Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мацка се оплаква на приятелка. Вчера един ми пише:
    - Здравей, искаш ли да се запознаем? Красива си като Мис България.
    И като ми стана едно обидно.

    Първо правило на мързела:
    Ако не можеш да стигнеш до нещо легнал, то не ти трябва.

    Кавква е разликата м/у човека и свинята?
    - На свинята, колкото и да и наливаш, човек няма да стане.

    Най-добрата диета е любовта, най-добрият фитнес е секса.
    Ако все пак не отслабнете, сменете треньора и диетолога.

    Говорят си двама приятели. Единият пита:
    - Какво казваш на жена си, като се прибереш късно?
    - Казвам "Добър вечер.", а останалото го казва тя.

    Ако мъж е готов на всичко за една жена, значи я обича.
    Ако жена е готова на всичко за един мъж, значи го е родила.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      Две комшийки отглеждащи зеленчуци в парници се срещат.
      - А бе я кажи как твоите домати разстат така бързо?
      - Ами, разхождам се гола в парника и те почервеняват бързо.
      След седмица пак се срещат.
      - Е какво стана, с товите домати? - пита първата.
      - А бе те доматите узряха, ама краставиците направо полудяха.

      Бисери от внучката, I-ви клас:
      Моторче с кабинка - т.е. мотор с кош.
      Номера на таратайката - т.е. номера на китайката.

      След 30 години брак:
      - Жено, я виж брачното свидетелство...Може да му е изтекла годността, а ние още да се мъчим заедно!
      Последна редакция от NikMar; 08.03.2021, 10:22.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        Не можах да заспя. Почнах да броя овцете. Запознах се и с овчаря, а той като извади едно шише ракия...., изгубихме стадото.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          - Като се напия с ракия и после не ме е страх от никого!
          - Вярно ли? Даже и от жена ти?
          - А-а-а, толкова още не съм се напивал!


          Пияница се прибира. На входа пада и го захлупва корито. На сутринта се събужда - гледа покрит
          - Мамка му, тия са ме погребали. Чука по коритото - комшо дай една ракия пък на 40 ще ти я върна...


          Наркоман пушел много трева и един ден изпушил прекалено много и умрял. Отишъл в ада и гледа навсякъде расте марихуана. Не можел да повярва на очите си, и така свил си цигара, но нямал огънче. Повървял малко, срещнал един дявол и го попитал:
          - Имаш ли огънче?
          - Ако имах тук щеше да е рая.


          Двама приятели пият в бар. По едно време единия се гътва от стола, пада на земята и заспива на място.
          Другия казва на бармана:
          - Ей това му признавам на него, винаги знае кога да спре.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            - Дядо, разкажи ни пак, как си разбил два самолета по време на войната.
            - Е... Да кажем, че не ги бях ремонтирал докрай.


            Няма значение как се казва детето на Мъск... защото всички ще му викат Malkata Tesla!


            След като има сутрин предаване "На кафе", защо няма вечер "На ракия?"
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Учените правели проучване и сложили в един бар робот за барман.
              Влязъл клиент, роботът го поздравил и го попитал:
              - Kолко е вашето IQ?
              - 140, отговарил човекът.
              Без да го пита повече, роботът му налял един 12-годишен малц и започнал разговор за генномодифицираните храни, за новия сезон на операта и пр.
              Човекът толкова много се впечатлил, че на другия ден дошъл пак.
              Роботът, който бил в начална версия, не можел да разпознава лица и пак попитал за IQ-то.
              - 80, отговорил този път човекът.
              Роботът, без да го пита, му налял една бира и започнал разговор за футбол, мацки и пр.
              На третия ден същият пак влязъл и този път отговорил: "IQ - 30".
              Роботът, без да го пита, му налял една двойна карнобатска и казал:
              - И ся к'во праим на изборите в неделя - пак ще гласуваме за ГЕРБ, нали?

              Шофьорът на камион бай Стамат беше на разделно хранене:
              - кара картофи – яде картофи;
              - кара кашкавал – яде кашкавал,
              - кара тухли – разтоварващ ден.
              Последна редакция от NikMar; 18.03.2021, 12:29.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Из дневника на Господ: Вчера вечерта създадох водката. Получи се прекалено добре. Днес сутринта се наложи да създам махмурлука."

