Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип тунинг пунто гт 1.4 турбо мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чип тунинг пунто гт 1.4 турбо мк1

    Здравейте колеги, интересува ме чип за пунто гт, какъв е ефекта но само софтуерно (колко конски сили повишава) чел съм че увеличава мощноста с около 30hp. и намалява разхода. Интересува ме цена кой ги прави и какво точно се променя.

    #2
    И аз имам интерес към отговорите от по запознати.

    Коментар


      #3
      Нещо няма активност от колегите,айде размърдайте пръсти малко.

      Коментар


        #4
        По коректно е да попиташ сервизите, които се занимават с тази дейност, колегите които карат ГТ са на изчезване и най вероятно и те са ползвали услугите на някой, който с това се занимава.

        Не очаквай да ти се понижи разхода на гориво, а точно обратното, повече коне - повече гориво.
        punto HGT

        Коментар


          #5
          За колко конски сили е относително май, по данни са на стейджове: Stage 1, 2, 3 май бяха. Едно е с максимум 180 коня ако не ме лъже паметта (едно време като купих колата ги бях чел подробно, преди 4 години). Само че трябват кулер, генерация, спортен филтър и чип за да се стигне до тези коне. Като сложа моя чип ще пиша за впечатленията. За разхода пак е относително. Ако я караш леко без да влиза в бууст, може и да падне, обаче ако я караш в бууст със сигурност ще се вдигне. Мойта до 2000 оборота я галя и под 14 не пада, ако я настъпвам разхода минава 18, но не е настроена както трябва в момента.
          Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
          Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            Благодаря за инфото, познат ще ми прати някакъв чип (не се знае за какъв сетъп е правен) и ще споделя случващото се.

            Коментар


              #7
              колега пристигна ли чипа?
              FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

              Коментар


                #8
                чипа дойде одавна монтиран е но явно пунтото няма електронно вдигане налягането на турбината с стандартно налягане няма никаква разлика. сложих един бууст контролер за 10лв. така наречените кранчета и вече ефекта е дупер но незнам какви са смесите в момента. лошото е че май скоростите ми са за смяна а и си има други проблеми колата и почвам се чудя дали си заслужава

                Коментар


                  #9
                  Здр.ела в групата за гт в фейсбук,fiat punto Gt "garage" така се пише

                  Коментар

                  Working...
                  X