Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мочивката в България стана по сложна от другите държави .
    Няма къде да паркиращ няма място къде да седнеш свободно на плажа.
    Докато такива проблеми в Гърция -Търция ги няма.
    Познати ходят с фирма олинклузив на Златни пясъци и са много доволни .
    Но не винаги е така.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      Макар и случайно казано от теб-Мочивката е точна дума за морето и хората което което правят в него хахахаха
      this

      Коментар


        Само дето на картата не намерих ТЪрция. Това да не би да е някава междинна замя м/у Турция и Гърция?
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          Да еб@ тия ремонти, че и постоянно им удължават сроковете за завършване. Специално на този дето минавам през него (Шипченски проход) три пъти - 15-ти, 20-ти и сега вече не ясно. На всички крадливи некадърници от строителните фирми замесени в ремонтите из София (пък и навсякъде из страната) по някакъв начин - да го туря на макя им (не знам кое да цензурирам в ругатнята - туря или макя :D )
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            Хвалба: Доволен съм, най-накрая си купих едно хубаво гедоре и един хидравличен крик до 2 тона че моя за колата умря. Вече съм готов да правя и по сериозни ремонти по автомобила. Пълния комплект (поне така си мисля ) се събра и динамометричния си го имам.
            Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

            Коментар


              От петък 21.07.17 започнаха ремонта на лунната пътека пред блока, да видим 150 м за колко време ще се справят.Click image for larger version

Name:	IMG_20170724_194438.jpg
Views:	1
Size:	233,4 KB
ID:	2094812
              Последна редакция от NikMar; 25.07.2017, 13:00.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Dilyan-Z написа: Преглед на мнението
                Днес със съпругата ми правихме тестдрайв на Типо 1,6 110 к.с. автоматик.Идеално е.Минуса-на този мотор не слагат газ
                Оплакване: Много се чудих и аз на едно Типо (комби, всички екстри, дизел) и накрая предадох марката(то май за пореден път вече)
                Хвалба: Отнесох една Мазда 6 , 2013г, на 48 хил.км
                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                Ex.Opel Astra

                Коментар


                  Комбито е скъпо,а с големия дизел и много екстри е още повече.Ако пък е 1,6 дизел с автомат удря 43 хил.лева.За сравнение офертата ни е за ново 1,6 бензин автомат с много екстри и без доплащане за цвят(иначе е 970лв) за 29900.

                  Коментар


                    z_sutrov написа: Преглед на мнението
                    Оплакване: Много се чудих и аз на едно Типо (комби, всички екстри, дизел) и накрая предадох марката(то май за пореден път вече)
                    Хвалба: Отнесох една Мазда 6 , 2013г, на 48 хил.км
                    Щом е на 48к ще има баяяя да кара
                    this

                    Коментар


                      Невероятно, но факт! За една седмица си имаме почти готова улица вместо лунната пътека.
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20170728_164504.jpg
Views:	1
Size:	223,1 KB
ID:	2094816
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        И да кажеш как са направили най-трудната част в строенето на пътищата - шахтите.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          В момента ги правят, колкото и чудно да изгледа в събота 17:10, значи ще има още един тегел асвалт другата седмица. На всичкото отгоре лявата шахта на снимката, от 89 г. е по-висока от другите и вчера я разбиваха, неможаха да махнат чугунената гривна цяла и я бастисаха с големия чук, но изтървахе 1/3 от нея в шахтат, незнам дали ще я извадят.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            Да се оплача
                            Две седмици след като оправихме френското дупе на ситроена наранено от невнимателен германец - опел , отново трябваше да звъня на тенекеджията за оферта. За голямо съжаление дървото няма гражданска. Но пък се надявам третия път да ми даде отстъпка за редовен клиент Вярно ми казваха като избирах кола за жената да гледам да има повечко такива из моргите да търся ламарини ...
                            Brava 1.6 ELX

                            Коментар


                              Оплаквам се:
                              Промоцията на бира свърши;


                              утре почвам интервюта за работа.
                              FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
                              ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
                              миг невнимание и вече си татко

                              Коментар


                                Да се похваля - Регистрирах се !


                                Fiat Punto Raly Abarth 1.8 HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X