Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предаването "На кафе" по Нова телевизия ще бъде заменено от "На коняк". Очаква се рязко покачване на зрителския интерес.


    Странно нещо са жените - никога не им стигат парите при условие, че нито харчат по жени, нито за пиене..


    Банката ми помогна отново да стъпя на краката си. Взе ми колата!

    Пешеходецът винаги е прав. Докато е жив...


    Едно дете пътувало в трамвая. Изведнъж му прилошало и повърнало върху една жена. Възмутена жената извикала:
    -Прасе!
    -Аз ли съм прасе!? Я се виж ти на какво приличаш!
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      Двайсет пъти му звънях, не вдига. Накрая му пратих есемес: "Ударих колата!". Е, после аз не вдигах...


      Двама съпрузи се разхождат по улицата. Мъжът се дразни, че жената все го дърпа към витрините и го пита за какво ли не. Минават покрай една аптека и жената веднага сочи табелата над нея:
      - А какво, всъщност, означават тази змия и тази чаша?
      Мъжът ядосано отговаря:
      - Майка ти пие чай - ей туй означава..


      В двора към мен се приближи стар уморен пес. Съдейки по каишката му и по заобления корем, има дом и го гледат добре. Кучето спокойно се приближи към мен и аз го почесах. То се потърка в мен и влезе с мен у дома. Моментално щом прекрачихме прага на къщата, то се сви на кравай в ъгъла и заспа. След час се събуди, стана, завъртя се пред вратата, аз му отворих и то си замина. На другия ден то отново се появи в двора, поздравихме се, придружи ме вътре, зае същия ъгъл във всекидневната, наспа се и си отиде. Така продължи няколко дни подред. Стана ми любопитно и закачих на нашийника му бележка:
      - Иска ми се разбера кой е стопанинът на това забележително куче и знаете ли, че то идва всеки ден при мен, за да поспи?
      На следващия ден то пристигна с отговор:
      - То живее в дом с шест деца, три от които са под три годинки. Просто идва да си отспи при вас. Може ли утре и аз да дойда с него?


      Хлапе плаче на майка си:
      - Мамо, мамо, искам колело!
      - Няма да ти купя колело.
      - Ами хайде тогава да си поиграем на майка и татко?
      - Добре, как?
      Малкия кара майка си да се съблече и да легне на леглото. После излиза от стаята, пак влиза като я отваря със шут и казва:
      - А така, жено, само за секс мислиш! А че малкия няма колело хич не ти пука!


      Жените искат принц на бял кон. Мъжете сме по-скромни: стига ни и прислужница...


      На телефонно позвъняване с въпрос "Може ли да се обади майка ти или баща ти?" 7-годишно хлапе, чиито баща е адвокат, а майката - съдебен лекар, отговаря:
      - Няма ги...
      - А къде са?
      - Тате е в затвора, а мама в моргата...
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        - Хората вече живеят по-дълго! - съобщи радостно здравният министър.
        - Твърде дълго! - тъжно потвърди социалният министър.
        - Безобразно дълго! - помисли си ядосано министърът на финансите.
        - Недопустимо дълго! - потропна нервно с крак шефът на Пенсионния фонд.


        На жените им е лесно - дупе, гърди, малко грим и са готови. А на мъжете - бицепси, трицепси, преси, гърбове, крака, пари, коли, яхти...


        Из коментарите в готварски сайт:
        „Уважаеми приятели, рецептата „Скариди с ананас” много ми хареса. Скаридите замених със свинско, а ананаса с кисело зеле, но като цяло „Скариди с ананас” е чудесна.”


        - Кой е по-удовлетворен? Мъж, който има 3 деца, или мъж който има 3 милиона?
        - Който има 3 деца!
        - Защо?
        - Щото тоя, дето има 3 милиона, иска още!


        В бара седи красиво момиче и до нея се присламчва поредният сваляч. Завързали разговор какъв тип мъже харесва дамата.
        - Падам си по военните, защото са винаги готови и точни, харесвам спортистите заради тяхната издръжливост и обичам арменците заради природната им надареност.
        - Е - рекъл нашият човек - тогава позволете да Ви се представя: олимпийски шампион майор Гарабедян!


