Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Руснак срещнал чукча и му казал:
    - Честит празник!
    Чукчито пита:
    - К'ъв празник?
    - 100 години от победата на Революцията!
    - Ама победи ли революцията, бе? Що не казвате, ние още взривяваме влакове!


    31 декември в магазина:
    - Значиии, дайте ми половин кило филе Елена, половин кило пастърма, тая пита синьо сирене, гауда половин кило и този ементал ми дайте... Шампанско - италианско, мани я тая Искра! Три бутилки уиски, четири бутилки водка...
    На 2 януари:
    - Е, как 78 стотинки, веее?! Че тая сол до оня ден беше по 73 стотинки!
    Последна редакция от dikanio; 04.01.2018, 16:41.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Три въпроса ме терзаят днес:
      1. На каква възраст ще се пенсионира третият пол?
      2. Женен или омъжен ще е?
      3. Какво ще му лекуват - яйчниците или простатата?
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        Днес е Йордановден. Ще опитам да хвана кръста... на комшийката.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          Новата ми приятелка казва, че малкият пенис няма да повлияе на отношенията ни. Това е чудесно, но по-добре щеше да бъде ако тя изобщо нямаше пенис.


          Медиите прекалиха с очернянето на Росен Ангелов - изнасилвач, педофил, убиец, както и да е. Ама чак таксиметров шофьор...


          Жена казва на някакъв познат от скоро:
          - Да не си помислиш, че съм от леките жени, които правят секс на първа среща!
          - Да спирам ли тогава!?
          - Ай карай ся, почнал си вече.


          Не разбирам тая тъпотия с третия пол. Мъжете п.тки, жените п.тки, за чии ни е още един вид п.тки, с които да се разправяме?


          Пред хирургията седи младеж и плаче. Минава чистачката.
          - Що плачеш, моето момче?
          - Бабче, почерня ми единия тестис и докторът го отряза. Сега почерня и другия!
          - Яяя, събуй панталоните.
          Наплюнчила пръст и потъркала тестиса.
          - Момче, зарад тези китайски боксерки ще останеш без топки! Гледай - пускат!


          Въпреки многото провокации и интриги, направихме убийствено начало на европредседателството.
          Последна редакция от dikanio; 08.01.2018, 20:49.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            Из Пернишката конвенция: "Ако първият пол не бие втория, значи е третия."
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              Двама приятели си говорят:
              -А пък моята май ми изневерява с горски.
              -Как разбра?
              -Ами намерих в спалнята борови иглички...
              -А моята пък май ми изневерява с поп.
              -А ти как разбра?
              -Ами намерих в спалнята поп.

              Коментар


                - Тате, а вярно ли е, че едно време не е имало никаква информация за секса?
                - Да, вярно е, момчето ми.
                - И вие даже не сте знаели къде е клитора на жената?
                - Еми, не знаехме. Лижехме всичко наред.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  - "Дърпам конците в една голяма фирма." - Ранджид, 11г., шивач в Nike.

                  Изгубил се изследовател открил къщичка на мъдрец след 3 дни скитане из китайските планини.
                  Помолил за храна и гостоприемство.
                  – Добре, – казал китаецът. – Моят къща – твоя къща. Ти яде, пие, но не закача моя
                  внучка или аз приложи тебе три най-ужасен китайски мъчение. Съгласил се пътникът, изкъпал се , навечерял се и тъкмо тогава
                  се върнала с малкото си стадо внучката на мъдреца.
                  Погледнал я изследователят – момичето било хубаво като капка. Легнал си, но към полунощ не издържал, станал, отишъл до стаята… и двамата си прекарали доста добре.
                  После изследователят се прибрал в стаята си и заспал. Събудил се към обяд и усетил на гърдите си тежест.
                  Отворил очи, а на гърдите му сложен камък. На камъка – надпис: „Първи ужасен китайски мъчение – десет кила камък.“
                  – Ама че мъчение! – ухилил се изследователят.
                  Изправил се, отворил прозореца (а къщичката била на ръба на пропаст)и хвърлил камъка навън. В този момент, на перваза на прозореца, мярнал втори надпис:
                  „Втори ужасен китайски мъчение – камък вързан за дясна т*пка.“ Погледнал човека към падащия камък, видял тънкото въженце зад него и без да мисли повече скочил през прозореца.
                  Докато падал, видял трети надпис, надраскан на външната стена на къщата: „Трети ужасен китайски мъчение – лява т*пка вързан за легло.“



                  Mандарините със семки са като п**** с косми - сладко е, ама трябва да преплюваш от време на време

                  Новата ми приятелка казва, че малкият пенис няма да повлияе на отношенята ни. Това е чудесно, но по-добре щеше да бъде ако тя изобщо нямаше пенис.


