Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Честито и от мен, да не се чупи и вяно да ти служи.

    Хваля се: вчера взех виза, отивам в Индия
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #62
      Егаси и хвалбата.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #63
        Аз пък й завиждам. Браво, ele! Приятно изкарване!
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #64
          Честито и от мен, да не се чупи и вяно да ти служи.

          Хваля се: вчера взех виза, отивам в Индия
          Баси, то остава и за нашите ромски махали да почнат да искат визи...
          Не намирам голяма разлика... като ми домъчнее много за Индия - винаги мога да ида в Столипиново

          Аз пък си изкарах чудесен уикенд - вкл. и Италфеста. Въпреки целия скептицизъм - беше готино.

          Коментар


            #65
            sok1, мерси

            Деяне, не така грубо. Сравнението е тъпо, аз лично не намирам никаква прилика между циганите и индийците, които познавам.

            Иначе приятно ти изкарване в Столипиново
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #66
              sok1, мерси
              Деяне, не така грубо. Сравнението е тъпо, аз лично не намирам никаква прилика между циганите и индийците, които познавам.
              Що да е грубо? Това беше комплимент за нашите приятели ромите.

              Коментар


                #67
                Хвалба,след близо 4 месеца и почти 4000 хл.км БМВто не е дало признаци на некакво заболяване.
                Дано и така да си остане,след още 3 м живот и здраве,отива в София за по голямо турбо и интеркулер.
                Сега е около 220 к.с.трябва да стане 3..
                Вчера видях БМВ М3 от 1997 321к.с напълно оригинално страшен дзвер
                Е46 330d 2++

                Коментар


                  #68
                  Хваля се: за пръв път от доста време, когато отворя форума, никой не е писал в темата за Алфа 159 Стана ми едно такова приятноооо
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    #69
                    Вече хич не харесвам голфовете ...
                    И това откакто спрелия до нашия ситроен Г3 реши спонтанно да се запали.
                    Хвалбата е че пострада само един заден стоп.
                    Brava 1.6 ELX

                    Коментар


                      #70
                      Вече хич не харесвам голфовете ...
                      И това откакто спрелия до нашия ситроен Г3 реши спонтанно да се запали.
                      Хвалбата е че пострада само един заден стоп.
                      Ако говориш за Голфчето на сервитьорката от бистрото Рос Мари, а ти си човекът, който си отваряше багажника на Ситроена, докато барманът махаше номерата на изгорялата купчина ламарина покрай ридаещата сервитьорка...значи съм пил кафе в този момент. Иначе разбрах, че Голфчето освен спонтанно е изгоряло и много бързо. Късмет, че огънят не е обхванал близко стоящите коли, храстите и горичката до кафето.
                      ПС: Пък и отдавна се канех да питам, чия е червената форумна Брава, която спира между Клуб 4 и Бакарди ?
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #71
                        ntodorov написа: Преглед на мнението
                        Ако говориш за Голфчето на сервитьорката от бистрото Рос Мари, а ти си човекът, който си отваряше багажника на Ситроена, докато барманът махаше номерата на изгорялата купчина ламарина покрай ридаещата сервитьорка...значи съм пил кафе в този момент. Иначе разбрах, че Голфчето освен спонтанно е изгоряло и много бързо. Късмет, че огънят не е обхванал близко стоящите коли, храстите и горичката до кафето.
                        ПС: Пък и отдавна се канех да питам, чия е червената форумна Брава, която спира между Клуб 4 и Бакарди ?
                        Аз бях. И двете возила са мои. Голям късмет е било и че пожарната е гасяла запалилата се хидроизолация на училището зад нас Без лепенка ли ти е колата или идваш пеш до Бакарди, че нещо не съм видял форумна кола ?
                        Brava 1.6 ELX

                        Коментар


                          #72
                          Аз бях. И двете возила са мои. Голям късмет е било и че пожарната е гасяла запалилата се хидроизолация на училището зад нас Без лепенка ли ти е колата или идваш пеш до Бакарди, че нещо не съм видял форумна кола ?
                          Да, тази сутрин от барманчето разбрах, че пожарната е дошла на 2-та минута, поради факта, че са били наблизо.
                          Иначе на Бакарди си пия каЙфето, бирата и ракията. Живея на близо (кооперацията над ПИБ и идвам пеш), а колата ми е тази от снимката, но я паркирам пред нас на околовръстното. Отличителните и знаци са форумната лента на номера.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #73
                            ntodorov написа: Преглед на мнението
                            Да, тази сутрин от барманчето разбрах, че пожарната е дошла на 2-та минута, поради факта, че са били наблизо.
                            Иначе на Бакарди си пия каЙфето, бирата и ракията. Живея на близо (кооперацията над ПИБ и идвам пеш), а колата ми е тази от снимката, но я паркирам пред нас на околовръстното. Отличителните и знаци са форумната лента на номера.
                            Трябва да пием по бира някой път. Редовно сме на кръчмата с малката.
                            Brava 1.6 ELX

                            Коментар


                              #74
                              Трябва да пием по бира някой път. Редовно сме на кръчмата с малката.
                              Трябва. И на нас там ни е хвърлен пъпа. Със сигурност сме се и виждали.
                              Аз в един друг форум със спортна насоченост близо година си комуникирах с голям мой приятел без взаимно
                              да подозираме кой, кой е. И това при положение, че всяка събота и неделя си пиехме и пием заедно кафето на Бакарди / Рос Мари...Съвпаденията м/у виртуалната и живата комуникация в един момент станаха толкова много, че вече нямаше как да не се светнем.
                              Хвалба: Светът е много малък.
                              Оплакване: Светът е много малък.
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                #75
                                Не знам дали се хваля или оплаквам:
                                Както вече казвах, а май и написах, за мен новото браво е много по-смотана кола от бравата. Не оспорвам нито здравината ѝ, нито външния и вътрешния вид, нито поведението ѝ на пътя. Нямам основания за такова нещо. Във всичките тези неща си е ОК. Под ламарините и пластмасите обаче оставя усещането за набързо сглобена кола. Без много напъване. Днес обаче се натъкнах на нещо, което явно е помислено. С две думи пробката на маслото "гледа" към дясното колело, а филтъра е така хитро заврян, че на канал не можеш да бръкнеш отникъде, за да го развиеш. Тръбата на климатика е прекарана специално по начин, по който запречва единственото свободно място. Ей тъй си виси. Толкова очевидно организирано да не можеш да си го смениш сам, че чак ми се дорева. Та, аз дето влизам в сервиз само за съединител и ангренаж, утре ще ходя да ми сменят маслото. Досега нямам случай да не се издънят нещо при смяната, я ще се опитат, я директно ще ми прецакат двигателя. Най-обидното беше, че сменяхме заедно с един колега с хонда, горе-долу от същото поколение. Ми всичко си беше както трябва - одрахме я за секунди.

                                В интерес на истината после се сетих, че ако човек свали дясното колело, подкалника и кората, най-вероятно даже и канал не му трябва. Ако е така, не съм обиден от отношението на италианските инженери към феновете, ама не знам. Вие преценете.
                                браво 1,6/90 - 09 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X