Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Immortal написа: Преглед на мнението
    Да не си спорил нещо с тъщата?

    Честито! Бъдете щастливи всеки ден! Радвайте се един на друг, наслаждавайте се на всеки миг заедно!
    Хаха...тя ме слуша все още! Благодаря за пожеланията! Жив и здрав!
    Хвалба: Закупих си много тънко масло за колата, т.е. цената ме устройва.
    link

    Коментар


      Честито.

      А аз не знам да се хваля ли да се оплаквам ли.
      Все още не ми е ясно
      Прикачени файлове
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        Честито.

        А аз не знам да се хваля ли да се оплаквам ли.
        Все още не ми е ясно
        Кажи чесно, подариха ти я и от хорски срам я взе, нали?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          Де този късмет.
          Плащал съм за нея.

          Алфата си седи за да радва душата.
          А баба Либра ще я продавам, какво да се прави.
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            С какъв дизелов мотор е това.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Хахаа - 1.9 - 120 коня, автомат, космо ниво.
              Доста е мъртво, ноооо пък очаквах да е още по-зле.

              Много ми е странна, ако не свикна на есен като минат пътуванията ще я продавам.
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                Мдаа, тромаво клатещо се, ама па можеш са товариш.
                Задължително му проверете смукателя в картера да не изревеш
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  Е този мотор е старото поколение
                  Няма ги тези проблеми. Няма и вихрови клапи.

                  Сега ще го направим 150 коня, да стане леко по поносимо, за возията още не съм го тествал по планините но е една идея по твърдо от Либрата.
                  А за багажника , то това беше и основната идея да си призная без бой. Багажник и мотор това гледах.
                  Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                  ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                  Коментар


                    Понеже имам някои наблюдения точно по тези въпроси, ще кажа, че 120 мотора на ръчка върви заедно с моята либра 135 на скорости над 80-90. Под това не сме си правили експерименти, но над- да. Дърпат си заедно, все пак да се има предвид възрастта и км на моята и че Зафирата е на 100 000км от магазин. За клатенето- клати и вози твърдичко, шума вътре е повече от на Либрата, но откъм стабилност не е много по-зле, т.е. като сме се гонили по завои и двете коли останаха на пътя, което за мен означава достатъчно стабилна
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      Оплакване:
                      Фаровете пак се опекоха от слънцето, трябва и тях да полирам като влиза за боя...

                      Хвалба:
                      Закърпих положението с паста за зъби до тогава
                      Click image for larger version

Name:	20180505_134842.jpg
Views:	1
Size:	384,3 KB
ID:	2097561Click image for larger version

Name:	20180505_140137.jpg
Views:	1
Size:	403,7 KB
ID:	2097562Click image for larger version

Name:	20180505_140147.jpg
Views:	1
Size:	406,6 KB
ID:	2097563Click image for larger version

Name:	20180505_144301.jpg
Views:	1
Size:	406,7 KB
ID:	2097564
                      Fiat Croma 1.8 140hp

                      Коментар


                        Да се похваля, че имам нов член в италианското семейство.
                        Купихме на сина ми Alfa Romeo 145, 1.4 газ/бензин 103 коня.
                        Изключително стегната колица, разбира се със своите забележки за 20 години живот.
                        По голяма случайност, собственика се оказа, че е същия, от който купи моята пред два месеца.
                        Най-важното, е че малкия тръгна в правилната посока, а не залитна по VAG-групата, явно добре съм го възпитал.
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          Синът станал истински европеец - от ноември не си е вдигал щеката на маслото. Добре, че фокусникът не го гори.
                          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                          Коментар


                            Ъ, аз от септември. К'во ще си късам нервите само. Тя винаги е препълнена, а никога няма налягане. Майната му на двигателя. Важното е, че по празниците направих основна ревизия на спирачната система, че в казанчето беше все едно през него минава изпускателната такава. Кюмюр до кюмюра, мила моя майно льо! Сега съединителят е като перце. Многоо му се кефя!
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар


                              Да се похваля, че имам нов член в италианското семейство.
                              Купихме на сина ми Alfa Romeo 145, 1.4 газ/бензин 103 коня.
                              Изключително стегната колица, разбира се със своите забележки за 20 години живот.
                              По голяма случайност, собственика се оказа, че е същия, от който купи моята пред два месеца.
                              Най-важното, е че малкия тръгна в правилната посока, а не залитна по VAG-групата, явно добре съм го възпитал.
                              Ами ЧЕСТИТО! Като идвам следващия път към София ще се обадя да почерпиш.
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                Синът станал истински европеец - от ноември не си е вдигал щеката на маслото. Добре, че фокусникът не го гори.
                                Ами ако не го гори защо да проверяваш по принцип.
                                По тази причина аз вече 12-ти месец не съм вадил пръчката. Дойде време за смяната му. След нея вдигам 2-3 пъти да се убедя, че е в рамките и така до следващата година.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X