Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не водете мъжът си когато пазарувате. Вижте защо..


    "Напоследък жена ми започна да настоява да я придружавам в нейните пътешествия до супермаркета. За нещастие, като повечето мъже, аз намирам пазаруването за скучно и предпочитам в магазините да влизам и излизам веднага. Съответно, за мое нещастие, съпругата ми е като повечето жени, обича бавно да разглежда всичко и ми оставя безкрайно много време, което трябва да оползотворя по някакъв начин... Вчера, скъпата ми жена получи следното писмо от местния супермаркет.
    "Уважаема госпожо,
    През изминалите шест месеца, Вашият съпруг предизвикваше доста голямо объркване в нашия магазин. Не можем да толерираме неговото поведение и сме принудени да забраним Вашите посещения при нас. Нашите оплаквания от Вашия съпруг са описани по-долу и документирани от камерите за видео наблюдение.
    15 юни: Той взе 24 кутии презервативи и пускаше по една в количките на различни хора без те да забележат.
    2 юли: В отдела за домашни потреби е настроил алармите на всички часовници да звънят през интервал от 5 минути.
    7 юли: Направил е пътека от доматен сос по пода, водеща до дамската тоалетна.
    15 август: Разпънал е една от палатките в къмпинг отдела, след което е събрал децата на пазаруващите и им е казал, че ще ги покани вътре ако си донесат възглавници и одеяла от отдела за спални принадлежности. Двадесет деца са изпълнили това.
    4 септември: Гледал е право в охранителната камера и я е използвал като огледало докато си бърка в носа.
    10 септември: Докато е разглеждал пушките в ловно-рибарския отдел е попитал продавача, къде може да намери антидепресанти.
    2 октомври: Скрил се е в един гардероб и когато клиенти са го отворили е викал „Вземете мен! Вземете мен!“
    5 октомври: Взел е кутия презервативи и е попитал касиерката, къде се намира пробната...
    И на края, но не на последно място:
    7 октомври: Влязъл е в пробната, затворил е вратата и след малко извикал силно: „По дяволите, тук няма тоалетна хартия!!!“
    Една от продавачките е припаднала..."

    Мобилният телефон звъни.
    - Да!
    - Тате, язе съм Пешко. Мачката се е изсрала у средата на стаата.
    - Слушай кво, Пеше. У моменто съм на работа и не сакам да ма занимаваш с глупости. Вече си голем и моаш да изчистиш говната сам...
    След известно време телефонът отново звъни.
    - Да!
    - Тате...
    - Пак ли ше ме занимаваш с простотии, бе изклесяк?
    - Не,бе,тате...Само саках да ти каам, че дойде некъкъв уй у дома и се затвори с макя ми у спалнята. Я надникнах през ключалката и го видех да си смъкиня панталона. Саках само да ти каам, че ако се изсере я нема а чистим говната.

    - Ена паница с боб и дванаесе филии леб!
    - Кво пра'иш, бе човек?
    - Е к'во, иам пари, угаждам си..
    Последна редакция от NikMar; 02.12.2019, 15:39.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      Захари Бахаров среща Слави Трифонов и му казва:
      - И аз като теб ще правя партия.
      - Супер. Как ще се казва?
      - "Няма такава лотария"


      - Освен, че пише с грешки, дъщеря ви пише и псувни!
      - Ами, старае се детето, напряга се, греши, изнервя се и псува...

      - Госпжице, какви моркови Ви трябват? Обикновени или ""женска радост"?
      - Мъжка завист!

      44-годишната Мери, библиотекарка и стара мома, мечтаеше да я вземе някой читател за 20 дни и да я върне разпокъсана...

      Властна жена към мъжа са:
      - Изми ли чиниите?
      - Почти, скъпа. Остана само сателитната...

      Животът е тъжен, но за сметка на това заплатата е смешна.

      Стажантака в "Бърза помощ" приема обаждане:
      - Мъжът ми е с 39,8...
      - Еее, много дълъг бе...

      Мъжът е като Windows - ако е заспал, като му размърдаш мишката се събужда.

