Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ченге спира блондинка:
    -Имате ли триъгълник?
    -Не,преди малко го обръснах.


    -Бих искала един крем за обезкосмяване.
    -За коя област?
    -Монтанска..

    Чък Норис е толкова як,че когато легне да спи...овцете броят него.

    -Как се доят овце?
    -Като пуснат нов модел Айфон.

    -А ти!викам му..си най-известното произведение на Достоевски.Усети,че го обиждам,но все още се чуди как?
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

    Коментар


      – Мислиш ли, че е възможно приятелство между мъж и жена?
      – Може, … то сега … извращения всякакви...


      За тези които смятат че смехът е лекарство - пробвайте да излекувате разстройство.


      Два часа следобед. Пред офиса излиза един човек, вади цигара и почва мълчаливо да пуши.
      След малко излиза друг, пали цигара и започва също толкова мълчаливо да пуши.
      По едно време първия се обръща към втория:
      - Какво става колега? И ти ли не можеш да спиш?
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        Жените обичат обувките повече от дрехите, защото независимо от диетите, размера на обувките не се променя...


        - Можеш ли да кажеш нещо добро или нещо лошо за педалите?
        - Мога да кажа и добро и лошо.
        - Ми казвай, тогава.
        - Доброто. Не се интересуват от момичета, и остават повече за нас. Освен това, отмъкват някои и друг балама и остават още повече момичета за нас.
        - А лошото?
        - Лошото е, че все пак се женят...
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          -Учителю,какво е любовта?Какъв е смисъла на живата?
          -Ми от де да знам,бе Иване.Аз съм само учител по трудово.И се маани от банцига,да си не отрежеш некой пръст!)
          1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

          Коментар


            15 години "Пайнер",19 години "Олинеза",общо 34 години мазало...
            1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

            Коментар


              Има четири вида лекари:
              1-ви вид - Нищо не умеят, но за това всичко знаят. Това са терапевтите.
              2-ри - Нищо не знаят, но затова всичко умеят. Това са хирурзите.
              3-ти - Нищо не знаят, нищо не умеят. Това са психотерапевтите.
              4-ти - Всичко знаят, всичко имеят. Това са патоанатомите. Но, при тях хората попадат прекалено късно.


              Жените са по-позитивни. Винаги гледат напред, дори когато паркират назад.


              Трейс спечели поръчката за запълването на дупката на Международната космическа станция
              Последна редакция от dikanio; 12.09.2018, 08:42.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Във връзка с тази статия https://it.dir.bg/comments/ruskiyat-...arata-katyusha се сетих за един виц, който се появи преди години във връзка с конфликта м/у СССР и Китай. Тогава руснаците буквално бяха изпепелили декари с катюшите, информацията ми е от първа ръка от руснак бивш военен по онова време. Не претендирам за чистотата на руския език с който съм писал.

                Внимаие! Внимание! Говорит Москва! Предаеом важное сообщение!
                Китайские войски напали наш мирно похавчего трактора, на ето трактор ответиль с огньом, потом он улетел.

                - Защо така бързо се върна от Лондон?
                - Не можах да си намеря работа. Проблем с комуникацията.
                - Не знаеш английски?
                - Знам. Пакистански не знам...


                - Бихте ли ми опаковали храната за в къщи? Не мога да изям всичко.
                - Госпожо, това е шведска маса!
                Последна редакция от NikMar; 12.09.2018, 13:35.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  Три хапа пих по късна доба,
                  от любопитство и за проба.
                  Виагра,дуфалак и лексотан...
                  Легнах си надървен!
                  Събудих се..насран?


                  От децата,които могат най-дълго да се тръшкат и да викат:"Искам го,купи ми го!!"израстват най-добрите агенти на "Орифлейм"!


                  Разбирайки,че тази нощ при него ще дойде Смъртта,пенсионерът Иванов взе хапче виагра.
                  На сутринта Смъртта си тръгна сама и доволна...
                  1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                  Коментар


                    В еврейската приказка Равин Худ взимал парите на богатите и ги раздавал на бедните...срещу мааалка лихва!

                    Да е@еш собствената си жена е като да биеш вързано куче-няма тръпка!
                    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                    Коментар


                      - Как се нарича тревопасно животно, което не дава нито мляко, нито месо, нито вълна?
                      - Веган.


                      Решил скакалецът, че ще прослави мъжката част и ще прави секс с богомолка. Но прочел, че те изяждали мъжкия след секс. Престрашил, напил се и хванал първата богомолка и цяла нощ секс. На сутринта се събудил, огледал се и се зарадвал, че е жив. Събудил богомолката, направил кафе за двама и попитал.
                      - Извинявам се, но да попитам - вие не ядете ли мъжкия след секс?
                      Богомолката отговорила:
                      -Тоя па, само женските го правят.


                      При първо дете глътнало стотинка родителите тичат по доктори и рентгени.
                      При второто я чакат да си излезе.
                      При третото му я удържат от джобните.


                      Да работиш в бюрото по труда е напрегната работа. Да знаеш, че дори да те уволнят, пак трябва да идваш на следващия ден.


                      - Не и не! Секс само след сватбата!
                      - Ама с Пешо и Гошо си правила?!
                      - Че аз за тях няма да се женя!
                      Последна редакция от dikanio; 14.09.2018, 08:46.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Седи си мъж в къщи и чува,че нещо драска по вратата.Отваря вратата и вижда една съвсем мъничка Смърт с качулка и коса на рамо.
                        -Ей,моля те!Още ми е рано.Само на 50 съм.Искам да поживея още малко.
                        -Ми живей си, бе!Кой ти пречи?Аз не съм Смъртта,а Импотентността!


                        Бъдете позитивни!Ако не ви се получава,лапнете плюса на акумулатора!


                        От летящите млекопитаещи,най-готини са прилепът и ..стюардесата!


                        Той имаше такава противозачатъчна външност.....

                        Пернишки масаж с освобождаване-Бой до насиране!


                        Хора като теб се броят на средния пръст на едната ръка...
                        1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                        Коментар


                          Безполово се размножават само проблемите!

                          Когато попаднеш на поп-фолк парти,разбираш,че "Планетата на маймуните" е по действителен случай...

                          Тя имаше страшно тяло-моите боксерки и стояха като прашки....
                          1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                          Коментар


                            В България се говорело, че всички говорели френски. Идва делегация от Франция на проверка. Къде, къде да я заведат, на строеж, където двама работници режат някаква греда.
                            - Же опре.
                            - Уй же опре.
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              Говорят си две колежки:
                              - Ама е погрозняла тая Ваня!
                              - Да ти е кеф да я гледаш!


                              На времето трима живи работещи, хранеха един пенсионер. Сега поради демографската криза, трима мъртви пенсионера ще хранят един жив!


                              Малкият Владко пита мама:
                              - Тихият океан винаги ли е тих?
                              - Не можеш ли да попиташ нещо по-умно? - сърди се майка му.
                              - Мога. Кажи ми от какво е умряло Мъртво море?
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Когато Питагор доказал своята знаменита теорема, от благодарност към боговете заклал 100 бика. Оттогава говедата не обичат математиката.
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X