Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запитване относно "афтърмаркет" джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Така пичове ся следното става , на колата съм си харесал една топка от passat b3 т.е 2ка тя е на резба ще стане ли на фиата да си я сложа или няма как ?
    this

    Коментар


      #17
      Никой ли неможе да удари по едно рамо на пунто мк1 1.7тд какъв е механизма на топката на лоста? Дърпа ли се ,навива ли се? и би ли паснала топка от бора,голф 4 или пасат б5 идей?

      Все някой от вас ще е сменял да каже как е..

      http://zaggituning.com/image/cache/d...41-500x500.jpg такава топка ще зимам само,че е без осветление и въпреки че е универсал май няма приставки други освен тази с която е на едно Renault Espace
      Последна редакция от mitice; 01.01.2017, 23:23.
      this

      Коментар


        #18
        По темата с джантите:
        Колеги, престъргването ок, обаче въпросните 2 мм ме притесняват. Ако колата е повечко коне и има повече "напрежение" няма ли да е опасно да се кара? Питам понеже хубави джанти за фиат трудно се намират, пък за 4х100 има под път и над път. Ще се карат на Пунто Гт между 160 и 180 коня.
        Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
        Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

        Коментар


          #19
          130 коня с 3 болта на предна дясна джанта карано цял сезон ако е показателен пример за теб слагай смело без да се притесняваш
          punto HGT

          Коментар


            #20
            А някой на мен можели да помогне?

            https://youtu.be/Bly6TItXweQ ей това намерих също
            Последна редакция от mitice; 02.01.2017, 23:44.
            this

            Коментар


              #21
              На мен още ли никой неможе да помогне дали топка от голф 4 /а3 ще пасне?
              this

              Коментар


                #22
                На мен още ли никой неможе да помогне дали топка от голф 4 /а3 ще пасне?
                Колега, по принцип всичко може... трябва малко да се помъчиш - сваляш си старат топка, взимаш новата гледаш, мислиш и накрая ще го измислиш. На готово едва ли нещо ще стане. И ъче креативни хора има всякакви това снимка на пежо 406 Click image for larger version

Name:	1488870206_8734_FT50411_20170307_090146.jpg
Views:	1
Size:	238,8 KB
ID:	2094435
                Едва ли кранчето е създадено точно за скоростния лост на това пежо
                Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
                Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

                Коментар


                  #23
                  Та така аз питам щот ако я зимам да не си давам така парите дали някой е пробвал,аз да знам,че ще стане ще се помъча и още как а що се отнася до старата топка нещо въртях я пробвах да дръпна - брех не помръдва идей :D как да я извадя ебз да я повредя така,че ако друга не става да мога да я върна.
                  this

                  Коментар


                    #24
                    Пробвай отдолу нагоре от към пластмасата на кожения кожух от там би трябвало да стане горе мисля има пръстен той се сваля и с него кожата... говоря наизуст от други марки коли. И внимавай да не изкъртиш някоя щипка, че в голям филм ще влезнеш.
                    Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
                    Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

                    Коментар


                      #25
                      Аз не видях такова нещо да има :D
                      this

                      Коментар


                        #26
                        Дърпаш яко нагоре.С леки разклащания излиза.
                        За топката от гоУфа имаш три варианта -
                        1.Става точно и се кефиш.
                        2.Отворът е по-малък от диаметъра на лоста - бормашина и подходяща бургия и се кефиш.
                        3.Отворът е по-голям от диаметъра на лоста - изолирбанд,тиксо,подходящ шлаух - и сещай се...
                        Fiat Punto 1.1 6Speed

                        Коментар


                          #27
                          Топка би тряяло да стане и от пасат само дет кожата няма да стигне .Относно махането на старата :D предполагам да си пазя и носа ,че съм чувал и за такива случай с понатъртен нос след вадене хахаха
                          this

                          Коментар


                            #28
                            Това е на мареята първия път излиза по-трудничко със дърпане и много леко извъртане ляво-дясно. На шлици е на око диаметъра е около 12мм. Мисля, че от ваген няма да стане. По-добре универсална тюнинг топка защото те са с голям отвор и имат едни пластмасови преходници с различни размери и топката се захваща за тях със 3 шестограмчета.Click image for larger version

Name:	IMG_20170330_084601.jpg
Views:	1
Size:	123,7 KB
ID:	2094515
                            Click image for larger version

Name:	IMG_20170330_084605.jpg
Views:	1
Size:	101,3 KB
ID:	2094516
                            Прикачени файлове
                            Последна редакция от Blad3maz7eR; 30.03.2017, 08:30.
                            Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
                            Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

                            Коментар


                              #29
                              Ще стане - 12mm x 1.50 - диаметъра на голфчето.
                              this

                              Коментар


                                #30
                                Ще стане - 12mm x 1.50 - диаметъра на голфчето.
                                Колега днес си пробивах „къстъм” топката и диаметъра е 10мм обаче точно към челното стъкло има едно чопче където аз направих жлеб с длето за да влезне. На снимката не се вижда защото съм снимал отзад и мисля, че ще ти се наложи на 12мм отвор да подложиш нещо за пълнеж примерно сцепен фолмастер ако ме разбираш. Дано да съм бил полезен.
                                П.П. ей това измайсторих аз на мойта докато си намеря кехлибарена соц топка Click image for larger version

Name:	IMG_20170409_104351.jpg
Views:	1
Size:	296,1 KB
ID:	2094536
                                Последна редакция от Blad3maz7eR; 09.04.2017, 17:07.
                                Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
                                Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

                                Коментар

                                Working...
                                X