        Баба ми казваше, че което си е мое, само ще дойде при мен. И ето на : дойдоха сметките за водата, тока и парното!

        Кому - ниска,
        кому - висока,
        на мене ми е тамън
        Последна редакция от NikMar; 20.09.2020, 09:46.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          Мъж и свещеник седят един до друг в самолет. При тях идва млада стюардеса. Мъжът си поръчва уиски с лед.
          - И на вас ли?- пита тя свещеника.
          - Не!-възкликва той.
          - По-добре да извърша прелюбодеяние, отколкото да вкуся алкохол.
          Мъжът смутено подава чашата си обратно на стюардесата.
          - Извинете, не знаех,че мога да избирам...


          Вървят си поп и каубой през прерията. Пред тях ято гъски. Каубоят вади пистолетите си и ги изпразва по тях, но не уцелва нито една и след това изругава:
          - Мамка му, не уцелих!
          А попа го укорявал:
          - Недей да псуваш, защото Господ ще те накаже!
          Така продължават пътя си, пред тях пак ято гъски, каубоят пак стреля и пак не уцелва и пак псува, а попа пак го укорява. Накрая Господ решава да убие каубоя, изпраща две светкавици и... убива попа. Глас от облаците:
          - Мамка му, не уцелих!


          Един поп много пиел и биел жена си. Попадията в отчаяние застава пред иконата и се моли:
          - Господи, направи нещо!
          В този момент попът се връща от кръчмата.
          - Ха, мръсница, и на началника се оплакваш от мене!


          В манастир, игуменката води лекция за вредата от секса. След дълги монолози, тя завършва лекцията с думите:
          - Заслужава ли си за един час удоволствие, цял живот да си с гузна съвест?
          От последните редове се чува въпрос:
          - А как да удължим удоволствието до един час?


          Игуменката, обявява менюто за следващия ден в стола:
          - Първо: Постна супа.
          - Второ: Печено месо с картофи с гарнитура краставици.
          В столовата се чува радостно: И-е-е-е-е-е!
          - Краставиците ще бъдат нарязани!
          В столовата се чува тъжно: Е-е-е-е-е!
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Един рибар се хвали на колегите си:
            - Вчера хванах ей-такава щука, като ръката ми!
            - Стига бе, такива космати щуки няма.


            Един ловджия се хвали, че си има много добро куче:
            - Надушва ме от 5 километра.
            А колегите му отговарят:
            - И ние, Данчо, и ние... Май ти е време да се изкъпеш.


            Един млад ловджия пита един стар:
            - Абе ако отида в гората на лов и срещу мене се изправи мечка и аз вдигна пушката за да я застрелям, обаче тя засече, какво да правя?
            Старият казал:
            - Нямаш никакви проблеми. Оглеждаш се, избираш си най-високото дърво, качваш се на върха му и се намазваш целия с лайна.
            - Че от къде да взема толкова лайна? - попитал учуден младият.
            - Ще има, ще има...


            Двама ловджии си разправяли истории за изминалите в лов дни.
            Първият ловец казал:
            - Аз един път докато се лутах из гората с пушка на рамо видях едно стадо зайци и с един куршум ги застрелях всичките...
            Тогава вторият нетърпеливо заразказвал:
            - Аз пък един път докато вървях из гората ме хвана един мечок и ми каза - ако искаш да те пусна ще те е.., а ако не ще те изям...
            - И какво стана? - попитал другия.
            - Ами как какво изяде ме...


            Двама рибари си говорят:
            - Вчера хванах ей такъв шаран (показва с ръка почти до рамото).
            - Да, бе! Аз пък хванах едно фенерче, даже светеше.
            - Е, не може да бъде!!!
            - Добре де, ти намали от рибата, аз ще изгася фенерчето...


            Планинска поляна. Овчар пасе стадо овце. Типична картинка – гега, ямурлук, калпак. И изведнъж издрънчал мобилен телефон. Всички овце като една се обръщат към овчаря и го гледат зяпнали в очакване. Той бърка в торбата, вади телефона:
            – Ало, да? Аз съм.
            Oбръща се към овцете и казва.
            – За мен е.


