Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италфест 2016: впечатления и коментари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Италфест 2016: впечатления и коментари

    Аз мисля, че се получи добре! Силно присъствие на колегите от Алфа клуба. Марейката вече е брандирана с форумен стикер и ключодържател (Благодаря още веднъж!).
    Едно нещо не ми хареса - сцената беше мнооого в тъча и ми стана гадно за СЕВИ. Групата е супер яка, а бяха някак изолирани с 10 човека публика на кръст пред тях. Вярно, че това е автомобилен събор, а не рок концерт, но според мен можеше сцената да е по централно, дето се вика в калабалъка.
    Адмирации на колегата Марин с новото Браво (моля да ме извини, ако обърках, трудно помня имена от първия път) - зрелищно изпълнение на майсторското шофиране!

    Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

    #2
    Направих албум в галерията за Италфест 2016 и качих малко снимки от моя фотоапарат. Който има снимки, които иска да бъдат добавени, да ми пише, за да се уговорим как да ги изпрати.

    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Това мълчание не знам как да го разбирам. Като "МНОГО НИ ХАРЕСА" или като "НЯМАМЕ ДУМИ"
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        #4
        Хареса ми И това,че покарах Фиат 500 ми хареса.
        И пак ще ми хареса .Не се оплаквам.
        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

        Коментар


          #5
          Копвам си мнението от Алфа форума.
          Като разбрах къде ще е феста бях абсолютно скептичен,че ще се получи нещо по-различно от сбирка тип "гонки на ОМВ".Даже мислех да не ходя.По стечение на обстоятелствата обаче по служебни задължения се оказах в София и реших,че въпреки всичко е редно да посетя феста и останах изненадан от организацията и атмосферата.Беше ми дори по-хубаво от сефтето ми миналата година на Калояново.Някакси спокойно,хора и коли бяха заедно и имаше с кой да се размени приказка,а на Калояново всеки си бе оставил колата и седеше на оградата.Браво на организаторите.Справихте се много добре предвид кратките срокове!
          И да допълня тук,че много жалко,че Фиатите се стопяваме на фона на Алфа Ромео...за Ланча да не говорим :/
          И другото е на тая викторина само Алфа-въпроси...Трябваше и за другите марки да има поне по едно въпросче поне според мен ама това са подробности.Екстра си беше феста
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            #6
            white_shark написа: Преглед на мнението
            ... И другото е на тая викторина само Алфа-въпроси...Трябваше и за другите марки да има поне по едно въпросче поне според мен ама това са подробности.Екстра си беше феста
            Аз за 4-ти път присъствам на Италфест, и май винаги си е било основно, да го нарека - Алфафест. Не знам дали е защото Фиатите са по-малко, или на хората от форума не им се занимава толкова...
            И на мен ми направи впечатление, че въпросите от викторината бяха САМО за Алфа. И отново имаше доста сериозно забавяне с програмата, но като цяло останахме доволни!

            Коментар


              #7
              Нормално, колега. Като цяло истинските фенове на италианките сме особен тип хора, а алфистите са крайно особен тип хора. Фиатът е, как да го кажа, по-народен тип кола и се кара често от прагматични хора. Например в офиса имаме мини Фиат клуб - освен моята Мареа имаме още две Браво-та и едно Пунто, но никой от колегите не изяви желание да дойде с мен на феста, дори дружелюбно ме бъзикаха. Но с мен дойде....една приятелка - алфистка и един приятел с Ланча :D. По паркинга на Метро също можеше да се видят доста Фиатчета, собствениците на които явно хич не се вълнуваха от феста. Просто има голяма част собственици на Фиат - прагматици, които са си купили евтина кола, която да скъсат от каране с минимална инвестиция, без да влагат никаква емоция. Същото едва ли може да се отнесе за един алфист......

              Останах доста учуден, че Ланчиите се брояха на пръстите на двете ми ръце, а от техния лагер очаквах да видя поне една натокана Делта....

              Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

              Коментар


                #8
                Ти да видиш ентусиазма в фиатският форум, пък си прави сметка за колегите ти и подобните им.

                Радвам се, че феста се е получил неочаквано добър, дори за организаторите му!!! Браво!
                Сега обаче дано се възползвате от инерцията и следващият да се случи още по !
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  Малко,малко,колко да е малкото по-добре? Ще се възползваМЕ.
                  Нали утре на 08.10 ВИЕ си имате събитие.Дано Ви се получи неочаквано добре и на ВАС!!!
                  Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                  Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                  Коментар


                    #10
                    Аз не разбирам що го приемаш толкова лично, при положение, че дори ти не бе наясно къде и кога ...!? Или съм в грешка?
                    А иначе помагам с каквото и колкото мога!
                    Между другото, благодаря на колегите качили снимки на красивите италианки.
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      #11
                      Аз пък искам да благодаря на Диди и Вили за работата им на форумската “сергия”. Този път така се случи, че УС бяхме кой повече, кой по-малко ангажирани с други работи, така че цялата търговска дейност я поеха те. А, и Веско помагаше!
                      Благодарности също и на Тодор Шалев и Веселин10 за помощта при прибирането на шатрите и останалата част от панаира!
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #12
                        Jimy не бях на ясно,защото не се бутах да питам. Наясно съм, че на колеготе сърце не им дава да ме товарят с каквото и да е.
                        Но когато мога помагам и съм инатливо животинче.Не съм го приела толкова лично. Аз страшно се забавлявах и не съжалявам за прекарания на"Метрофеста" ден.
                        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                        Коментар


                          #13
                          Резултатите от майсторското шофиране има ли ги някъде??
                          Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                          Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                          Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                          Коментар


                            #14
                            За първи път присъствам на подобно събитие. Определено ми хареса. Организацията бе на ниво, децата ми се забавляваха и като цяло си изкарахме доста добре. На мен също ми стана малко криво за страхотната група СЕВИ, които изцяло се раздадоха и заслужаваха повече внимание.
                            Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                            FIAT PUNTO 2 (18

                            Коментар


                              #15
                              Резултатите от майсторското шофиране има ли ги някъде??


                              Майсторско

                              Мартин Радев - 39,87
                              Теодор Соколов - 42,87
                              Христо Влахов - 43,78
                              Мартин Гешев - 48,43
                              Илиан Арсенов - 49,12
                              Петър Стоименов - 49,22
                              Даниел Сакаров - 49,94
                              Кристиян Хранов - 50,62
                              Антон Енев - 51,25
                              Денислав Ашиков - 52,5
                              Радостин Гайдаров - 53,13
                              Страхил Янков - 54,06
                              Николай Белобрадов - 58,47
                              Никола Сакаров - 59,17
                              Димитър Сучев - 1,00,15 - имало е наказания
                              Димитър Дончев - 1,09,7
                              Диляна Кенанова - 1,09,00
                              Последна редакция от kik73bg; 14.10.2016, 23:35.
                              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                              Коментар

                              Working...
                              X