Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аре честито и след съединителя пак да се похвалиш.
    Мен ми влезе една муха в главата и май скоро ще се похваля и аз с нещо фиатско тука.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      Днес,след дълго умуване със съпругата ми се сдобихме с първото ни Ламборгини.Е,реално след 10 дена ще пристигне,но да се похваля.Наздраве,ние сме на винце сега

      Коментар


        Dilyan-Z написа: Преглед на мнението
        Днес,след дълго умуване със съпругата ми се сдобихме с първото ни Ламборгини.Е,реално след 10 дена ще пристигне,но да се похваля.Наздраве,ние сме на винце сега
        Трактор?

        Коментар


          Тц.Очаквайте снимки

          Коментар


            Хвалба - едно такова кацна у дома.
            Прикачени файлове
            Lupo - The Monster
            Е83 3D

            Коментар


              Хвалба - едно такова кацна у дома.
              Браво, тъкмо навреме за супер луната довечера
              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

              Коментар


                Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                Браво, тъкмо навреме за супер луната довечера
                Казано честно, вчерашната луна не е кой знае какво, сравнена с примерно тая от миналия месец. А и не познавам любител астроном, фен на луната. Естествено всички започват от нея, но впоследствие, тя се превръща в един от най-досадните светлинни замърсители от който не можеш да избягаш и най-вече пречи да видиш това:https://www.google.bg/search?q=celes...w=1280&bih=752
                Последна редакция от geo_g; 15.11.2016, 08:09.
                Lupo - The Monster
                Е83 3D

                Коментар


                  Аз пък за пръв път ще се похваля с нещо лекоо необичайно, след като вече почти си оправих фиата с филтри, масла и т. н. вече взех и изпита за книжка и скоро ще си го карам спокойно и по сервизите разбира се за работата която немога аз .
                  this

                  Коментар


                    Хвалба! Вече с 4 нови зимни гуми за Кромата!
                    link

                    Коментар


                      Ей тоя народ кара като облъчен.Днез един фен от силния пол,ме зажули и оправданието беше: Уф извинявай,ама аз така да се прибера и да направя място.
                      да караш с 50(като никога) и същия оФльоф като теб да реши да ти сменя боята.Съдбата има извратено чувство за хумор.
                      Два калника,врата и огледало за боя,а мигача е счупен.
                      Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                      Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                      Коментар


                        Пак си се разминала леко... Моето пунто трябва да го хвърля на вторични заради един, който реши, че знака СТОП не е за него. Къде са им акълите на тези хора?
                        Fiat Punto Mk1 1.2i 75 --> EX

                        Коментар


                          Ами то моята красавица я карам от 19 август.И тогава беше много тежка раздяла със старата Фифолина. И сега...
                          Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                          Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                          Коментар


                            Не знам за хвалене ли е или не е, но от 01 ставам началник.....
                            Дано да е за добро.
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              Не знам за хвалене ли е или не е, но от 01 ставам началник.....
                              Дано да е за добро.
                              Зависи от гледната точка....
                              И да не съм капо: Боко е в бокса за неопределен период от време.
                              Manowar - Татко
                              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                              Коментар


                                Оплаквам се, че след 500++км. още не мога да свикна с новата каручка. Да сменям кола за сефте, разбирам, ама друг път не съм имал такъв проблем.
                                207 тиква автомат
                                новокромаджия 2.4 печка

                                Коментар

                                Working...
                                X