Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Времето в Англия било по-сбъркано от сляпа лесбийка на рибен пазар.


    - Ало? 112 ли е? Добър ден. Исках набързо да попитам, кой е най-удачният метод за гасене на подпалена коса? 'Щото тука един приятел... СТИГА СИ ПИЩЯЛ БЕ, ПИТАМ ГИ!!!


    - Мило, ще ми купиш ли тези обувки?
    - Не!
    Тя, троснато:
    - Ами тогава пък днес съм в цикъл!
    Последна редакция от dikanio; 22.05.2017, 20:24.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      - Как се нарича жена с плоски гърди?
      - Бюстабанлийка!
      Fiat Croma 1.9 16V MJet

      Коментар


        - Докторе, приятелката ми е бременна, но аз използвам винаги кондом!
        - Нека ти разкажа една история. - казал докторът. - Имало едно време един човек, който ходел с чадър под ръка в гората.
        Изведнъж видял тигър да го наближава, отворил чадъра си и застрелял тигъра, който паднал и умрял...
        - Хахаха, това е невъзможно! Някой друг е застрелял тигъра!
        - Точно така!

        Коментар


          Мъж към жена му:
          – Виж, аз съм еднорог!
          – Иванеее!!! Веднага си сложи гащите!!!


          - Синът ми щеше сега да е на четири години....
          - Боже! Какво се е случило?
          - Навреме го извадих.
          Последна редакция от dikanio; 23.05.2017, 19:25.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            Крещя на децата под терасата ми, че ако не спрат да викат, ще се наложи да им еб@ майките и едната майка веднага се провикна:
            - То моето дете най-много вика!
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              След като създателите на WannaCry атакуваха Израел, с учудване установиха, че дължат пари.


              Гледам срещата на Тръмп и Макрон и се чудя тия да не са объркали жените.


              Пет годишната дъщеричка се оплаква на майка си, че я боли коремчето.
              – Това е, защото цял ден не си яла. Коремчето ти е празно и за това те боли! - обяснява майката.
              Бащата се обажда от хола:
              – Жена, ей сега разбрах, ’що толкова често те боли главата.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                - Как сте разложени?
                Къци в гр. Разлог


                СЕО-то пита заместника си:
                - Чудя се, ако спя със собствената си жена, но в работно време, това работа ли е или удоволствие? Искам отговор до 15 минути.
                Заместникът пита HR-а:
                - Ако CEO-то спи със жена си, но в работно време, това работа ли е или удоволствие? Искам отговор до 10 минути.
                HR-ът тъкмо провежда среща за годишна атестация с млад мениджър на компанията и го пита:
                - Ако CEO-то спи със жена си, но в работно време, това работа ли е или удоволствие? Искам отговор до 5 минути.
                Младият мениджър:
                - Ще ви отговоря веднага – удоволствие е. Защото ако беше работа, щях да я върша аз.


                Да търгуваш по пернишки - интернет обява за автомобил:
                - Ауоо!?
                - Да, кажете?
                - Бе тука видОх на едно мЕсто, че даваш една сто-дваасе и четворка?
                - Мерцедеса?!?
                - Да, он!
                - Видял сте го в автомобилният сайт предполагам!?
                - Е нема значение къде съм го видЕл, тебе шо ти дреме?
                - Ами понеже само там е обявена...
                - 'Сичко знам я! Кажи с'а за коуата, шо й е?
                - Ами написал съм в описанието поддръжката и цялото общо състояние на автомобила, както и консумативите за смяна...
                - А нешо пари?
                - Цената също е посочена!
                - Е на мене не ми излАза!
                - 2000 лв е цената.
                - Шшшш, ти за цирко си ги написАл тия две иляди уева бе! КАжи с'а като 'ората? Не се ебавам!
                - Амиии такава е... какво да ви кажа... всичко е изрядно и подменено! Частите все пак не са без пари.
                - Е да бе, разбирам те...давам ти илядо! ТВРЪДО! Кръшиме рАце, фащаш свЕта и си ебаваш макята сос здраве!
                - Не ви разбрах?!?
                - А да доем и да разбереш по ли е далавера, а???
                - Извинявам се, но...
                - Илядо бе, илядо! 500 уева ти вадим на джЕб, а другите живи и здрави живото ке си покаже кога да ги опраЙме!
                - Обаждането ви е несериозно!
                - Е 'убаво! Помисли си оти усешчам, че сакаш да ми я подАриш...
                Последна редакция от dikanio; 29.05.2017, 10:56.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  Капризна дама в шивашко ателие:
                  - Искам да ми ушиете рокля с цвят кафе с мляко!
                  Шивачът:
                  - Със захар или без?

