Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хвалба: Покорихме връх Мусала. На мен и щерката ни беше за сефте. Запомних качването с вечното бързане за да не изтървем последния лифт, многото прах, слънце, камъни и гадното спускане от върха. Предния ден се изкачихме до Сълзата, откъдето видяхме останалите Рилски езера. Уморихме сме, но сме удовлетворени.
    Оплакване: Удавих си телефона в Царска Бистрица, докато снимах живописните водопадчета до параклиса. Нелепо и твърде гадно се получи, но ние да сме живи и здрави...
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      ntodorov написа: Преглед на мнението
      Хвалба: Покорихме връх Мусала. На мен и щерката ни беше за сефте. Запомних качването с вечното бързане за да не изтървем последния лифт, многото прах, слънце, камъни и гадното спускане от върха. Предния ден се изкачихме до Сълзата, откъдето видяхме останалите Рилски езера. Уморихме сме, но сме удовлетворени.
      Оплакване: Удавих си телефона в Царска Бистрица, докато снимах живописните водопадчета до параклиса. Нелепо и твърде гадно се получи, но ние да сме живи и здрави...
      Поздравления!
      Мусала е сравнително лесна за качване с лифта. Моето сефте беше с 40 кг. Раница на гърба пеш от Боровец. Определено обаче слизането към х.Грънчар ми се отрази доста по зле от качването. За жалост няма кой да ми се върза за преходи в планината.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        Да, Краси. Ограничени бяхме във времето. Предния ден бяхме до Рилските езера и може би сгрешихме последователността на обектите. По-голяма част от групата ни не беше свежа на следващия ден.
        Притесненията ни бяха, че атакувахме Мусала от заслона ( до леденото езеро) чак в 14 часа, защото се забавихме много още долу на лифта за Ястребец.
        Аз с щерка ми и нейната приятелка се решихме да катерим до връх Мусала, докато силите на останалите стигнаха до заслона. Инициативата за двудневния ни тур из Рила все пак бяха на щерката и приятелката и. Направихме си снимки на върха, удариха им печатите и надолу. Точно пътят на слизане от Мусала към заслона ми се видя най-тежък и труден. По едно време сериозно се притесних от отговорността, която поех към запазване целостта на щерка ми и приятелката и. Евала на момичетата, които не се огънаха и за миг. Точно в 17.30 бяхме на Ястребец, където ни чакаха останалите. Бяхме подготвени за варианта и пеш през пистите надолу в случай на закъснение, но щеше вече да им дойде в повече за 12-13 годишните момичета.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Май май не само на тях ще им дойде в повече тодоров хаха.Я са кажете До Узана някой ходи ли на фолклорния събор на VW аз не успях
          this

          Коментар


            оооо недей, за заместващ автомобил карам голф 4. няма такава мъка. Явно съм станал страшен глезльо.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Май май не само на тях ще им дойде в повече тодоров хаха.Я са кажете До Узана някой ходи ли на фолклорния събор на VW аз не успях
              Добре де, не разбирам. Защо мислиш, че някой от ФИАТ ФОРУМ, ще отиде на събор на ФВ? И ако мислиш, че се заяждам - Питай след месец във ФВ форума дали някой е бил на ИталФеста.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                Ей ама сте.И кво ся фв събор е не са хора те така ли?Аз говоря дали някой е отишъл просто на събитието да се забавлява
                this

                Коментар


                  Хвалба,май:След година и половина висене в къщи,върнах се на работа.
                  Оплакване:Бях спрял да псувам.След 2 часа софийско движение,научих и нови реплики...
                  Fiat Punto 1.1 6Speed

                  Коментар


                    beast31 написа: Преглед на мнението
                    Хвалба,май:След година и половина висене в къщи,върнах се на работа.
                    Оплакване:Бях спрял да псувам.След 2 часа софийско движение,научих и нови реплики...
                    Хахаха. Аз тия реплики ги знам и на езика на глухонемите

                    Коментар


                      След близо 15 минути изкарани под вода ( дълбочина около 70 см. до бързей) и три дена последващо "обезвлажняване" увит с домакинска хартия в среда от ориз, телефонът ми "запали"
                      все едно нищо не му се е случвало. Късмет имах, че при падането си във водата, той се удари първо в парапет, откъдето капакът и батерията му се отделиха от него, па макар и да поеха по същия път.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Я гледай ти, имаме си телефон водолаз, интересна рехабилитация и рецептата е уникална-GSM с ориз, сигурно върви с биричка
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Я гледай ти, имаме си телефон водолаз, интересна рехабилитация и рецептата е уникална-GSM с ориз, сигурно върви с биричка
                          Абе водолаз, водолаз, колко да е водолаз ? Пък за ориза...чичо Гугъл ме светна. И все пак, ако по щастливо стечение на обстоятелствата батерията не
                          се беше отделила от телефона, сега нямаше да звуча толкова тържествено. Сега малко се разочаровах, защото бях прежалил "удавника". Докато той беше в реанимация,
                          аз вече си бях избрал следващия телефон, но не би.
                          ПС: Най-много се притесних за SD картата, която беше пълна с ценна за мен информация, но и тя, и сим-а си останаха във форма.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            ntodorov написа: Преглед на мнението
                            Абе водолаз, водолаз, колко да е водолаз ? Пък за ориза...чичо Гугъл ме светна. И все пак, ако по щастливо стечение на обстоятелствата батерията не
                            се беше отделила от телефона, сега нямаше да звуча толкова тържествено. Сега малко се разочаровах, защото бях прежалил "удавника". Докато той беше в реанимация,
                            аз вече си бях избрал следващия телефон, но не би.
                            ПС: Най-много се притесних за SD картата, която беше пълна с ценна за мен информация, но и тя, и сим-а си останаха във форма.
                            Било е хубаво телефона да се разглоби и платката да се почисти с изопропанол, медицински петрол или силен спирт и мека четка за зъби. След време пистите и конекторите ще корозират и ще започне да ти отказва я микрофон, я слушалка. SD и SIM картите няма какво да им се случи, те са енергонезависими памети, и при отсъствие на напрежение докато са били под вода няма какво да им се случи.
                            Имах USB памет, която поне 5-6 пъти беше прана в пералнята след това няма проблем
                            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                            Коментар


                              Да се похваля имаме си вълнисти папагалчета
                              да се оплача жената счупи едно малко огледало където го бях купил преди час за банята
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар


                                Бравата се представи много достойно. Русе беше под вода, а тя се оказа подводница. Успя да издрапа от доста дълбоки локви.
                                Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                                Коментар

                                Working...
                                X