            Посред зима един рибар отива да лови риба. Пробива една дупка в леда и тъкмо да хвърли въдицата, някакъв зад него му казва:
            - Няма риба! Рибарят отива на друго място.
            Онзи пак му казва:
            - Няма риба! Рибарят се обръща и разгневен го пита:
            - Кой си ти, бе?
            Онзи го гледа и в същият момент го потупва по рамото и му казва:
            - Аз съм пазачът на хокейната площадка!
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Жега, рибар дреме над плувката на въдицата. Водата се размърдва и се подава крокодил.
              - Как е? Кълве ли! - пита крокодилът.
              - Хич.
              - Що не влезеш да се окъпеш?


              Един хеви-метъл и един пенсионер седят на пейка в парка. Метъла си е пуснал уокмена, слуша "Iron Maiden" и се тресе целия - куфее. Вдига възторжено два пръста и вика на пенсионера:
              - Брус Дикинсън!
              Оня и той целия се тресе. Отговаря:
              - Паркинсън!


              Новини по руската телевизия:
              Към американското крайбрежие се плиближава нов мощен ураган. Вече му е присвоена най-висока степен на опасност и ... званието "Герой на Руската федерация".


              - Пандемия или политика е коронавирусът?
              - Държавна религия е. Можеш да вярваш или да не вярваш в него, но си длъжен да спазваш обредите и ритуалите.


              Пиенето убивало! То пък щото работата възкресява!


              - Чук, чук!
              - Кой е?
              - Заплатата!
              - О, заповядай! Настанявай се удобно!
              - Няма нужда, аз само за малко.


              Обажда се една жена на рецепцията и ми казва:
              - Тутитурум ту!
              А аз й отговорих:
              - Тарататам та.
              И ме изгониха от работа. Откъде да знам аз, че тя искала два чая за стая 2.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Канибал пита мисионер, който се опитва да го убеди да не яде хора:
                - Добре де, ако Господ не е искал да ядем хора, тогава защо ги е направил от месо?




                Канибалите хващат турист, палят огъня, набутват го в казана и питат:
                - Как се казваш?
                - Какво ви интересува, нали ще ме ядете?
                - Как какво, а какво да пишем в менюто?


                Двама канибали вечерят. Единият казва:
                - Мразя тъща си.
                Другият му отговаря:
                - Нищо, яж само гарнитурата.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  Пътна полиция ми изпрати снимка, добре изглеждам, ама много скъпо взимат...


                  - Г-н полицай, пред вас играят хазарт а вие нищо не правите!
                  - Ха, търсете си други глупаци! Вчера заложих пет бона и ги изгубих всичките.


                  Новобранец постъпва полицай. След три месеца шефът му го вика за разговор:
                  - Абе ти защо не ходиш в касата да получаваш заплата?
                  - Ама то и заплата ли имало? А аз мислех - на ти пистолета и се оправяй както си знаеш.


                  Полицай разпитва жертва на побой:
                  - Можете ли да опишете мъжа, който ви наби?
                  - Точно това и правех, когато той скочи да ме бие.


                  Катаджия спира водач на МПС.
                  - 20 лева глоба!
                  - Ама, аз нищо не съм нарушил!
                  - А, според тебе, моите гладни деца са длъжни да чакат, докато нарушиш нещо ли?


                  - Ало, тук е 112. Какъв е проблемът?
                  - Ами съседът Пешо дъни сръбско, а е вече 23:30ч. Утре е работен ден все пак.
                  - Ще предадем на органите. След половин час...
                  - Ало, тук е 112. Какъв е проблемът?
                  - Ами аз пак за съседа Пешо...
                  - Предали сме на органите, но в момента нямат свободни патрули. Веднага щом могат, ще дойдат. След още половин час...
                  - Ало, тук е 112. Какъв е проблемът?
                  - Еми аз такова...за съседа Пешо...
                  - Ама нали ви казахме, че няма свободни патрули, ще пратят когато има свободни!
                  - Е да де, аз да ви кажа, че няма смисъл да пращате.
                  - Е, защо!?
                  - Ами гръмнах го!
                  След три минути пред блока се струпват пет/шест патрулни коли. Намират съседа Пешо жив и здрав у тях - пиян, залян дъни сръбско... Слизат при съседа.
                  - Ти що лъжеш, че си го гръмнал?
                  - А вие що лъжете, че нямате свободни патрули?


