Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кричим-Девин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кричим-Девин

    Привет Колеги.Предстой ми пътуване до Девин и ме интересува някой знае ли състоянието на пътя между Кричим и Девин.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

    #2
    Хубав беше преди две години. Ама да ти кажа честно само заради гледките край язовир Въча ще го избера дори и да е лош.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Краси,точно заради гледката покрай язовир Въча питам.След седмица сме кумове на сватба и нашият подарък е СПА уикенд в Девин.Младоженците никога не са ходили из Родопите и искам да видят нещо красиво.През Пампорово ми е същите километри но пътят след Асеновград ми е скучен и отегчителен.Има още две две седмици и се надявам някой колега да даде актуална информация.
      Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

      Коментар


        #4
        Пътувайки към Девин винаги минавам от там. За жалост последните години пропускам. Аз лично минавам Кричим-Девин. А на прибиране към дома Девин-Пампорово.
        Какъвто и да е пътя ще имат възможност да разгледат повечко неща из Родопи.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Потвърждавам, че точно преди две години пътят беше идеален. Едва ли се е разбил толкова бързо ?
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Беше нов и хубав само покрай язовир Цанков камък. От Кричим и покрай язовир Въча си беше стар и с дупки. Дано са го асфалтирали и там.
            Лошото е, че много тирове минават през въпросният участък. Това в комбинация с многото завои затруднява движението.
            Но иначе гледките там наистина са страхотни.

            Коментар


              #7
              Пътят до яз. ВЪЧА в момента е изкърпен.Оттам нагоре пътят е по-добър.
              Fiat Brava 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                dimitar_611 написа: Преглед на мнението
                Пътят до яз. ВЪЧА в момента е изкърпен.Оттам нагоре пътят е по-добър.
                Благодаря Колега
                Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                Коментар


                  #9
                  Привет Колеги.Пътуването вече е факт и ще споделя с вас какво е състоянието на пътищата по които минах.На отиване минах през Пампорово и там изненади нямаше.Днес се върнах през Кричим и съжалих че не поех в посока Пампорово.Пътят до отбивката за стената на язовир Цанков камък е перфектен и след това все едно попадаш на някоя друга планета.От Михалково до Кричим си е страшно,кръпка до кръпка,дупка до дупка и навсякъде паднали камъни.След Кричим до магистрала Тракия и той не е за хвалене с участъците си от павета (за тях си знаех )и така до перфектната ни магистрала.Направи ми впечатление и друго,пътят Девин -Доспат беше перфектно изчистен,а като се отбих от Тешел за Триград стъпих върху лед и
                  така чак до горе,но поне беше опесъчено.Радвам се че се прибрахме живи и здрави и изкарахме невероятен уикенд.
                  Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                  Коментар


                    #10
                    milen11 написа: Преглед на мнението
                    .Днес се върнах през Кричим и съжалих че не поех в посока Пампорово.Пътят до отбивката за стената на язовир Цанков камък е перфектен и след това все едно попадаш на някоя друга планета.От Михалково до Кричим си е страшно,кръпка до кръпка,дупка до дупка и навсякъде паднали камъни.След Кричим до магистрала Тракия и той не е за хвалене с участъците си от павета (за тях си знаех )и така до перфектната ни магистрала..
                    Ами колега, аз ти казах че е така, но явно не ми обърна внимание.

                    Коментар


                      #11
                      Аз минах на 01.01 по този път, но тогава беше до Кричим заснежен, и дупки и кръпки не видях и не усетих. Видя ми се много хубав, явно снегът е скрил истинското положение.
                      Гледката обаче си заслужава!

                      Коментар


                        #12
                        Тогава карах известно време след теб и си мислех, че може да си ти заради регистрацията и стикера на задното стъкло и... верно си бил ти Аз бях с Гранда.

                        Коментар


                          #13
                          Ами да се беше разсвяткал, разсвирил и т.н. Щяхме да си честитим новата година

                          Коментар


                            #14
                            Пътят е трагичен от Кричим до Михалково. Супер неравен и напукан асфалт.
                            След Кричим е пълно с цигани, превозващи дърва с велосипеди и РК1!
                            Има и паднали камъни от скалите - бол!
                            1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                            Коментар


                              #15
                              Здравейте,да събудя малко темата.На 11 юни ще ходя за риба на Въча на един от понтоните и ме интересува някой знае ли как върви ремонтът на пътя.Миналата година ходих с Маздата на сина и бях анатемосан,как съм можал да карам с нея по такъв път.Знам че има колега от Кричим и се надявам да се включи с някаква актуална информация.
                              Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                              Коментар

                              Working...
                              X