      - К'во е политика?
      - Ти на комар оная работа виждал ли си?
      - Не.
      - Е, политиката е още по-тънка работа...

      - Какво е жена с пистолет?
      - Гърмяща змия.
      Последна редакция от NikMar; 17.02.2020, 15:25.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        България загива - изтекоха мозъците, а сега и Черепа...
        Добри Божилов, писател
        "Задругата"

        Коментар


          Възрастна двойка се кани да се гушкат, но на дядката не се вдига самолета и той се оправдава:
          - ББ е виновен!
          Бабата:
          - Що пък той?
          - Ами по татово време нямах проблем...

          Короновируса е като рогата на мъжа, може да ги имаш, но не се виждат.

          Два облака се срещнали и единия казва на другия:
          - Да пуснем по една вода, а?
          Последна редакция от NikMar; 31.03.2020, 12:06.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Някакъв застанал на една оживена улица с надпис на гащите си: "За гледане на онова нещо - 5 лева". Минавали жените, гледали и с възхищение му давали петарка. По едно време една пита:
            - За гледане ясно - 5 лева а за работа колко?
            - Е, той ако можеше да върши работа, щеше ли да проси?

            Мисля да седна на пейката пред блока днес в 10:30 и да подвиквам на пенсионерите:
            - Вашите знаят ли те в колко часа хойкаш по улиците?

            - Как се чувства мъжът на работа?
            - Като в рая - тук ангелче, там ангелче.
            - Как се чувства мъжът на улицата?
            - Като в рая - тук пиленце, там пиленце.
            - А като се прибер вкъщи, как се чувства?
            - Като в приказка - зад всяка врата Баба Яга.

            Сноши от скука сложих във всяка стая по една бутилка водка и започнах да ходя от барче в барче.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Непротивокороновирусокарантиноизолациохулствайте!
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Непротивокороновирусокарантиноизолациохулствайте!

                Комунизмът настъпи – всички ядат, никой не работи!

                Знаех си, че КОВИД е комбинация от "Костов и Виденов"!

                13-ти Март: - Две седмици карантина! Ужас! Ще полудеем!
                27-ми Март: - Ееее... ама как само две седмици! Тъкмо се настроихме!

                От щаба увериха, че пролетта наистина е дошла, но 14 дни ще е под карантина...

                В бъдещето, в тестовете по история на света ще има подвеждащ въпрос:
                - "През коя година се провеждат олимпийските игри Токио 2020?"

                Преди чакахме петъка, сега чакаме да се върнем на работа...

                Лелеееее... Ако се беше случило преди 15 години, затворен в къщи без Фейсбук, с Нокия 3310 - 50 sms и 100 минути...

                Този път ние изненадахме снега: два дена преди да завали затворихме пътищата...

                Сега се чудя, къде изчезнаха всичките ония реклами "Печелете по XX лева на месец само като си седите вкъщи?"

                Само сега специална оферта за Банско... Плащаш една, получаваш четиринадесет нощувки…

                Най-накрая да пиеш сам е социално приемливо.

                Вече всички се научиха правилно да си мият ръцете. Темата на следващата пандемия ще са мигачите!

                Кучетата са шокирани - всички хора са с намордници…

                Още една седмица карантина, и маската ще ми стане малка!

                Прибрахме се от супермаркета, свалихме маските и гледам... тая жена не е мойта!

                Кренвиршите вече се правят само от месо, поради изчерпване на тоалетната хартия!

                Лицето е криминално проявен, с две регистрации за посещаване на Южния парк и една за качване на Витоша.

                Усещате ли как масово предпазваме белия дроб за сметка на черния.

                Цял ден се разхождам с една кучешка каишка в парка и обяснявам на полицаите, че си търся кучето.

                Ге. Мутафчийски трябва да излезе и да обясни, че вируса влиза през устата, а не през г*за…

                Докъде я докарахме - да си бършем отвън бутилката уиски с ракия!

                - Ген. Мутафчийски, може ли да се прави любов по време на карантина?
                - Може, но по един.