                  Минавам на червено, катаджията ме спира и казва:
                  - Документите моля!
                  Отговарям, че нямам.
                  - Защо?
                  - Пих водка и съм ги забравил...
                  - Значи, карате пиян?
                  - Че как иначе ще карам оръжие?
                  - Карате и оръжие?!??
                  - Че как ще пазя наркотиците, бе?
                  Катаджията незабавно звъни на началника и му казва, че е задържал опасен престъпник. Идва шефът и ми казва:
                  - Документите, моля!
                  Казвам му учтиво:
                  - Заповядайте...
                  - Сега духнете... така... хм, няма алкохол... Дайте да огледам колата...
                  - Заповядайте!
                  - Чисто е...
                  Питам, видимо заинтригуван:
                  - А, какво трябваше да има?
                  - Полицаят ми каза, че сте без документи, пиян, карате оръжие и наркотици!
                  -Браво - учудвам се - той още малко ще каже, че съм минал и на червено, а?.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Мъчи ме един въпрос и не мога да намеря отговора .
                    Та въпроса е :
                    Защо при преминаването си през организма, бирата запазва цвета си, но губи вкуса си?

                    Чудя се на шотландците, как могат да чакат уискито да им отлежава по 15, 20, 30 години?! Ние ракията е почваме още от казана.

                    - Как се казваш?
                    - Александър.
                    - На кого си кръстен?
                    - На баба ми Велика.


                    От утре пощальоните щели да работят от дома си. Ще четат писмата ви и ако има нещо важно, ще ви звъннат.

                    Приятели се хвалят на маса за трудовите си успехи. Кой бил с по-висока заплата, кой на по-висока позиция. Накрая се обадил кранистът Киро:
                    - Аз пък вече два пъти замествам шефа!
                    - Е, как така? Ти си един прост кранист. Не може да го заместиш!
                    - Ако не вярваш, върви питай жена му!

                    Перник:
                    - Това ли е ритуалната зала?
                    - Да
                    - А защо има кръв по пода?
                    - Ами различни ритуали имаме....

                    Петък вечер, перничанин пред входа на дискотека. Охраната го пита:
                    - Огнестрелно оръжие носиш ли?
                    - Не.
                    - Нож, бокс, винкел?
                    - Ми, не.
                    - Влизай, ама на твоя отговорност!

                    - Ако ще вечеряш, дояж салатата в хладилника.
                    - Сийче, може ли на масата, че в хладилника е тясно и студено?
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      "Избори с повече от един кандидат са страшна бъркотия" – Ким Чен Ун.


                      Телефонът в службата иззвънява. В слушалката се чува мъжки глас:
                      - Госпожо, търся Петров.
                      - А кой го търси?
                      - Негов приятел съм....
                      - Приятел ли? Имате грешка! Петров е данъчен инспектор...
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Влиза човек в магазина:
                        - Килограм маслини.
                        Продавача:
                        - Да ви ги пакетирам ли?
                        - Не. Ще си ги търкалям до вкъщи!


                        - Келнер, в супата ми има муха!
                        - Една такава голяма, синя, нали?
                        - Да.
                        - Слава богу! Изтормози ни всичките от сутринта.


                        Влиза мъж в магазин за хранителни стоки и започва да разглежда.
                        - Да ви помогна с нещо, господине? - предлага продавачката.
                        - Какво е това? - пита мъжът, сочейки към портокалите.
                        - Ами, портокали.
                        - Дайте ми две кила от тях и ми увийте всеки поотделно в целофан. А онова какво е? - продължава мъжът, като се обръща към картофите.
                        - Картофи, не виждате ли?
                        - Три килограма и да ми увиете и от тях всеки поотделно в целофан. А онова там?
                        - Леща... - отвърнала продавачката и бързо добавила: - Ама тя не се продава!


                        Турист сяда в испански ресторант и разглежда менюто. Гледа ястие: "Корида". Поръчва си го и остава много доволен - порцията съдържа две огромни "яйца" от бик.
                        След време пак идва в Испания и пак си поръчва от същото. Този път обаче му носят две съвсем малки яйца. Пита келнера:
                        - Защо толкова малки тоя път?
                        - Ами коридата си е корида, господине... Кога бика, кога матадора...


