Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оплакване: Снощи гледах мачовете и към 10:30 жената излезе на терасата и ме вика "Ела да видиш нещо", излизам и гледам един наглек товари дърва от тези на щерката, подредени са до едно дърво от към улицата. На всичкото отгоре на отсрешната страна има лампа, ама на оня не му пука, лошото бе че той и колата са в сянка и не се виждат нито номер нито самия той. Развиках се, псувах повече от каруцар, отдавна не бях се отпускал така. Оня най-спокойно затвори вратата, пална без фарове и изчезна. Нямаше как да реагирам по друг начин з/о входа е от другата страна, а блокът ни е дълъг, по-точно са 3 слапени. После се сетих, че можеше да му пратя някой буркан по стъклото, но както казват турците "да ми е на българина дирния акъл".
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      Похвал: Станах врачанин (т.е. доказано е, че не съм гарга )
      Купих си един апартамент.
      Сега следва пълен ремонт... (това последното е по-скоро оплакване )

      Коментар


        blue_coconut написа: Преглед на мнението
        Оплакване 1 - обраха ме на екскурзия в Рим ... последен ден ни беше ...
        Въпреки идиотската случка, поне се е случило последният ден и не е развалило иначе, предполагам страхотното изживяване в Рим?!
        Моя кумец бе обран още първата вечер в Барса ... после всичко бе някак си изкривено и не чак толкова забавно. Ние ходихме чааак до Валенсия, там бе посолството ни.
        И да се оплача на свой ред: писна ми да се отъркват, побутват и натискат автомобила ... просто ръбовете на предна и задна броня /добре че са някак странно меки/ са вече с най-различни цветове. Само не и моят си, заводски. А колата е въшка ... ?! Тъпня ябсолютна!!!
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          Въпреки идиотската случка, поне се е случило последният ден и не е развалило иначе, предполагам страхотното изживяване в Рим?!
          Моя кумец бе обран още първата вечер в Барса ... после всичко бе някак си изкривено и не чак толкова забавно. Ние ходихме чааак до Валенсия, там бе посолството ни.
          Благодаря за съчувствието!
          Като цяло изживяването беше наистина страхотно, много хубаво си изкарахме. Просто тази случка накрая ми е развалила малко впечатлението (само моментно, трябва да мине още малко време, за да се разсее), много навътре приемам такива работи, никога не съм се сблъсквала с подобни проблеми.
          В този случай, когато посолството е в друг град, не ми се мисли какво е изживял човека... Представям си най-лошата възможна ситуация - сам си, откраднали са ти всичко, и нямаш пари нито за такси, нито за изваждане на временен паспорт, а на другия ден трябва да летиш. "И кво прайм ся?!?"

          И за да не съм спамър, пак да се оплача (ей, много негативно съм настроена тия дни! ) - вчера ходих до КАТ да си извадя златния талон. Е, не ми го дадоха, защото съм подранила - чак на 11ти юли. Попитах "Добре, как така - отзад на книжката пише 26-ти юни, издадена е на 3-ти юли, как стана 11-ти юли?!?". Отговорът беше, че тази дата не съм я виждала, така й излизало в системата. Еми, хубаво, ще ходя пак да досаждам на 11-ти, и ако тогава не ми го дадат, ще стане лошо!

          Immortal написа: Преглед на мнението
          Похвал: Станах врачанин (т.е. доказано е, че не съм гарга )
          Купих си един апартамент.
          Честито!
          Последна редакция от blue_coconut; 27.06.2018, 07:35.

          Коментар


            Immortal написа: Преглед на мнението
            Похвал: Станах врачанин (т.е. доказано е, че не съм гарга )
            Купих си един апартамент.
            Сега следва пълен ремонт...
            По-добре пустиняк, отколко гарга.
            Във Враца Правилника за движението е отдавна отхвърлен от обществото като нещо вредно, но се свиква.
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              Хвалба: Най-накрая обзаведох Бравото с халогени. Вече отговаря на всичките ми критерии за автомобил. Много съм доволен.
              Оплакване: Тия с "ВР" номерата винаги са под ограничението на скороста поне едно 10 км/ч. Писнало ми е да карам зад тях!
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                slonikon написа: Преглед на мнението
                Хвалба: Най-накрая обзаведох Бравото с халогени. Вече отговаря на всичките ми критерии за автомобил. Много съм доволен.
                Оплакване: Тия с "ВР" номерата винаги са под ограничението на скороста поне едно 10 км/ч. Писнало ми е да карам зад тях!
                Хайде сега чакаме наплива с думи " Кой аз ли беее? Ела у Враца да видиш как се кара." Ххахахахах.
                Сега някой да не се обиди, само се шегувам.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Навсякъде се намира някой, който да ме изнерви и да отнесе благопожелания към роднините си от женски пол

                  Коментар


                    Малко оплакване. В тези дъждове ми прокапа в пасажерските крака, беша само на стелката, а днес се оказа че отишло и на мокета, ама пусти мукаят не се хванах да го оправя овреме и сега ще чакам да изсъхне, добре че е лято. Та проблема както и очаквах се оказа запушена дренажна тръба. Иначе пролет и есен проверявам кутията до чистачките и тръбата, но май съм се залисал и ето ти белята. Не проверих под мокета, не ми се раздигаше, че в момента имам малък медицински проблем.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      Ами ...
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20180630_075624_HDR.jpg
Views:	1
Size:	240,7 KB
ID:	2097754

                      Кво да го правя рибки ли са пускам ???

                      Коментар


                        Виждал съм да продават едни пликчета за изсушаване, може да сложиш 1-2 зад буксата на крушката.
                        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                        Коментар


                          КИМИ написа: Преглед на мнението
                          Виждал съм да продават едни пликчета за изсушаване, може да сложиш 1-2 зад буксата на крушката.
                          Какви пликчета как зад крушката ??

                          Коментар


                            Абе кви пликчета кви крушки. Фани го свали тоя фар и му оправи отдушнеците и виж къде е сцепен
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              fifo td 100 написа: Преглед на мнението
                              Ами ...
                              [ATTACH=CONFIG]105746[/ATTACH]

                              Кво да го правя рибки ли са пускам ???
                              Капачка от Упсарин върши идеална работа.
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                                Абе кви пликчета кви крушки. Фани го свали тоя фар и му оправи отдушнеците и виж къде е сцепен
                                Така и ще направя...
                                Какво представляват тези отдушници??? Дупчици ли една ли е? Две ли са?

                                Коментар

                                Working...
                                X