                  - Снощи се събрахме с приятели, решихме да се отдадем на спиритизъм и пробвахме да извикаме духове, но нещо се обърка и... дойдоха мадами...

                  Влиза шефа:
                  - Колеги, днес ще имаме брейнсторминг.
                  - К'во е тва!?
                  - Ами казвате, каквото първо ви дойде на акъла.
                  - А бе, я си ...!


                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Чета някаква статия "4 неща, които се случват, ако не сменяте бельото си 2 седмици". Нищо вярно.
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      Мъж и свещеник седят един до друг в самолет. При тях идва млада стюардеса. Мъжът си поръчва уиски с лед.
                      – И на вас ли? – пита тя свещеникът.
                      – Не! – възкликва той. – Предпочитам да извърша прелюбодеяние, отколкото да вкуся алкохол. Мъжът смутено подава чашата си обратно на стюардесата.
                      – Извинете, не знаех, че мога да избирам!


                      Кулинарните ни шоута - месеци наред критика за всяка трошичка, за да може през останалото време майстор готвачите да рекламират кренвирши и лютеница.


                      Двама приятели се засичат пред гинекологична клиника. - Ооо, здрасти! Жена ти е бременна ли?
                      - Да! 14 седмица. Ами ти? И твоята ли е вътре?
                      - Да, да! Ние сме 16-та седмица.
                      - Какво искаш да е?
                      - Ами, момче, че съм си харесал един радиоуправляем въртолет.
                      Последна редакция от dikanio; 31.05.2017, 17:47.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        В дискотека в Перник:
                        – Носите ли оръжие?
                        – Не.
                        – Пускаме Ви, но на Ваша отговорност!


                        Боли ви главата, а мъжът ви настоява за секс? Доведете приятелка и спете спокойно.
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          Една жена казва на мъжа си, който тръгвал за работа:
                          - Мили, виж какво прави Петров, когато тръгва за работа - целува жена си! Ти
                          защо не правиш така?
                          - Ами защото не сме толкова близки с Петрова...

                          Девойка разговаря със смартфона си:
                          - Сири, защо още нямам приятел?
                          Сири мълчаливо включва предната камера...

                          Манго черпи в кръчмата по повод раждането на тринадесето дете...
                          - Манго, как кръстихте лапето?
                          - Ами как да го кръстим?! Карък - нали е тринадесети!!!

                          СЕО-то пита заместника си:
                          - Чудя се, ако спя със собствената си жена, но в работно време, това работа ли е или удоволствие? Искам отговор до 15 минути.
                          Заместникът пита HR-а:
                          - Ако CEO-то спи със жена си, но в работно време, това работа ли е или удоволствие? Искам отговор до 10 минути.
                          HR-ът тъкмо провежда среща за годишна атестация с млад мениджър на компанията и го пита:
                          - Ако CEO-то спи със жена си, но в работно време, това работа ли е или удоволствие? Искам отговор до 5 минути.
                          Младият мениджър:
                          - Ще ви отговоря веднага – удоволствие е. Защото ако беше работа, щях да я върша аз.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            Знаете ли как наричат автомобилите начукани от градушка .... "картони за яйца"?!
                            "Опааа,още няколко картона за яйца идват!":зарадва се собственикът на автосервиза.

                            Между блондинки:
                            – Да ти кажа, аз ягоди много не обичам!
                            – Алергия?
                            – Не, миришат ми на презервативи!

                            - Какво в вашето финансово състояние?
                            - Опряхме до юбилейните монети...

                            Две приятелки си говорят.
                            - Ужас, вчера за пръв път отидох с мъжа ми на риба и се скарахме жестоко.
                            - Защо, какво стана?
                            - Ами, първо говорих много високо и плаших рибата, после слагах погрешната примамка, после подсичах неправилно. Но най-лошо стана, когато хванах повече риба от него... 

                            Какво е казал Путин след избора на пронатовския премиер на Македония Зоран Заев:
                            - Ну Заев, погоди!

                            Вуте налага Пена с тояга по главата на двора, а тя крещи, като заклана. Комшията Нане излиза, вижда ги и го съветва:
                            - Вуте, не мой да тепаш Пена по главата со таа гьостерица, бре! Че я повредиш. Тепай я по газо!
                            - Ти мене ме не учи, комшу. Язе си знам! Язе со газо и проблеми никви си немам.

                            Последна редакция от NikMar; 05.06.2017, 11:45.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              - Как мина сватбата?
                              - О,чудесно! Аз в бяло, с воал и дълга рокля по тялото!
                              - А майка ти?
                              - Тя плака през цялата церемония и не спря да ми вика педер@ст.
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                Ако обичаш някоя - е*и я... Ако се върне - пак я е*и... Ако не се върне... много важно... Еб*л си я...
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X