Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 14

Тема: Кричим-Девин

Фиат фанатик Аватарът на milen11
    Регистр. на
    25.05.2008

Кричим-Девин

Привет Колеги.Предстой ми пътуване до Девин и ме интересува някой знае ли състоянието на пътя между Кричим и Девин.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Хубав беше преди две години. Ама да ти кажа честно само заради гледките край язовир Въча ще го избера дори и да е лош.

Регистр. на
    25.05.2008
    Краси,точно заради гледката покрай язовир Въча питам.След седмица сме кумове на сватба и нашият подарък е СПА уикенд в Девин.Младоженците никога не са ходили из Родопите и искам да видят нещо красиво.През Пампорово ми е същите километри но пътят след Асеновград ми е скучен и отегчителен.Има още две две седмици и се надявам някой колега да даде актуална информация.

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Пътувайки към Девин винаги минавам от там. За жалост последните години пропускам. Аз лично минавам Кричим-Девин. А на прибиране към дома Девин-Пампорово.
    Какъвто и да е пътя ще имат възможност да разгледат повечко неща из Родопи.

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    Потвърждавам, че точно преди две години пътят беше идеален. Едва ли се е разбил толкова бързо ?
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Беше нов и хубав само покрай язовир Цанков камък. От Кричим и покрай язовир Въча си беше стар и с дупки. Дано са го асфалтирали и там.
    Лошото е, че много тирове минават през въпросният участък. Това в комбинация с многото завои затруднява движението.
    Но иначе гледките там наистина са страхотни.

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    20.12.2008
    Пътят до яз. ВЪЧА в момента е изкърпен.Оттам нагоре пътят е по-добър.
    Fiat Brava 1.9 JTD

Регистр. на
    25.05.2008
    Цитат dimitar_611 написа: Преглед на мнението
    Пътят до яз. ВЪЧА в момента е изкърпен.Оттам нагоре пътят е по-добър.
    Благодаря Колега

Регистр. на
    25.05.2008
    Привет Колеги.Пътуването вече е факт и ще споделя с вас какво е състоянието на пътищата по които минах.На отиване минах през Пампорово и там изненади нямаше.Днес се върнах през Кричим и съжалих че не поех в посока Пампорово.Пътят до отбивката за стената на язовир Цанков камък е перфектен и след това все едно попадаш на някоя друга планета.От Михалково до Кричим си е страшно,кръпка до кръпка,дупка до дупка и навсякъде паднали камъни.След Кричим до магистрала Тракия и той не е за хвалене с участъците си от павета (за тях си знаех )и така до перфектната ни магистрала.Направи ми впечатление и друго,пътят Девин -Доспат беше перфектно изчистен,а като се отбих от Тешел за Триград стъпих върху лед и
    така чак до горе,но поне беше опесъчено.Радвам се че се прибрахме живи и здрави и изкарахме невероятен уикенд.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Цитат milen11 написа: Преглед на мнението
    .Днес се върнах през Кричим и съжалих че не поех в посока Пампорово.Пътят до отбивката за стената на язовир Цанков камък е перфектен и след това все едно попадаш на някоя друга планета.От Михалково до Кричим си е страшно,кръпка до кръпка,дупка до дупка и навсякъде паднали камъни.След Кричим до магистрала Тракия и той не е за хвалене с участъците си от павета (за тях си знаех )и така до перфектната ни магистрала..
    Ами колега, аз ти казах че е така, но явно не ми обърна внимание.

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Тема: Кричим-Девин

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •