Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сега ако кажеш че и на Либрата може да се смени без да се сваля таблото....
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      за либрата нямам идея, не съм се навирал в такова
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
        Ники, тоя приятел, нещо ... Радиатора се сменя за час и единственото нещо дето се сваля е седалката че да ти е удобно да работиш.
        Става дума бравата нали?

        Пруфе, аз няма да се учудя ако прочета за газирана вода ти за минерална се вайкаш.
        Да, става дума за Бравата. Преди малко бях при него по друга работа и му казах, че е възможно без разглабяне на таблото и той се съгласи да пробва, в крайна сметка каквото направи, аз взех да претръпнвам за парите.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          Минерална вода ?????
          Ми да само с концентрат ли да карам??? Казвали са ми не с чист концентрат особени -76. Тоя мотор по книга му дават май 7.5 литра по 13 лв литъра (немски е )

          Коментар


            Да, става дума за Бравата. Преди малко бях при него по друга работа и му казах, че е възможно без разглабяне на таблото и той се съгласи да пробва, в крайна сметка каквото направи, аз взех да претръпнвам за парите.
            Потвърждавам за радиатора- няма нужда да се сваля каквото и да било по таблото. Смяната си е за има-няма час, ако си пушач, ако хич не ти се бърза, ако имаш с кой да си лафиш, докато сменяш радиатора.
            Обърни внимание на уплътнителните пръстени, ако не са подходящите, ще сълзи/капе. Ако ти се занимава и имаш условия можеш и сам, с помощта на теми тук, да си го смениш сам.

            Коментар


              fifo td 100 написа: Преглед на мнението
              Ми да само с концентрат ли да карам??? Казвали са ми не с чист концентрат особени -76. Тоя мотор по книга му дават май 7.5 литра по 13 лв литъра (немски е )
              3 литра концентрат 3/4 кила трапезна вода...Да не е чешмяна да няма котлен камък.
              Дистилираната е скъпа и е за ракията...

              Коментар


                Е чак скъпа не е. Аз ползвам някаква дейонизирана в разфасовка от 2л на под 2лв като цена. Има и по-големи разфасовки и даже ще излезе още по евтино.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  fifo td 100 написа: Преглед на мнението
                  3 литра концентрат 3/4 кила трапезна вода...Да не е чешмяна да няма котлен камък.
                  Дистилираната е скъпа и е за ракията...
                  Баси, 5л дейонизирана вода за антифриза ти струва 2лв примерно, а трапезната да кажем е 1.40.
                  И тия 60ст разлика на всеки 2-3-5 години идват страшно много.
                  А случайно да знаеш, че по презумпция трапезната вода може да си бъде и най-обикновена "чешмяна" вода, според района от където е направена? Което въобще не те спасява от проблем с котлен камък да кажем. И всичко това за 60ст разлика. Баси, както започнах.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    Събирайте си конденз от климатиците
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      Е чак скъпа не е. Аз ползвам някаква дейонизирана в разфасовка от 2л на под 2лв като цена. Има и по-големи разфасовки и даже ще излезе още по евтино.
                      Дистилираната е 1.80/2,00 от аптеката това е водата...
                      https://apteka.framar.bg/05004620/%D...B0%D0%BA%D1%81
                      Със фармацефтична гаранция.

                      Коментар


                        Мисля че се престараваш.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Баси, 5л дейонизирана вода за антифриза ти струва 2лв примерно, а трапезната да кажем е 1.40.
                          И тия 60ст разлика на всеки 2-3-5 години идват страшно много.
                          А случайно да знаеш, че по презумпция трапезната вода може да си бъде и най-обикновена "чешмяна" вода, според района от където е направена? Което въобще не те спасява от проблем с котлен камък да кажем. И всичко това за 60ст разлика. Баси, както започнах.
                          Да аз е взех за 1.90 11 литра.... Може да е чешмяна ама не е 3 месеца си е ползвах за антифриза за чистачки за пиене винаги си беше кристално чиста. Я дръж чешмяна вода 3 дена да видиш какво ще стане.
                          Няма да обикалям из града за дейонизирана вода. Бам в триумфа у готово.

                          Коментар


                            Събирайте си конденз от климатиците
                            Може от капчука или един лихен на двора за дъждовна...

                            Коментар


                              S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                              Мисля че се престараваш.
                              Със тази от аптеката ли ??? Нее!!! Ракията става мека и пивка с нея

                              Коментар


                                не, говоря по принцип.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X