                - You'll never walk alone!
                Ген.Мутафчийски: You will not!

                - Ген. Мутафчийски, ще има ли тази година абитуриентски бал?
                - Да, разбира се. Бал с маски!!!

                Още не можем да решим къде да прекараме следващата ваканция: в хола, или в спалнята?!

                В БАН упорито работели над ваксина за Ковид-19, но непрекъснато се получавало ракия.

                Счетоводител: - Не ми излиза баланса!
                Генерал Мутафчийски: - Правилно! Не трябва да излиза!

                Лежа и си мисля, че трябва да стана, за да отида да си легна...
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  Фолклорът не е това, което беше. Взето от приятел.

                  БЪЛГАРСКИТЕ ПОСЛОВИЦИ В COVID 19 ВАРИАНТ:

                  "Да би мирно седяло, не би корона видяло"
                  "Като ще е крива, да е експоненциална"
                  "Бели пари, за карантинени дни"
                  "Бърз тест, срам за щаба"
                  "Брат брата не храни, ама го заразява"
                  "Пред короната всички са равни"
                  "От грип, та на covid"
                  "По маска посрещат, по кашлица изпращат"
                  "Храни куче, да те разхожда"
                  "Много генерали, хилава здравна система"
                  "Топи се като бюджетен излишък"
                  "Глас Мутафчийски, глас божи"
                  "Щаб щаба око не вади"
                  "Гледай му акъла, крой му маска"
                  "Всеки болен да си знае дома"
                  "Денят се познава от сутрешния брифинг"
                  "Кашлящ човек - жив дявол"
                  "Респираторите още в Китай, той приготвил отделението"
                  "Който с корона плаши, от корона умира."
                  "С чужди респиратори, болница вдига"
                  "Нов ден, нов брифинг"
                  " Накарай мързеливия на работа, па да те научи на самоизолация"
                  "На интубиран нож вади"
                  " На чужд гръб и 100 дни карантина са малко"

                  С нетърпение очаквам сутрешният брифинг на щаба на Великден да съобщят: 30 заразени, 2-ма умрели и 1 възкръснал!

                  Забраната за разходки в планината е заради опасността от формиране на партизански отряди.

                  Да знаете, че в парка не глобяват, ако носите метла с дълга дръжка и светлоотразителна жилетка.

                  Всеки мъж сам избира риска: навън с короната или вкъщи с чумата.

                  В Перник вирусът се изписва "COVID 1.9 TDI".

                  - Какво правите в почивните дни?
                  - Дебутилираме алкохол.

                  За борба с вируса, българинът използва специален балсам: "Бал'сам му майката!"

                  Най-безопасно от коронавирус е на село. Там каквото пипаш - мотика, лопата, кофа - никой няма да ти ги пипне.

                  - Причина за смъртта?
                  - Covid 19!
                  - А огнестрелните рани?!
                  - Те са придружаващо заболяване!

                  - Сине, къде изчезна г-жата от онлайн обучението с големите "балкони"?
                  - Ами, мама я блокира, тате!

                  В момента да шофираш пийнал е много по-евтино, отколкото да се разхождаш трезвен.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    - Абе защо го заключваш това BMV, никой няма да го открадне....
                    - Вечер влизат и серат вътре....
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      В компанията в разгара на работния ден се чуват диви викове.
                      Момчета в камуфлаж и маски се спукаха в:
                      - Легнете, това е грабеж!
                      Главен счетоводител, потъвайки на пода:
                      - Изплашен, помислих си данъчната служба.
                      Fiat Bravo 1.6L

                      Работя като спедитор в онлайн магазина за козметика

                      Коментар


                        Click image for larger version

Name:	IMG_20200507_130222.jpg
Views:	1
Size:	87,6 KB
ID:	2098933Click image for larger version

Name:	IMG_20200507_130250.jpg
Views:	1
Size:	94,2 KB
ID:	2098934Click image for larger version

Name:	IMG_20200507_130323.jpg
Views:	1
Size:	94,4 KB
ID:	2098935Click image for larger version

Name:	IMG_20200507_130344.jpg
Views:	1
Size:	84,2 KB
ID:	2098936
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Като видяха, че на хладилника има само два магнита - от Лом и от Враца, крадците толкова се натъжиха, че нахраниха котката и измиха чиниите.

