Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Днеска 2 големи хвалби:
    1.Оправих Бравата - смяна на гърнета и направо полетя (като за 20 годишна)
    2. Подкарах проклетия умен телевизор като безжичен дисплей на компутъра. - Едноседмичното пцуване на Самсунг и неговите Тизени било без причина - оказа се че проблема бил у ПЦ-то.
    Brava 1.6 ELX

    Коментар


      #77
      Оплакване 1: снощи паркирах на "чуждо" място, пред съседния вход. Резултат: две срязани гуми.
      Оплакване 2: толкова се вбесих, че бях готов да взривя целия вход, заради един долен пендел.
      Последна редакция от sok1; 13.10.2016, 20:28.
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        #78
        Оплакване 1: снощи паркираха на "чуждо" място, пред съседния вход. Резултат: две срязани гуми.
        Оплакване 2: толкова се вбесих, че бях готов да взривя целия вход, заради един долен пендел.
        Много неприятно! Явно си изгорял, заради някой друг...Тук пред нас и на мен ми се иска всеки ден да режа гуми, ама не съм такъв човек и само правя забележки на крайно наглите. Сложил съм прожектори пред входа, за да е светло на колите и има индивиди от съседните входове, които са решили, че ще спират винаги на светло пред нашия вход. Знам, че няма как да ги изгоня, ама разчитам на съвест, която обаче липсва. Отделно от съседни улици идват да си паркират тука " щото им е по-удобно". Няма оправия общо взето
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #79
          Оплакване: Още от сутринта ми тръгна накриво. Изтървах ключа на колата от доста високо, в резултата на което - Кутията с платката - на парчета, а основата, в която е закрепен нареза на ключа - аут.
          Отидох в първия и най-близкия до нас автоключар - греда. С мъка ми намери, като моята кутия, но го достраша човека и се отказа.
          Хвалба: Този ключар не ми свърши работа, но и упорито отказваше да го овъзмездя поне за едно кафе за притесненията и напразните му усилия. Европейска работа. Не можа човекът, извини ми се и толкова.
          Хвалба 2: Съвсем случайно намерих, че в Манхатън ( за манхатънци - на ЛС) един от най-успешните авто-ключари в града ни, скоро е отворил офис и тук. Професионално и много качествено измайстори проблема ми, в резултат на което вече имам нов ключ ( капсула) и сменена като бонус батерия.
          Последна редакция от ntodorov; 18.10.2016, 11:45.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #80
            Хвалба: След няколкодневен престой в болница отново съм си у дома с любимите хора и всичко е назад във времето. Наздраве!
            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

            Коментар


              #81
              Бързо възстановяване на собствен терен. Ще разкажеш какви си ги забърквал.
              Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
              Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

              Коментар


                #82
                Незнам хвалба ли е или оплакване. Вече втори ден съм без цигара. Решили сме с жената да ги спираме и те така. От 25 години за сефте имам ден без цигара. За сега държим и двамата.
                Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                Коментар


                  #83
                  Незнам хвалба ли е или оплакване. Вече втори ден съм без цигара. Решили сме с жената да ги спираме и те така. От 25 години за сефте имам ден без цигара. За сега държим и двамата.
                  Дай боже да издържиш, но както е казал Марк Твен "Няма нищо по-лесно от това да откажеш цигарите, аз съм го правил поне 50 пъти".
                  Последна редакция от NikMar; 21.10.2016, 08:44.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #84
                    Незнам хвалба ли е или оплакване. Вече втори ден съм без цигара. Решили сме с жената да ги спираме и те така. От 25 години за сефте имам ден без цигара. За сега държим и двамата.
                    Браво! Това може да е най-хубавото решение, което сте взели през тази година! Не се отказвайте в никакъв случай!
                    Чакам да се похвалите в тази тема!
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #85
                      Първо искам да кажа браво на колегата за спирането на цигарите и небраво за мен за неспирането им :D
                      Аз ще се похваля с пресен термостат от рено 5 на жтдто ми ^^ . За сега се държи добре ,закова на средата за 5мин. ,а в купето не се дишаше.
                      Утре за работа ще видим как ще бъде ,а принципно не ми отлепяше повече от първата черта ,а на околовръсното за люлин дори и падаше :D
                      Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                      Коментар


                        #86
                        Да се похваля благодарение че някой хора немогат да карат коли както трябва
                        спечелих пари и това яке
                        https://uk.shopotam.ru/catalog/Cloth...6723-item.html
                        Паркирах колата на една жена и ми даде веднъж 5 лв а на другия ден ми подари яке
                        Последна редакция от kluchar; 21.10.2016, 18:59.
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #87
                          Ако не ти пусне на третия, може да е помислила, че си клошар. Бъзикам се, Коце, не се връзвай!
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            #88
                            Лелката е възрастна и не става
                            Викам и ако съм някой багабонтин както ми дава ключовете и не ме познава -преди де
                            газ и да ме няма
                            После колата на части
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #89
                              Хвал 1-вкъщи сме си от няколко дена
                              Хвал 2-видяхме нещо невиждано-ДеТомазо Пантера

                              Коментар


                                #90
                                Преди малко официално се разделихме с Кромата. Дано прави новия и собственик толкова щастлив, колкото правеше и мен.
                                207 тиква автомат
                                новокромаджия 2.4 печка

                                Коментар

                                Working...
                                X