                Истинският българин не пита къде е тоалетната, а сам решава къде е.
                Последна редакция от NikMar; 21.03.2021, 14:21.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  Click image for larger version

Name:	Pojelanie.jpg
Views:	1
Size:	80,6 KB
ID:	2099098
                  Последна редакция от NikMar; 27.03.2021, 16:29.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    На женените им е лесно. Ако стане нещо, могат да се разведат.
                    Виж, с ергените работите стоят много по-зле – ако стане нещо, им се налага да се женят.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      - Къде работите?
                      - Никъде...
                      - А какво правите?
                      - Нищо...
                      - Чудна професия имате.
                      - Така е, ама конкуренцията е жестока.


                      Купидом - древногръцки бог на ипотеките!
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Приятелки си говорят: - Представи си, вчера с мъжа ми вечеряхме на свещи. - Охо! А после? - А после токът дойде ..

                        Коментар


                          Имало две приятелки - Пута и Мута. Те били неразделни и си дали обет, че винаги ще бъдат една до друга и няма да се омъжват. Минало се време...Мута обаче се влюбила и нещеш ли, запланувала сватба. Пута обаче се ядосала и казала, че няма да дойде на сватбата.
                          На церемонията в черквата, обаче, точно когато попът започнал да пее, размислилата Пута влязла сред публиката и започнала да щрака с пръсти, за да бъде забелязана от Мута, демек - простила и е. И сега между Мута и дядо поп се провел следният разговор:
                          -Дядо попе, давай по-бързо, че Путето ми щрака!
                          -Щрака, моме, щрака, ама до довечера ще почака...
                          Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

                          Коментар


                            Вчера една циганка ме спря на пътя и вика:
                            - Дай, бате, да ти гледам на ръка...
                            - Е, на, гледай! - викам аз - ако познаеш нещо, ще ти дам 5 лв.!
                            - Имал си вземане-даване с КАТ наскоро - ми вика оная.
                            - Ааа, како, не позна... вземане не съм имал....
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              Влиза Тошето в кръчмата:
                              - Привет, юнаци, жена ми ме изгони от къщи и идвам да пием...
                              - Че ти кога се ожени?
                              - Е, не съм още, ама тренирам.


                              От форум:
                              "Търся бригада от непиещи майстори за пълен ремонт на апартамент."
                              Админ:
                              "Темата е преместена в раздел "Научна фантастика!"

                              - А бе свиньо, как не те беше срам да изплюскаш едно кило кремвирши?
                              - Епа я фанах един иии... они са повлекоя...


                              Мъж и жена. Скандал! По едно време, мъжът казва на жената, сочейки рамото си:
                              - Повече кракът ти да не е стъпил тук!!!
                              Последна редакция от NikMar; 13.05.2021, 10:31.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Младеж отбиващ военна служба е пуснат в отпуск. Прибира се вкъщи и бащата пита:
                                - Е, как е в армията?
                                - А, тия са абсолютни идиоти.
                                - Как така?
                                - Утре сутринта ще ти покажа.
                                На сутринта из цялото село се чува истеричен звън на камабана. Всички тичат към църквата в паника. От камбанарията слиза отпускарят, застава пред тълпата и крясва:
                                - Такааааааааа! Ние с баща ми отиваме за риба, останалите свободнооооооооооооо...


                                - Ало, базата ли е?
                                - Имате грешка, тук е ракетна база!
                                - Вие имате грешка! Кой ще ми плати сега покрива на къщата?


                                Новобранец трябвало да скача с парашут пред комисия, обаче много го било страх. И решил да направи далавера - разбрал се с пилота на самолета да хвърли отгоре едно чучело с парашут, чучелото да падне в точно определени храсти, а нашия човек да го чака там. После да излезе от храстите и да се направи, че той е паднал отгоре с парашута.
                                Идва деня на изпита, пилота хвърля чучелото от самолета, но... парашута не се отваря. Чучелото се стоварва в храстите от страшна височина. Комисията е в паника. След малко храстите се отварят, нашия човек излиза от там, отупва си праха от дрехите и вика:
                                - Ей, кво правите бе, ще се изтрепем с тия парашути!


                                Войник праща от казармата колет на баба си. Вътре има граната и бележка:
                                - Бабо, ако дръпнеш това кръглото телче дето стърчи, ще получа три дена отпуска.


                                Руска ракетна база. Командирът на базата разглежда последните сателитни снимки на Северна Америка. И какво да види - през цялата площ на САЩ отпечатан силует на човек с разперени ръце.
                                Тича в залата на дежурните и вика:
                                - Какво става, какво става?
                                - Ами тука редник Иванов се напи и заспа на пулта...
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X