Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На “Капитан Андреево” митничар спира ТИР за проверка:
    - Какво карате?
    - Храна за пилета.
    Митничарят оглежда старателно товара и възкликва:
    - Ама това кокаин, бе!
    - А, дреме ми на шапката! Ако щат да го ядат!


    - Ало, базата ли е?
    - Имате грешка, тук е ракетна база!
    - Вие имате грешка! Кой ще ми плати сега покрива на къщата?


    Въпрос: Каква е приликата между умните курсанти и извънземните?
    Отговор: Всеки е чувал за тях, но никой не ги е виждал.


    Войник праща от казармата колет на баба си. Вътре има граната и бележка:
    - Бабо, ако дръпнеш това кръглото телче дето стърчи, ще получа три дена отпуска.


    Питали един митничар:
    - За колко време можеш да си купиш BMW?
    - За шест месеца.
    - Стига, бе! Толкова дълго?
    - Е, ами голяма корпорация е...
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      Странни обяви:
      - “Изплитаме детски блузи с вълна на родителите.“;
      - “Поради липса на отопление в рентгеновата зала правим само спешни фрактури.“;
      - “Покриваме врати с кожа на клиента.“;
      - “Болят ви зъбите? Нашите стоматолози ще направят всичко, за да забравите завинаги за тях!“
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        Когато нашенецът види жена зад волана:
        -Тая овца не може да кара, да паркира, прецаква съединителя, амортисьорите, натиска без нужда спирачките...
        Когато продава кола:
        -Запазена е, жена я е карала, гле’й, кат’ нова!

        Тая карантина вече ми е като турски сериал. Тъкмо мислиш че е свършила и хоп... нов сезон.
        Последна редакция от NikMar; 15.01.2021, 12:37.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          Курсант, не гледайте умно, не забравяйте, че сте бъдещ офицер!
          Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

          Коментар


            Журналист интервюира столетник от едно родопско село:
            - Ти дядо, пушиш ли, пиеш ли?
            - И пуша синко, и пия, и любов правя, че то иначе от тоя чист въздух умиране няма...


            Един 90 годишен дядо седи на една пейка в парка. По едно време минала една мацка с къса пола и той си казал:
            - Еееех, да бях с двайсет години по-млад...


            Двама пенсионери разговарят:
            - Моят биологически часовник работи безотказно!
            - Нима ?
            - Да, В 7.05 пишкам, в 7.10 чишкам, в 7.15 се събуждам.


            Дядо и баба вървели, изморили се, видели една пейка и решили да седнат и да починат.
            Седнали и починали.


            Една баба и един дядо празнували златната си сватба. След като наредила масата, бабата казала:
            - Дядо, дай да се съблечем голи, като на младини.
            Съблекли се и седнали на масата. По едно време бабата пак се обадила:
            - Дядо, като те гледам, чак сърцето ми се затопля.
            А дядото отговорил:
            - Ще ти се затопля я. Как няма да се затопля, като цицата ти е влязла в супата.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              "Колко е лъжлива природата...", казал таралежът, слизайки от кактуса.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Българите са изключително трудолюбив народ. Любовта към труда е възпята в поговорките:
                1. Ахмак лозе копае, юнак вино пие.
                2. Работата не е заек да избяга.
                3. От работа не се хубавее, а се гърбавее.
                4. Работата и в сутиен да ми я сложат, пак нема да я пипнем.
                5. По-добре на колене пред бара, отколкото прав пред струга.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  И истинските мъже понякога си боядисват ноктите – но само с чука и винаги в синьо-лилаво.


                  За борба с вирОса българите използват специален балсам - "бал'сам му майката"
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Габровец към сина си:
                    - Сине, няма ли да се жениш вече?
                    - Защо, бързаш толкова, тате!
                    - Ако мислиш да се жениш, сега е моментът - не можем никого да поканим.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      Нанотехнологията е открита от габровски месар, докато режел луканка.


                      - Как си със ските?
                      - Като мълния съм.
                      - Как така?
                      - Всеки път в различно дърво...
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Аз ли най-обичам вицовете незнам, но като си харесам някой го споделям тук, явно на другите им е досадно. Ще продължавам докато не ми кажете да спра.

                        -Комши, хубаво магаре имаш! Как му е името?
                        -Пърпъл!
                        -Е, що така бе?
                        -Много ме кефи като му викна... Дий Пърпъл!


                        - Докторе, откакто се ожених нещо лошо става с очите ми!
                        - Какво?!
                        - Не мога да видя един лев вкъщи!
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Продължавай
                          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                          Коментар


                            Продължавай ,градски
                            Fiat CROMA 1.9 MJet 2009-150 hp.
                            Ex:Alfa Romeo CROSSWAGON Q4 2007-16V 150 hp.

                            Коментар


                              Продължавай, ако трябва да съм честен влизам последно време и чета само вицовете, то друго не остана. Социалните мрежи съсипаха много по-идеен проект
                              --Старата ръжда любов не хваща!--
                              156 sportwagon 1,9 jtd 115
                              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                              Коментар


                                van_dal написа: Преглед на мнението
                                Продължавай, ако трябва да съм честен влизам последно време и чета само вицовете, то друго не остана. Социалните мрежи съсипаха много по-идеен проект
                                Социалните мрежи в симбиоза с модератори успяват да съсипят доста форуми, но не всички.
                                Изкупуване на автомобили на добри цени
                                /////

                                Коментар

                                Working...
                                X