Страница 96 от 96 ПърваПърва ... 4686949596
Резултати 951 до 955 от 955

Тема: Я малко вицове - част 3

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    НАП: Дайте си телефонния номер да ви го имаме.
    Данъкоплатец: Я дух@йте бе, никакъв номер няма да ви дам!
    НАП: Проверете дали са източени данните ви при хакерската атака, като изпратите ЕГН и телефонен номер в нашето приложение
    Данъкоплатец: Яко, супер! (изпраща без да се бави)

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Момичета, ако ви е писнало да готвите, спрете! Варете ракия! Ще ви обичат, повече...

Хлапе плаче на майка си:
    - Мамо, мамо, искам колело!
    - Няма да ти купя колело.
    - Ами хайде тогава да си поиграем на майка и татко?
    - Добре, как?
    Малкия кара майка си да се съблече и да легне на леглото. После излиза от стаята, пак влиза като я отваря със шут и казва:
    - А така, жено, само за секс мислиш! А че малкия няма колело хич не ти пука!

Младоженка е пред първа брачна нощ и се страхува, че не е девствена и ще разочарова мъжа си. Баба й я посъветвала да сложи една слива където трябва, младоженецът ще се пъне, ще бута, та докато сливата падне и така всичко ще се нареди.
    Момичето така и сторило, но през нощта мъжът й намерил падналата слива и я изял. Младоженката страшно се притеснила и веднага отърчала при баба си за съвет. Бабата й рекла:
    - Ама от какво толкова се плашиш бе, дъще... ти ако знаеш дядо ти навремето как цял пъпеш изяде...

Една вечер млад мъж се прибирал от работа, но асансьорът не работел. Разкопчал сакото и с уморена крачка тръгнал да се качва по стълбите. Между четвърти и пети етаж се разминал с пищна девойка - гърдите ѝ били като дини, стегнати в голямо деколте, а не особено дългата пола разкривала прекрасни, дълги крака. Косите били руси, устните - алени, в лицето - ангел. Замаян от нея, той едва не се пребил. Качил се в жилището си и позвънил на домоуправителя да го пита коя е тази красавица.
    - Ама ти не знаеш ли? Миналия месец в апартамента под вас се нанесе и живее сама, младо момче си, ерген - давай!
    И така, на следващия ден мъжът решил да слезе и да опита късмета си. Звъннал и си мисли: "Ще кажа, че живея сам, изгоряла ми е ютията и не мога да си изгладя ризата за утре. Ще взема нейната на заем и по-късно ще ѝ я върна, след това ще я поканя за благодарност на по питие. След това ще я поканя на вечеря, ще идем някъде да хапнем, след това ще я заведа на кино и ще се сближим. Ще я поканя в нас, ще преспим, след това ще я изпратя и пак ще правим секс. После ще се оженим, ще пръсна един тон пари за сватбата, а тя ще ми роди дете. То ще ме буди в 2 през нощта, ще досажда и ще ми пречи на секса. Пък на нея по-късно ще ѝ увиснат гърдите, ще надебелее, ще почне да ме пита къде са ми парите, да ми се кара, когато се прибирам късно, да се сърди заради секретарката Ели, да иска почивки, да не мога да си гледам мачовете с Ванката и Жорката..." В този момент тя отворила вратата, а той креснал:
    - А бе я си гледай работата, не ти ща ютията!!!

Слънце... Плаж...
    Почиващ мъж пита майка, седнала наблизо:
    - Извинете, госпожо, това момченце, дето носи вода от морето с моята шапка, Ваше ли е?
    - Не, какво говорите?! Моето е онова, умното, което проверява дали телефонът Ви работи под водата..
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Регистр. на
    29.11.2006
    Отначало всичко започна като дарове за боговете, сега му викат ДДС.

- Изглеждаш много уморен?
    - Така е на морето. Всеки ден ходех пеша до плажа!
    - Къде беше отседнал?
    - В Търговище.

Животът е като каране на колело - ако ти е трудно, значи се движиш напред! Съдейки по всичко, карам без седалка и по павета...
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Закон на Мърфи.

Регистр. на
    29.11.2006
    Жените са като плодовете - всяка има свой вкус, аромат, цвят и форма. Проблемът е, че мъжете обичат плодовата салатa.

Чапай награбил Анка картечарката, а тя му вика:
    - Не, не, искам безопасен секс!
    Примъкнал я Чапаев в палатката и след малко тя почнала да пищи ама се къса. Целия полк се чуди какво толкова прави Чапай та Анка пищи на умряло. По едно време пристига Петка задъхан и вика:
    - Чапай, сваляй гилзата, намерих презервати

- Скъпа, счупих една чаша в кухнята!
    - Идвам с метлата.
    - Не е спешно, може да дойдеш и пеша!

Трима хирурзи се хвалят един на друг.
    - На мен ми докараха пилот на 3 части. Заших го и сега пак е пилот. - казал американецът.
    - А на мен ми докараха космонавт на 30 части. Заших го и сега пак е космонавт. - казал руснакът
    - А на мен ми докараха задник и уши. Заших ги и сега ми е шеф. - казал българинът.

Съвет към женската аудитория -
    Не пускайте често мъжа да ходи при майка си, защото се връща с фабрични настройки!

Семейство – мъж, жена и тъща отиват на почивка в Йерусалим. Ненадейно тъщата умира. Шок…. Местна агенция им предлага да я погребат там срещу 3000 долара или да я транспортират до България за 9000 долара.
    Зетят твърдо е решен да я върнат в родната ѝ страна. Жена му не може да се начуди как така се съгласи…
    – Скъпи, толкова си добър….за мама да направиш такова нещо…. толкова много пари.
    Мъжът отговаря:
    – Аааа…..не мога да рискувам – тук един вече е възкръснал…
    Последна промяна от NikMar : 02.09.2019 в 11:25
    Закон на Мърфи.

Фиат фанатик Аватарът на Huku
    Регистр. на
    19.02.2006
    Вуте копа у градината. Пристига Геле търчешката:
    - Вуте, бърже, жена ти Пена падна у бунаро и май се удави!
    -У кой бунар - пита Вуте, ама не спира да копа.
    -Тоя, стария, до зидо.
    -О, я от там вода не пием - вика Вуте.
    -Абе давай да я вадиме, бре!
    -Чекай, бе, пръво работата, после удоволствието - казва Вуте невъзмутимо.
    Как да е. На погребението редът бил следния:
    Най-отпред поклисарчето. Носи кръста и псува, че гробищата са далече.
    По поклисарчето - попът. Носи кадилницата, мърмори нещо неразбрано, а наум си мисли, че Вуте прави добра ракия и после добре че апнат и че пийнат.
    По него оди кобилката Рилка и тегли талигата. На талигата сандъка с Пена и две оплаквачки.
    По талигата одат Вуте и до него Геле. По них жените и мъжете от махалата. А най-отзад един се влачи и реве та сакати.
    -Абе, Геле, тоя що така надига? - пита Вуте.
    -Па ти не знаеш ли?
    -От къде да знам - чуди се Вуте.
    -Па тоя мандръсаше жена ти.
    -Оди да му кажеш да не реве. Я па че се оженим - рекъл съчувствено Вуте.

--------------------

Страница 96 от 96 ПърваПърва ... 4686949596

Тема: Я малко вицове - част 3

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •