Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Видинчанин на пръва среща:
    - Видиш ли звездите?
    - Вида ги.
    - Глеаш ли таме планината?
    - Да.
    - А видиш ли реката ?
    - Да, и нея я вида.
    - Е па стига толко романтика, кини дреите да минаваме на мандръсаньето!
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Две прститутки се обиждат.
      - Ти си крава!
      - Ти пък си девствена!
      - Аз? Аз като си отворя устата и се вижда долу асфалта, ма, алоууууууу!!!


      Модерна скороговорка:
      "Джендър джентълмен джандармерист по джапанки джанки и джинджифил купува!"


      Позвъних на Телефон на Доверието да им кажа, че съм в депресия и на ръба на самоубийството. Оттам пренасочиха обаждането ми в Пакистан, където много ми се зарадваха и се поинтересуваха дали мога да управлявам камион.
      Последна редакция от dikanio; 11.02.2018, 18:32.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        - Кире, какво е това трети пол?
        - Ма, не четеш ли ма? Мъжете пикаят клекнали, а жените прави и го изтръскват...

        Баба човекоядец към своето внуче:
        - Петърчоо... стига си тичал! Ела малко тука! Баба ти е обелила адамови ябълки.
        Петърчо към баба си:
        - Бабо, какви са очите на сестра ми?
        - Сини.
        Петърчо отваря ръка и показва на баба си:
        - Непозна, кафеви са.


        - Най-тежкото и трудното винаги го правя сутринта.
        - Какво е то?
        - Ставам от леглото!
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          У незнаен врачански сервиз:
          - Майсторе, да ода да купа чет'ри свещи?
          - Оди, ама от черквата, оти двигатело а умрел.


          Грозни са само непоказаните цици.
          Последна редакция от dikanio; 13.02.2018, 21:58.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            Свалячите днес ще дебнат за жени, които излизат от магазините с котешка храна, шоколад и батерии.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              Преди 20 години толкова силно прегръщах жена си, че ме беше страх да не я удуша!
              Сега толкова силно искам да я удуша, че ме е страх да я прегърна!

              Коментар


                Откакто ти си замина, нищо вече няма вкус... Кажи ми честно, ти ли взе солницата?
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  Две студентки се събуждат сутринта след як купон. Гледат в стаята седи един младеж и си пуши. Едната шепне на другата:
                  - Я го питай, чий е.


                  Пациент се оплаква на психиатър:
                  - Докторе, в последно време съм притеснен за умствените си
                  способности.
                  - Какви са симптомите?
                  - Много тревожни! Всичко, което каже жена ми, ми изглежда
                  разумно.


                  В едно купе на влака пътуват семейство мъж и жена и един лекар. През целия път жената постоянно мърмори на мъжа и не го оставя на спокойствие. След 2 часа жената излиза до тоалетна и лекарят съчувствено казва на съпруга.
                  - Г-не, как издържате? Доведете я в нашата болница и срещу 10000 долара ще ѝ направим мозъчна операция и ще стане мила като агънце.
                  - Няма нужда - отвръща мъжът - там, където я водя, ми обещаха да я застрелят за 1000 долара.


                  - Ванка, здрасти! Как си, отдавна не съм те чувал? Как е живота след сватбата?
                  - Никога не съм бил толкова щастлив!
                  - Да не е до теб в момента?
                  - Много съм доволен!
                  - Дръж се, братле!
                  Последна редакция от dikanio; 19.02.2018, 18:55.
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    Цяла нощ валя сняг. На сутринта.
                    08:00 : правя снежен човек.
                    08:10 : минаваща феминистка ме пита защо не правя снежна жена.
                    08:15 : правя снежна жена
                    08:17 : детегледачката на съседите протестира, че бюстът на снежната жена бил много пищен.
                    08:20 : кварталната гей двойка мърмори, че можело да направя от сняг двама мъже.
                    08:25 : вегетарианците от №12 се възмущават заради носа от морков на снежния човек. Зеленчуците са храна и не бива да служат за такива неща.
                    08:28 : наричат ме расист защото двойката е бяла.
                    08:31 : мюсюлманите от отсрещната страна на улицата настояват да сложа забрадка на снежната жена
                    08:40 : полицията пристига по сигнал да види какво става.
                    8:42 : казват ми да махна дръжката на метлата от снежния човек, защото би могла да бъде използвана като смъртоносно оръжие. Нещата се влошават когато измърморвам: „Да, особено ако ви е навряна ….”
                    08:45 : домъква се екип на местната телевизия. Питат ме дали знам разликата между снежен човек и снежна жена. „Да, топките”, отговарям и ставам сексист.
                    08:52 : конфискуват ми мобилния за проверка, закарват ме в РПУ-то.
                    09:00: показват ме по телевизията; терорист, възползващ се от лошото време за да смущава обществения ред.
                    09:10 : разпитват ме имам ли съучастници
                    09:29 : никому неизвестна джихадистка група поема отговорност за действията ми.
                    Поука: няма поука в тази история. Това е <Франция/Германия/Великобритания/> днес.
                    Но нещата можеха да са различни ако всички спрем да натрапваме и изискваме псевдо-толерантност.
                    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                    Коментар


                      Сутринта попаднах в много кофти ситуация. Жената ме вижда до цветарския магазин с букет рози в ръце:
                      - К'ви са тия цветя, бе?
                      - Ми, за колежката, има рожден ден.
                      - Така значи, за колежката може рози, а за мен - един гол х*й, а?!?
                      - Ако много държиш, да ги разменя?


                      Ако има две момичета на една профилна снимка, то профилът принадлежи на по-грозната.


                      Вълчо постоянно тормозел сексуално Зайо, а бе направо си го таковал където го види. Зайо не издържал и се оплакал на лъва. Царят на животните осъзнавал, че е несправедливо, но Вълчо не бил кой да е и за това отсъдил, че Вълчо ще такова Зайо, но само веднъж на ден. Не останал доволен Зайо, но се примирил. На другия ден, на сутринта излязъл на разходка и Вълчо веднага го издебнал и оправил. На обяд се повторило всичко, Зайо се възмутил:
                      – Вълчо, какво става, нали беше само по веднъж на ден?
                      – Ами това е за утре!
                      И така продължило. Зайо, за да не се обърка, взел да си води бележки. Една хубава заран Лиса, докато се разхождала из гората, съзряла Зайо на една слънчева полянка, целият затрупан с бележки, дращи с молив, отмята нещо, ядосва се:
                      – А бе, Зайо, какво става?
                      – А бе, Лисо, остави... Не стига, че непрестанно ме таковат, ами и съм затънал в бумащина!


                      Урок по биология.
                      - Деца, знаете ли, как Льовенхук е открил сперматозоидът?
                      Иванчо:
                      - Вероятно е пипал микроскопа, без да си е измил ръцете, Г-жо.
                      Последна редакция от dikanio; 21.02.2018, 16:40.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        - Как се казва коктейл от 2 Карнобатски гроздови и сода?
                        - Сода Бикарнобат.

                        Катажия отива при лекар. Доктора го преглежда и му назначава клизма.
                        - Докторе, неможе ли без клизма?
                        - Значи без пожарогасител неможе, а без клизма може?! Сваляй гащите!

                        Трима си говорят:
                        - С жената правим секс веднъж в седмицата.
                        - А ние веднъж в месеца.
                        - Ех, добре сте вие! - въздъхва третия - Ако жената не спеше с отворени уста, нямаше да видя секс изобщо!

                        Алтернативен вариянт на приказка:
                        - В полунощ Пепеляшка се превърнала в тиква, обаче принцът бил яко загрял и нито можел, нито искал да соре.

                        - Как си?
                        - Като диня.
                        - В смисъл?
                        - Коремът расте, а дръжката съхне.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          В дискотеката бутнах един, той се обърна и ми вика: "К'ъв ти е проблема, бе?!"
                          И аз като почнах да му разправям, вече 4 часа пием и ревем и двамата.

                          Коментар


                            - Мамо, мамо, а пък днес в училище Гошко си показа пишката!
                            - Как не го е срам!!!
                            - Като семка му е.
                            - Как като семка?! Толкова малка ли?
                            - Не, толкова солена.
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              Ти си виновен.
                              Копие на...

                              Двама приятели патолози - некрофили си говорят.
                              1)Ееййй брат вчера ако знаеш кв'а ми докараха.... клитора и ка'т кисела краставица.
                              2) еее не думай бре толкова голям ли ?
                              1) не бе брат - толкова кисел.

                              При теб не се споменават "потенциалните" полове... но ако са еднакви направо е по добре моят вариант на вица.
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар


                                Който измисли как колите сами да си изтръскват снега, като кучетата, ще спечели много пари.
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X