Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати 41 до 47 от 47

Тема: Формула 1 - 2017

Фиат фанатик Аватарът на DJPOPA
    Регистр. на
    19.11.2011
    Ами аз съм гледал малко и другите млади - Брендън Хартли, Шарл Льоклер, Ландо Норис, Пиер Гасли и т.н.т. Но те не са ми правили лошо впечатление с две катастрофи в един уикенд. Аквапланингът е за всички, не е само за Джовинаци. Трябва да умее да ги преценява тия неща. Не ме разбирай погрешно, нямам нищо против него. Ще се радвам да излезе добър пилот. Но той разби едното от шаситата на Заубер и за това в края на сезона нямаха с какво да сменят дефектното, мисля на Паскал Верлайн беше то. Иначе най-много съжалявам за Жул Бианки. В тестовете с Ферари показа отлична скорост. Бог да го прости момчето...
    Fiat Multipla 105JTD

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Не те разбирам грешно...всеки има право на мнение. Но не е сериозно от един старт с най слабия болид и такава оценка. Бтв.. .Брендън Хартли е всичко друго, но не и младок..сиг е пилота с най-голям опит на грида. Многократен шампион с Порше в сериите за издръжливост.

Регистр. на
    19.11.2011
    Факт е, че Заубер предпочитат за титуляр Льоклер, пред Джовинаци. И двамата са кадри на Ферари, а Антонио си е и италианец, което би му дало предимство, ако като умения са равностойни с Шарл. Явно са преценили, че Льоклер е с по-голям потенциал. И това не е случайно, дори и Кими похвали Льоклер. Ноооо, ще ги видим какво могат, ако АР-Заубер направят читава кола, която да може да се бори с Индиите, Уилямс, Мак и Рено... Макар да ми се струва, че Рено ще са близо до Ред Бул догодина... Ще видим след 2-3 месеца, ако корейчето Ким не изстреля някоя ядрена ракета по Щатите междувременно...или обратното.
    Fiat Multipla 105JTD

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Да. Изжежду двамата Леклер и Джувинаци, определено Леклер показва по-добрите резултати и му е заслужено мястото. Лошото е, че парите от спонсори, които стоят зад Ериксон му осигуряват мястото. Въпреки, че бях чел една статия на Иван Тенчев, за сравнение на резултатите на Верлайн и Ериксон. Като се приспадне разликата в теглото на двамата се оказа, че разликата им е по-малко от 0,100. За представянето на отбора - ще видим. Аз не залагам големи надежди. Борба с Торо Росо и ХААС. Ще е хубаво отборите да се компресират като времена напистата и Заубер трябва да направят крачка напред.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Член на СФФБ
    Фиат фанатик
    Аватарът на FIRE 8V
    Регистр. на
    04.11.2004
    Цитат S_BANKOV написа: Преглед на мнението
    Те и мен ме викаха да карам, ама им отказах. Няма си развалям риболова всеки уикенд я.
    Разбира се, той риболова си е важен, а и F1 e за "неделни шофьори"

"Неделни шофьори"

И видео за риболова
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear' / Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V" ;
    www.fiat-uno.net

Kay_ ще трябва да подмениш аватара!

По скоро аз ще трябва да го сменя ... защото Алфата просто разбива, най-красивият и интересен болит от грида за 2018!!! А и за СШ няма новини ...
    , но тва е друга тема.

п.п. няма ли да почваме със сезон 2018-се
    иноишес турбо, на Ф60 и конус ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Регистр. на
    19.11.2011
    За мене най-интересно и красиво е Ферарито. Изглежда много завършено концептуално. Дано да се окаже и силно на пистата.
    Fiat Multipla 105JTD

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Тема: Формула 1 - 2017

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •