Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Патриотизъм или реализъм?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Патриотизъм или реализъм?

    Да ви задам един въпрос?
    Бихте ли гласували за най-грозната кандидатка за мис-ка, само защото е българка или бихте гласували за наистина най-красивата мацка в конкурса (от друга националност)?
    После ще ви кажа що ви питам.

    #2
    Аз мога ли да отговоря или.... само за мъжката част на форума?
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Красивата......
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        #4
        Красивата разбира се, все пак е конкурс за красота

        Коментар


          #5
          За красивата, естествено. Но така или иначе тези конкурси са подигравка и винаги са нагласени - у нас с пари, международните с политика.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #6
            Аз мога ли да отговоря или.... само за мъжката част на форума?
            Може, Еле, въпросът е принципен.

            Коментар


              #7
              Най-добре пусни снимки на двете кандидатки и не казвай коя е наща, защото за един красивата може да е пълен отврат за другия, въпрос на вкус.
              punto HGT

              Коментар


                #8
                Бих казал... за по-зафатната (т.е. по-хубавата), че се нагледах на кльощави фльорци...
                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                Коментар


                  #9
                  Аз ще гласувам по съвест, както казват политиците и ще се надявам, най-красивата да е българката.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #10
                    За по-красивата,но според моя критерий за красота.
                    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                    Коментар


                      #11
                      По-красивата
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        Аз съм малко манипулатор и всички отговорихте както очаквах.
                        Ето защо пуснах темата:
                        Вчера един познат ме агитира да гласувам в конкурс за "Туристическа топ дестинация за Европа", с ясната идея да гласувам за Созопол.
                        Аз разгледах предложенията и гласувах, само че за Прага, и му го казах.
                        Той ме изкара едва ли не предател на Родината и че не съм българин, и т.н.

                        П.П. Като една от атракциите в Созопол беше показан кичозният "замък" на Тумпала в Равадиново, айде холан!

                        Коментар


                          #13
                          Пффф тамън си помислих, че ше пуснеш две снимки на некои "сгодни женици", ти за Созопол и Прага, темата стана песимистична
                          punto HGT

                          Коментар


                            #14
                            Можеше просто да пуснеш един въпрос дали ако не гласуваш за някоя българска дестинация трябва да се броиш родолюбец... ние щяхме да ти отговорим, без да броим цици на подиума
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #15
                              Това с циците си е плод на вашето подсъзнание (И ти ли, Еле?!? ).

                              Коментар

                              Working...
                              X