                          Коментар


                            Купих си нова гласова навигация за колата! Всичко беше наред, докато не почна песента "Води ме в някоя квартална кръчма..."

                            - Дами и господа - съобщава стюардесата - летим на височина 10000 метра. Температурата навън е минус 20 градуса. Намираме се над океана, на 300 километра от най-близката суша. Капитанът на самолета ви пожелава приятен полет и пита дали на някой от вас случайно не му се намират 25 тона керосин?

                            - Господине, като Ви гледам талона, май често сте имал вземане-даване с КАТ... - Ами не, имах само даване. Вземане не съм имал!

                            Катаджията: - Моля, излезте от автомобила! Аз: - Хмх, прекалено пияна съм! Що не влезете Вие...?

                            Въпрос: - Ако ме удари селянин, важи ли гражданската отговорност? Отговор: - Да. А, ако селянинът е с каска, важи и каското.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              - Докторе, симулантът в трета стая умря!
                              - Е, тоя вече прекали!

                              - Докторе, днес изпуснах филията си и за първи път тя падна с маслото нагоре!
                              Психоаналитикът взел филията, огледал я и казал:
                              - Нормално! Намазали сте я от обратната страна!

                              - Докторе,кажи ми на чист български какво ми е?
                              - Много пиеш!
                              - Добре! Айде сега и на латински, че трябва да кажа нещо на жената!

                              - Докторе, цяла вечер не мога да спя. Щом си легна, и в главата ми нахлуват хиляди мисли!
                              - Мога да ви предпиша разхлабително.
                              - И ще заспя веднага?
                              - Не, но ще имате само една мисъл!

                              Един лекар до късно през нощта не може да заспи. Мъчи го съвестта и все си мисли: "Може би не трябваше да чукам пациентката си!" Изведнъж вътрешен глас му прошепва: "Не се измъчвай! На всички лекари им се случва такова нещо."
                              Лекарят се успокоява и заспива. На сутринта се събужда бодър и си мисли с усмивка: "Наистина, на всички лекари им се случва да чукат свои пациентки." В този момент вътрешния глас му прошепва: "Не всички лекари са ветеринарни..."

                              Звъни телефонът. Младежът се провиква:
                              - Брат ми, вдигни слушалката! Ако ме търси Петя - няма ме. Ако е Тони, тук съм. Ако е Ваня - ще й се обадя след малко.
                              - Докторът от венерическото отделение е...
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Знаете ли кой е дал името на компанията на Бил Гейтс - MicroSoft?!
                                Жена му - през първата им брачна нощ !!!

                                Разгневена жена влиза в компютърен магазин:
                                - Поръчах си компютър "Пентиум", а вие сте ми продали "Самсунг"!

                                Съобщение: "Вчера за пръв път хакер беше осъден за проникване в чужда компютърна мрежа и влезе в затвора да излежава 20-годишна присъда. По данни от централния компютър на полицията, вдругиден хакерът излиза на свобода поради изтичане срока на наказанието".

                                Заявявам веднъж завинаги на целия интернет, че не съм съгласен да използвам бисквитки, а бира и цаца. Престанете да ме питате!

                                - Ало, техниците?
                                - Да, какъв е проблемът?
                                - Не ми работи рутерът.
                                - Кои лампи светят?
                                - В хола и в банята.
                                - Оставете, пращаме техник.

                                По телефона :
                                - Г- жо, а възможно ли е да имате някъкъв вирус в компютъра?
                                - Невъзможно е, аз навън не съм го изкарвала....

                                И една истинска случка докато работих като Сисадмин:
                                Потребител ми въни ми телефона и пита:

                                - Ало, програматорите ли сте?
                                - Ами програматорите сме...
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X