                  - Ехх, а едно време Интернета се продаваше с ваучери. А от 22 до 6 сутринта беше безплатно, обаче много трудно беше за звъннеш.
                  - Къде ?
                  - В Интернет
                  - Мамооо .. дядо май не си е пил хапчетата !


                  Фактът, че медузите нямат мозък, а съществуват близо 700 милиона години, дава надежда на много хора…


                  Знаете ли как се лекува пиянство?
                  Трябвалат две спанета и две сранета и се оправяш


                  О Б Я В А ! ! ! !
                  Кисела зелка търси свинята на своя живот..
                  Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                  ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                  Коментар


                    - Контактна, монофазна, без силиконови изолации, със собствена партида и слушаща умерено AC/DC, търси някой щепселен да и пръсне бушоните с цел изграждане на постоянна инсталация. Моля, под 20 mAh да не ми пишат.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      На протест:
                      - За какво протестираш?
                      - Ми щото няаам работа.
                      - Ето ти визитка, утре 9 ч. започваш при мен.
                      - Еееее, ти па от 3 хил. човека баш мене ли уцели.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        -Курсант, не гледайте умно, не забравяйте, че сте бъдещ офицер.

                        Старшина към новобранци:
                        - Знаете ли каква е вашата задача?
                        - Да умрем за родината си!
                        - Не, вашата задача е да направите така, че врагът да умре за неговата родина.
                        Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

                        Коментар


                          15.02. някъде следобяд... Три мацки пият кафе с тирамису.
                          – Кажи де, като дойде да те вземе вчера, донесе ли цветя, или е някакъв оръфляк?
                          – Донесе ми убийствен букет милоооо! Рози, и само рози.
                          – Добре де, ама с такси ли беше или дойде с Мерцедеса?
                          – Муцкааа, беше взел, Майбаха на баща си и с него бяхме.
                          - Ама чакай сега, то Майбаха е с шофьор, и къде отидохте? В "Екзотика" нали? Уффф страхотно е там.Той целуна ли те докато танцувахте?
                          – Оффф, целуна ме и даже ме покани след вечерята да видим колекцията му от шахматни фигури!
                          – К'ви фигури, бе милоооо!? Ти отиде ли?
                          – Е, отидох, к'во да правя.
                          – И к'во, той предложи ли ти питие, музика и още нещо?
                          – Даааа, муцкаааа - спах с него! Страхотен е, галантен любовник и всичкооо!
                          - Аууууу муциииии, много се радвам за вас, дано да ви се получи
                          15.02 някъде по обяд. Трима пича пият бира и хапват шкембе.
                          – К'во стана вчера? Наеб@ ли я?
                          – Да бе, немаше проблеми. Дано не ми досажда повече. Ай наздраве! Келнер, едни дробчета с масло!


                          На Богоявление видински презобен фитнес маниак извади от ледените води на Дунав църковния кръст, два сома по 25 кила, мина от Втората световна война и четири зимни гуми.
                          Последна редакция от dikanio; 11.01.2018, 06:01.
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            - Ровя си из Нет-а миналата седмица и попадам на някакъв английски сайт за запознанства.
                            Ей така на майтап, започнахме да си пишем с една мома. От лаф на лаф се разбра, че била на 27 години, живеела в Лондон в самостоятелно жилище, с добра работа, блондинка, симпатяга, мерки 90-60-90… а бе жена-мечта. Писахме си още, и събота хвана самолета и дойде да ме види…
                            - Е, к’во ревеш???
                            - Рева… никой не ми каза, че мерките и били в ИНЧОВЕ!

                            Коментар


                              Двама крадат картофи от склада на ТКЗС-то.
                              Единият пита:
                              - И к'во ше пра'иш после с тия картофи?
                              - Ш'ги занеса на жената. Тя па ш'са зарадва, ш'ми сготви, ш'ми сипе една ракия, после ш'има яко е*ане. Ми ти?
                              - Бе я мислих да ги прOдам, ма май ш'ги нося и аз на жена ти!
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                МаЛКО кафяво, но.....



                                - Докторе, може ли да се къпя с разтройство?
                                - Може, стига да имаш достатъчно...


                                - Докторе, може ли да пия противозачатъчни с разтройство?
                                - Пийте ги с каквото искате, аз ги пия с вода.
                                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                                Коментар

                                Working...
                                X