...или обратното.
                            Dacia Duster 1.6 4WD

                            Коментар


                              #44
                              Да. Изжежду двамата Леклер и Джувинаци, определено Леклер показва по-добрите резултати и му е заслужено мястото. Лошото е, че парите от спонсори, които стоят зад Ериксон му осигуряват мястото. Въпреки, че бях чел една статия на Иван Тенчев, за сравнение на резултатите на Верлайн и Ериксон. Като се приспадне разликата в теглото на двамата се оказа, че разликата им е по-малко от 0,100. За представянето на отбора - ще видим. Аз не залагам големи надежди. Борба с Торо Росо и ХААС. Ще е хубаво отборите да се компресират като времена напистата и Заубер трябва да направят крачка напред.
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                #45
                                S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                                Те и мен ме викаха да карам, ама им отказах. Няма си развалям риболова всеки уикенд я.
                                Разбира се, той риболова си е важен, а и F1 e за "неделни шофьори"

                                "Неделни шофьори"

                                И видео за риболова
                                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                                Търси се..

                                Коментар

                                Working...
                                X