Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се похваля скъсах жило на съединител. Утре ще видя да купя ново и ще се уча как се сменя
    Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

    Коментар


      Да се оплача днес спуках гума като се качвах на тротоара
      Добре че имах стандартна гума и си е сложиш сам
      Сега трябва да купувам нова или втора употреба
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        Ново 20 и водите съм хвърлил-скъсало ми се е обезвъздушаване на радиатора. Добре че е било след като си я прибрах и не я прегрях. Тей както се е почнало ще се сменя температурен датчик с термостата нов болт за обезвъздушаване и жилото на съединителя
        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

        Коментар


          Турбопътища се прецакаха на път за морето, фучи, но мощност няма. И пуши здраво,
          Разход 8.

          Хвалба е, че си изкарвам перфектно и съм сигурен, че и без турбо ще се завлека до където искам.
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            Ха, Веско, на мен ми се случи същото в Албания Но се оправихме с малко шашинг (докато разберем от какво е) и 25 лв (800 денара) в сервиз в Македония.
            Къде си на море?
            Похвал: Аз утре заминавам за Варна за няколко дни. Не съм стъпвал там от може би 2 години и повече.
            Приятелите там да ме очакват за по кафе!

            Коментар


              оф отивам да ме дупчат. до довечера още два пъти.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                оф отивам да ме дупчат. до довечера още два пъти.
                Дълбочинна болест ли хвана
                EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                Коментар


                  dimovdimitar написа: Преглед на мнението
                  Дълбочинна болест ли хвана
                  не дискова херния. А дядо се мъчи да ме води на чъкръчия но аз опорито отказвам. Утре ще има скенер и ямр, защото съмтенията са и за спукан прешлен.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    Абе и аз дълго време отказвах да ида на чакръкчия ама накрая като отидох, се ядосвах, че не съм отишъл по - рано. Е моите проблеми бяха по - други части на тялото.
                    Но лошо няма да си направиш изследванията и да си сигурен какво става.

                    Коментар


                      направо искам пребия някого. бесен съм.
                      с тоя гръбнак и българското здравеопазване вечя съм готов да купувам мебели в Дания.
                      в понеделник се събуждам с зверски болки в кръста и гръбнака. На принзипа че съм МЪЖ и КОЙ АЗ ЛИ НЕМОГА, отивам на работа. Е да ама не, до 8.30 часа три пъти падам на земята защотъ краката ми отказват и се свичам на земята.
                      Иднат да ме приберат и направо в пирогов а аз съм ДРЪВО не усещам крака и ръце но пък болката е прилична. В пирогов решават че е бъбречна криза. Един час пред спешен кабинет прав че не могат да ме сгънат, е да ама не е бъбреци. Установено след още час и ехограф. Пращат ме на невролог. В спешния кабинет докторката заявява че днес приема с записан час. Е явно грешката е моя че предната седмица не си записвам час. Трябваше да се сетя че така ще стане и да го предвидя. Отивал на платен преглед при специалист. Доктора е добър и си струваше всеки лев. Е за тия пари няма начин. Приема ме по молба на един от шефовете ми, хората рядко му отказват. Преглед и съмнения за спукани дискове и вероятно деформация на прешлен от стара травма. Трябва скенер и ме праща при ГП то ми за направление да не плащам поне скенер и ямр. Е да ама няма направления свършили. Почвам да се изнервям. В един момент явто ме съжалява защото ходя като дебела обладана балерина и ми дава направление с надежда някой да не е ползвал вече издасените че лимита е надвишен.
                      знаете ли кое е най тъпото? всеки месец давам на държавата близо 600 лв осигуровки от всичките работи който правя.
                      Е няма ли са е по евтино да не ги плащам ами като ми се наложи просто да си плащам на специалистите.
                      пп а и медицинска застраховка имам ама тя била за други работи дето не ги поемала НЗОК.
                      Та само да ми мине кръста и отивам да влача мебели в Дания.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Така е колега-цял живот си плащаш яко и на края нямало направления. Тотални изроди. Както и да е скорошно възстановяване ти желая.
                        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                        Коментар


                          а най тъпото е че съм на уникален коктейл. трамадол, паратрамол и медолкам. и по три пъти инжекции с кортикостериоди.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Другите хапчета нищо не ми говореха ама като казваш кортикостероиди ..... Леле мале
                            Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                            Коментар


                              Банков,звънни ми на 0888507752.
                              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                              Коментар


                                Банков просто ми се свива стомаха като ти чета поста направо думи нямам даже .ТИ си парализиран а те мъкнат навсякъде,че и отказват да те прегледат :Х
                                this

                                Коментар

                                Working...
                                X