Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги от къде да си взема стикер ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги от къде да си взема стикер ?

    Колеги видях в магазинчето на сайта голям стикер не се предлага , а също искам и ключодържателче от София съм поздрави
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    От големите стикери (за задното стъкло) наистина няма. За ключодържател и малък (кръгъл) стикер - заповядай на някоя неделна сбирка.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      На Италфеста някакви рекламни неща ще се предлагат ли?

      Коментар


        #4
        На всеки Италфест има шатра на СФФБ и се продават материали (тениски, връзки, ножчета...), други (като стикерите и ключодържателите) се раздават безплатно.
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          не всеки има време и възможност да ходи на италфест , живи и здрави пък и без стикер пак се возя щом няма
          FIAT TEMPRA 1.6 75HP

          Коментар


            #6
            В стария форум мисля в секция downloads имаше файлове на стикерите. Моят изтеглен от там и после през рекламна агенция си го направих до желания от мен размер. Така сега имам голям стикер на цялото задно стъкло. Струваше ми по-малко от 2 лева.
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар


              #7
              http://download.fiat-bg.org/Sticker/
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                #8
                Аз имам един голям. Ако минеш през Красна Поляна някоя вечер или на неделна среща, ама с предварителна уговорка, е твой. Поздрави.
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #9
                  Имам за външно или за вътрешно (но не се задържат дълго в мен се оказа). И ключодържател имам.
                  Последна редакция от dkenanova; 20.09.2016, 22:48.
                  Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                  Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                  Коментар


                    #10
                    с колегата веселин ще се опитам да се засечем стига да не съм на работа и той разбира се да може , иначе за сега ако някой има възможност да ми изпрати е добре дошъл .
                    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                    Коментар


                      #11
                      dkenanova написа: Преглед на мнението
                      Имам за външно или за вътрешно (но не се задържат дълго в мен се оказа). И ключодържател имам.
                      Ако идваш на Италфеста, може ли да си заплюя стикерите (ключодържател си имам, и си го ползвам! )

                      Коментар


                        #12
                        Може,но на Италфеста ще си имаме шатра и там ще има много стикери,ако искаш може да ти дам преди това да се маркираш.
                        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                        Коментар


                          #13
                          Пак аз се включвам Този път обаче да попитам дали има голям форумен стикер от този тип, но да е външен, или да си сваля картинката и да го разпечатам от някъде? Малкия кръгъл го махнах, защото след като се затъмних, вече не се вижда...
                          Click image for larger version

Name:	FIAT-bg-Big-Sticker-Preview.jpg
Views:	1
Size:	62,4 KB
ID:	2097523

                          Коментар


                            #14
                            Има големи стикери за външно. В неделя на срещите на форума, но само след предварителна уговорка, защото не ги нося постоянно с мен, тъй като се повреждат от горещината в колата. Ако не можеш в неделя - допълнителна уговорка.

                            Коментар


                              #15
                              Има големи стикери за външно. В неделя на срещите на форума, но само след предварителна уговорка, защото не ги нося постоянно с мен, тъй като се повреждат от горещината в колата. Ако не можеш в неделя - допълнителна уговорка.
                              Ок, ще ти драсна предварително на лично като ще идвам някоя неделя (сега любимата е на разкрасителни процедури, така че ще е малко по-натам ), благодаря!

                              Коментар

                              Working...
                              X