Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    krasio_79bs написа: Преглед на мнението
    Е зарядно за телефон с блутут и трансмитер на Xiaomi. Ползвам с модела без трансмитера. За зарядно е перфектно.
    За трансмитер също свири много добре и силно по добре и от диска

    Коментар


      Преди близо 2 години си бях купил видео-регистратор от една голяма търговска верига.
      Оплакване: От няколко дни започна да не се самоизключва, когато се гасеше колата...
      Хвалба: Върнах го в магазина надлежно прибран в кутията, а поради липса на такъв и желанието ми да го заменя ми се извиниха и ми върнаха парите ( 65 лв.). Т.е, за 2 години ми бяха "услужили" безвъзмездно с видео-регистратор за лично ползване.
      Оплакване 2: Свикнах с тази джаджа и без нея ми е терсене. Мисля да купувам от китайците, но пусто...Хареса ми тази практика да ползвам 2 години и да връщам...
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        Хвалба: Със сина се ортачихме си купихме един лаптоп Леново не е най, но за тези пари си струваше.
        Оплакване: И както винаги с Win10 си има проблеми с драйверите за старите програми, като VAGCOM съответно FiatECUScan, скенер и най-вече Аутодата. За VAGCOM-а намерих по-нови и тръгна, скенера е абсурд да тръгне з/о е доста стар, но не е болка за умиране, ще го карам на старото лаптопче. А Аутодатата ми разказа играта една седмица, но я победих. Сигурно и други са се сблъсквали с нея под 10-ката, но се заинатих и я пуснах, доста подводни камъчета имаше при нея.
        Прикачени файлове
        Последна редакция от NikMar; 28.12.2017, 16:11.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          Цял живот се чудя за какво е това черното и синйото с номерата????
          Click image for larger version

Name:	P71228-191536.jpg
Views:	1
Size:	98,4 KB
ID:	2095248
          И на другия глюч го има виси си и това е...
          Само на 3 кафявия го няма той няма и централно...

          Коментар


            С това черно ключе си изключваш заводската аларма,аварийно ако се сбози примерно.
            Fiat Marea 1.8 16v HLX
            Hyundai Terracan 2.9 CRDI

            Коментар


              campain написа: Преглед на мнението
              С това черно ключе си изключваш заводската аларма,аварийно ако се сбози примерно.
              Аха ясно я къде се мушка това нещо (няма мерак сам о питам)
              Ама тя ми се спряна че само едно време беше много чувствителна като пръднеш и се разпискваше...

              Коментар


                Хвалба завръщам се в форума.
                Хвалба 2 ожених се
                Хвалба 3 роди ми се дъщеричка
                Оплакване загубих близък роднина
                Оплакване 2 изминалата година беше много натоварена за мен
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар


                  Хвала се от ноември до сега съм почивал 4 дена другото по 12/13 на работата дори и на 24/25 31/1

                  Коментар


                    todorshalev написа: Преглед на мнението
                    Хвалба завръщам се в форума.
                    Хвалба 2 ожених се
                    Хвалба 3 роди ми се дъщеричка
                    Оплакване загубих близък роднина
                    Оплакване 2 изминалата година беше много натоварена за мен
                    Както се казва в един скеч- Живота е радост и тъга.
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      todorshalev написа: Преглед на мнението
                      Хвалба завръщам се в форума.
                      Хвалба 2 ожених се
                      Хвалба 3 роди ми се дъщеричка
                      Оплакване загубих близък роднина
                      Оплакване 2 изминалата година беше много натоварена за мен
                      Е Тоше, крайно време беше да си дойдеш вкъщи
                      Да ти е жива и здрава и много късмет да има.
                      За другото знаеш че на там сме се запътили всички, важно е как ще си спомнят да нас после.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Хваля се един S class 3 ден 4 сервизен екип не може да го запали и не може.. Седи спрян на пълен десен и това е, не върти с заключен волан труп. Ток си има. Сега гледам вече го развасоват свалят кори в купето и др.

                        Коментар


                          Не знам що това е хвалба?
                          На ФИАТ Крома положението е същото, ако не ти разпознае по някаква причина ключа. Малко да се намокри ключалката и си до там. Нито можеш да завъртиш ключа, нито да отключиш волана, нито да запалиш... най-лошото е, че не можеш и да я заключиш... сърбал съм я таз попара. (това, като оплакване в минало време).

                          Коментар


                            Тая няма ключ тя е с ъ "флашка" Централно си има слагаш ключа нещо пресвятка по таблото и изгасва няма грешки или подробно...
                            Хвалба е че е s class пък е умрял като Москвич...

                            Коментар


                              Мустанга все нещо ще направиш и ще запали,ама мерца май май.....е по-умрял.

                              Коментар


                                Dilyan-Z написа: Преглед на мнението
                                Мустанга все нещо ще направиш и ще запали,ама мерца май май.....е по-умрял.
                                Да натовариха го и замина за Мерцедес... Ще падне плащане.

                                Коментар

                                Working...
                                X