Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    10 години по-късно Бравата е отново с нов ангренаж. Дали е хвалба или оплакване ще разберем с времето
    А иначе хората са казали че първата любов ръжда не хваща - вярно и буквално и преносно
    Brava 1.6 ELX

    Коментар


      днес е шантав ден.
      съчудих се в софия. пих кафе на слънчака, направих един басейн, обядвах в Бургас и в три сленобед си легнах за следобетна дрямка в леглото в софия.
      мрън изгорях за два часа на басейна.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        Да се похваля в събота пристигнах на китен и съм тука до петък. Изгорях си добре ама има време да се оправя и да се попека още
        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

        Коментар


          Ако имате шанса да се гмуркате с екипировка не се замисляйте. Беше много красиво и приятно усещане.Click image for larger version

Name:	AMBA0346.jpg
Views:	1
Size:	245,5 KB
ID:	2094942
          Последна редакция от emsa; 24.08.2017, 22:08.
          Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

          Коментар


            на 4ти на русалка ще гмуркам. ще има и риболов с харпун и плаж на Езерец.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Малко статистика за една година, от преглед до преглед. Изминати 2400 км, най-големия преход Габрово, Чепеларе, връх Снежанка, Бургас, Габрово-833 км, после 70 км насам натам. С унасяне в скоростта на магистралата поддържана 100 км/ч, 120-130 при изпреварване разхода ми се оказа 6.45 л/км. Няма какво да се оплаквам от добичето, да не му е уруки.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                абе Ники, аз от началото на месеца имам изхарчени 200 литра нафта. и минати два пъти повече километри.
                Кола да съм у вас бе.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  Аз само от април до сега на двете коли общо имам около 20 хил.км. Ама то от работа до вкъщи е 1000 км отиване и връщане
                  Не знам дали е хвалба или оплакване.
                  Хвалбата е, че днес е петък и следва (да се надяваме) безгрижен уикенд.

                  Коментар


                    Тъжно днес се върнах от Китен, но за щастие вторник пътувам за Шабла да видя малко и северното черноморие.
                    Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                    Коментар


                      от 2ри до 5 ти съм там имаш ми телефона ако се засечем.
                      А сега по темата отивам на мотосъбор
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                        от 2ри до 5 ти съм там имаш ми телефона ако се засечем.
                        А сега по темата отивам на мотосъбор
                        За съжаление ще се разминем. Не е проблем, ще идвам често до София така че ще се видим там.
                        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                        Коментар


                          S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                          абе Ники, аз от началото на месеца имам изхарчени 200 литра нафта. и минати два пъти повече километри.
                          Кола да съм у вас бе.
                          Вече нямам къде да навъртам километри, както писах и преди ползвам я само при необхдимост, пък и ме возят понякога сина щерката и зетя, те си имат коли и са до мен. Сега вече си гледам внучката и кефа.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            браво много правилна тактика.
                            а сега мрън - на алфата и падна тиквата днес.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Някой от вас ходи ли до Узана ?
                              this

                              Коментар


                                Хвалба- за два дни пообиколихме малко из Родопите. Има много живописни места в България, които си заслужава да се видят. Малко се поуморихме, навъртяхме километраж, но си заслужаваше.

                                За разход ще пиша тези дни.
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X