                        Мъж купил цигари от магазин и преди да е излязъл си запалил една цигара. Продавачът му се скарал:
                        - Не можете да пушите тук!
                        - Как така? Току що си купих тези цигари от вас!
                        - И какво от това? Ние продаваме и тоалетна хартия...
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Не гледам нито на кафе, нито на карти. Гледам накриво.


                          След като видяха доходите на 5 млн. българи, хакерите се извиниха и започнаха благотворителна кампания за набиране на средства..


                          Бърз, ефективен и безплатен тест за Covid19:
                          Поставете един пръст в устата си и един в задника си.
                          След 2 минути им разменете местата.
                          Ако не усещате вкус и мирис, значи сте болни от Covid19.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            По "Безглаголно за живота" от Радой Ралин https://www.gnezdoto.net/citati-i-my...-stihotvorenie

                            Училище, скамейка
                            смях, мадами.
                            Пиене, шеги. Матура,диплома
                            и грях. Море
                            сурови нощи.
                            Честитка, връщане
                            тъга. Изпращане
                            жени, пари.
                            Трамвай, народ
                            и там врата.
                            Редици, релси
                            влак в зори.
                            Портал, фатмак
                            и нови хора.
                            Легла, оръжие
                            и глад и дъжд
                            и кал и студ, умора.
                            Безсмислие и пак наряд.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              Моята сменила ракията с вода в бутилката. Наливам си – нито вкус, нито мирис. За малко да получа инфаркт!
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Седя си аз в гумаджийницата, докато ми вулканизират една гума и по едно време пристигна едно "инфинити" с доста мека гума и от него излезе супер лъскава мацка. Така и така, гумата да се напомпа.
                                Момчетата както си трябва, свалиха гумата, и в хода на работата един от тях небрежно попита:
                                - С какво да ви напомпаме гумата? - сякаш има варианти.
                                И тука вече се почна...
                                Мацката:
                                - А какво има?
                                И в този момент у гумаджията все едно се събуди демон:
                                - Ми имаме въздух с различни аромати: праскови, ягоди...Всички гумаджии започнаха да хихикат, всеки зает с неговата си работа, но слухтейки към диалога на двамата.
                                - А колко струва?
                                Монтьорът:
                                - 200 лева. Всичките гуми.
                                Всички присъстващи вече едвам се сдържаха да не се разхилят на глас.
                                Мацката:
                                - Ми, добре. Искам ягоди тогава.
                                Гумаджиите умират от хилеж, всеки се опитваше да се сдържи, но не се получи.
                                Гумите бяха напомпани с "ягодов аромат".
                                Мадамата без сянка на усмивка отброи двеста лева и потегли.
                                Всички плачат от смях.
                                След време пак съм очевидец: така се случи, че след няколко дни бях пак на монтаж в същата гумаджийница.
                                Пристигна същото "инфинити", от него излезе един едър и солиден мъж и попита:
                                - Преди два дни тук сте правили гума на тая кола, нали?
                                Момчетата им се дръпнаха физиономиите.
                                - Кой точно прави гумата, на тази кола преди два дни?
                                Сега всички ще ни накажат, но няма как.
                                Излезе собственика и скромно, тъй, виновно каза:
                                - Ми, да... Моите момчета я правиха...
                                Мъжът:
                                - Такааа. Тука ли напомпахте на жена ми гумата с ягодов аромат?
                                Собственикът:
                                - Мии... Даа... Нниеее...
                                - Ето ти петстотин лева.
                                Собственикът:
                                - А...?
                                Мъжът:
                                — Три дни не съм спал от смях, на всички приятели разказах, всички паднаха да се хилят!
                                Гумаджиите отново в смях до сълзи...

                                Блондинка-секретарка нахълтва в стаята на айтитата, хвърля на бюрото на един от админите папка с документи и казва:
                                - Шефът иска спешно тези неща да заминат с електронната поща.
                                Админът, без да вдига поглед от компютъра си:
                                - Няма да стане…
                                Блондинката учудено:
                                - Защо да не може?
                                Админът:
                                - Електронните марки свършиха!


                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X