Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София - Боровец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София - Боровец

    Сега, при тази усложнена на места зимна обстановка, как в пътя до там? Интересуват ме и двата маршрута: през Панчарево и през Сапарева баня (там има Клисура - как е в планината?).
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    #2
    През Панчарево е ОК, инфо от вчера, през С.Б. нямам идея.
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Аз карах на 14.01. през Панчака - от трудовака нагоре беше ужас - сняг, коловози и нито 1 снегорин. И се караше в колона с 40-50, щото някой сигурно не си е сложил зимните галоши или никога не е карал на сняг. Следобяд реших да експериментирам през Дупница - Клисура си беше ОК, на Дупница се виждаха нивите - пътя идеален за 90-100 да не кажа и 150 (който не го е страх от КАТ). На магистралата имаше малко сняг, но и там се караше от 90 до 140.
      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

      Коментар


        #4
        Нямам представа дали още ти трябва инфо, но да си кажа... този петък (20.01) пътя беше супер. Става дума за София - панчарево - Самоков - Боровец. Минах около обяд. Разчистено е супер, но настилката беше мокра. Ако пътуваш сутринта, вечерта или нощем - внимавай за заледявания. Този петък пак ще ходя до там по работа, ако ти трябва инфо - ще драсна как е.
        Fiat Croma 1.8 140hp

        Коментар


          #5
          Ако имате път към Самоков/Боровец - внимавайте с падналите камъни на пътя! (информацията е от 17.02)
          След топонето на снеговете са почнали да се ронят. Лично аз спирах да махам камъни, на няколко места засичах и други спрели да разчистват пътя.
          Fiat Croma 1.8 140hp

          Коментар

          Working...
          X