Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Барабанист се прибира след репетиция и пред асансьора се засича с 14 годишната дъщерята на съседите.
    - Ей, много готина блузка!
    - Нали? - цъфва в 24 карата усмивка момичето и прошепва влажен поглед: - А ако ти кажа, че под нея нямам нищо?
    - А, не се притеснявай може и да пораснат.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      Големият плюс на българските майстори е, че на практика могат да оправят всичко с парче тел. Големият минус е, че дори и да имат на разположение всякакви машини, инструменти и консумативи, пак ще го оправят с парче тел.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        Докарват мъж в Бърза помощ с прострелян по време на лов член. Дежурният хирург преглежда щетите и отсича:
        - Не мога да помогна! Дупките са големи и ако ги затворим, има 100% риск да изгубим органа напълно. Мога да те пратя обаче при моя съсед Киро.
        - И той ли е хирург? - пита пострадалият с плаха надежда.
        - Не. Кавалджия е в ансамбъл "Тракия".
        - Че той к'во разбира?!
        - Ще те научи да пикаеш, без да си пръскаш лицето!
        ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

        Коментар


          Гинчето:
          - Муцка, виж какъв ЧЕЗ си купих за 320 милиона!
          Теменужка:
          - Ти пък, има го за 200 в базар БГ!

          Мутра със сина си в езиковата школа.
          - Искам да запиша сина си да научи поне един чужд език.
          - Да, разбира се! Английски, френски, немски, испански...
          - А кой език е най-чужд?
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            - Поканих Ви вкъщи да настроите пианото, а не да спите с дъщеря ми!
            - Но тя също бе много разстроена!


            Мъжът на Гинка я пратил да плати тока за февруари, ама тя не разбрала и купила цялото енерго.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              Жена съди мъжа си за изневяра:
              - Господин съдия, моят мъж ми изневерява и искам развод!
              - А Вие видели ли ли сте го с друга?
              - Не, но чух.
              - Е, това не може да се приеме за доказателство по делото, трябва да го хванете като го прави!
              Жената се ядосала, когато разбрала, че няма шанс да убеди съдията и затова пръднала, колкото може по-силно.
              Съдията:
              - Не Ви ли е срам! Това е обида за съда и ще заплатите глоба!
              - Не бях аз, г-н съдия! Вие видяхте ли ме?
              - Не Ви видях, но чух!
              - Именно...

              В сайт за запознанства:
              - Здрасти готин, какво си търсиш?
              - Ами, ако питаш жена ми... боя си търся.

              Вечерна емисия новини:
              - Премиерът осигури сняг по места за бедните, които нямат пари за Банско и Боровец...


              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                От женски форум:
                - От къде мога да си сваля мелодия за вибратора?!?

                Влизам в аптеката и казвам:
                - Дайте ми 4 кутии презервативи!
                Почувствах се като в "Гласа на България" - 4-ма се обърнаха!

                - Знаете ли защо в България кафето е толкова скъпо?
                - Защото го правят висшисти.

                - Скъпи, нали нямаш нищо против, че дадох пари на слепия човек? Макар че мисля, че лъже, че е сляп!
                - Защо мислиш, че лъже, скъпа?
                - Защото ми каза - "Благодаря красавице!"
                - Не лъже скъпа, сляп е като къртица...
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  Перник. Петък вечер е. Полицай спира шофьор за проверка:
                  -Пили ли сте?
                  -Не.
                  -Защо? Да не се е случило нещо?
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    Сексът е като снега, никога не знаеш къде ще те изненада, колко сантиметра ще е и колко време ще продължи...

                    Да сме доволни за това, което получаваме, че можеше да получим това, което заслужаваме.

                    - Ооо, каква е мъничка! Ваша ли е? Може ли да я помилвам? А, да я подържа?
                    - Махни си ръцете от заплатата ми!

                    - Не разбирам, как може да обичаш тъщата повече от съпругата си?
                    - Тъщата от първия миг беше против тази сватба.

                    - Добре, де! Защо ядеш това агне, нали си заклет веган?!?
                    - За отмъщение! То защо ми изяде тревата?!?
                    Последна редакция от NikMar; 06.03.2018, 16:49.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      Навечерието на 8 март. Съпруга пита мъжа си:
                      - Какво ще ми подариш по случай празника?
                      - Нищо. Ще те оправя и толкова!
                      - Ами ако не ти пусна?
                      - Ми като си проста стой си без подарък.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        - Тате, какъв празник е 8ми март?
                        - Сине, като на Хелоин е, пияни вещици бродят по улиците.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Бях оставил два билета за концерта на Веселин Маринов на предната седалка на колата. Някой да вземе да счупи прозореца, и да остави и неговите два билета!
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            10 "солени" цитата от Бащата на Швейк

                            1. Скромността краси мъжа, но истинският мъж не носи украшения.
                            2. Правителство, което повиши цената на бирата, неминуемо пада от власт.
                            3. В лудницата, както и в парламента, всеки говори каквото му дойде наум.
                            4. След разврата и оргиите винаги идва моралният махмурлук.
                            5. Няма мръсни думи, има мръсни хора.
                            6. "Л..но", каза той, колкото да завърже разговор.
                            7. Не е на добре, когато човек изведнъж започне да философства - това винаги намирисва на делириум тременс...
                            8. "От стените на полицейското управление се носеше духът на чуждата на народа власт".
                            9. На всичко трябва да се гледа безпристрастно. Всеки може да сгреши, а ако започнеш прекалено дълго да мислиш за нещо, навярно вече грешиш.
                            10. Най-хубавото в този живот е да се правиш на идиот.

                            Аз не пия, не пуша карти не играя, по жени не ходя.
                            Да ама снощи една к-ва като ми бутна фаса в ракията щях да залея картите...
                            Последна редакция от NikMar; 09.03.2018, 09:14.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              Дните от седмицата трябва да се пишат ето така на календарите: 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | С | Н

                              Коментар


                                Из българските авто форуми:
                                - Здравейте, какво масло да сложа на Опел Корса?
                                - Калиакра сандвич.


                                Парите, колите, всичко е преходно...
                                Белият мерцедес, който преследваше Нелина, сега струва 600 лева с газова уредба, ГО на разсрочено плащане и без прехвърляне.
                                Последна редакция от dikanio; 13.03.2018, 09:42.
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X