Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес сефте видях Giulia на живо. Трябваха ми няколко секунди, за да осъзная какво гледам, през което време сърцето ми пропусна няколко удара
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Така е Дидо, но алтернативи ти трябват там където живееш. На мен Марешки ми е на около 30км отиване и връщане от вкъщи. Аз разликата в парите ще я вкарам в път и отделно време ще загубя. Около мен има сиг 15 бензинджийници и на всички цената е сходна. Има една гнусна газ станция "Браво газ", където цената на ЛПГ-то е на 0,99лв, но не я препоръчвам на никой.
      Стига бе.
      Ти почна като един колега, дето мястото на Софийските срещи в Хиподрума му било далече и предлагаше среща в Дружба.
      Аз ходя да зареждам на 80 км. (в едната посока), във Враца и пак си избивам парите от разликата в цените (30 ст/литър).

      Оплаквам се: Хвана ме някакъв грип. Най-мразя лятото да съм болен, мамка му!

      Коментар


        Click image for larger version

Name:	P_20170706_224255[1].jpg
Views:	1
Size:	205,1 KB
ID:	2094798
        Аз лично съм доволен, и с тези литри успявам да си мина около 400 км градско.
        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

        Коментар


          Immortal написа: Преглед на мнението
          Стига бе.
          Ти почна като един колега, дето мястото на Софийските срещи в Хиподрума му било далече и предлагаше среща в Дружба.
          Аз ходя да зареждам на 80 км. (в едната посока), във Враца и пак си избивам парите от разликата в цените (30 ст/литър).

          Оплаквам се: Хвана ме някакъв грип. Най-мразя лятото да съм болен, мамка му!
          Щом няма да си вярваме, ще доказвам Алфата ми гори 10/100 бензин градско и 12-12,5/100 газ. Преди да сложа газта цената на бензина с отстъпка в Еко беше 2,01лв, а на Марешки 1,89лв. Разликата е 0,12лв. Ако приемем, че сипя 50литра *0,12лв, означава, че съм спестил 6лв. Което в литри по марешки цени е 3,17л. При разстояние 30км и разход 10/100, означава, че ми трябват 3л. Сега са 30-40 стотинки няма да обикалям в задръстванията.

          Сега на газ да споделя как е положението 0,89лв по Марешки и 1,04 с отстъпка по др места (0,15лв разлика). Бутилката ми събира 20л ->спестявам 3лв, което са 3,37л по марешки цени. А аз ще изхабя към 4 литра.

          И да цените на Марешки в Сф, не са като цените по другите му бензиностанции. И едно ходене/връщане до Люлин освен километрите, за да не ми отнеме 3 часа време трябва и в определен часови пояс да ходя. Абе сметнал съм го споко

          П.П оздравявай, че лятото е най-гадно да си болен
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            настана време за съединител. искам неискам ще се сменя.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Абе то имаше някакъв масов бацил в края на миналата седмица. Аз понеделник и вторник бях като след зверско препиване. В сряда тъкмо ми просветна, тя пък колата ми уби настроението.
              Дано утре всичко мине ОК при смяната и няма допълнителни поражения, че ще е една крива, крива седмица.
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                Днес бях в хирургията и сега не мога да си карам
                Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                Коментар


                  не знам кво я фукня или мрънкане ама
                  абе отивам да скачам с бънджи
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                    не знам кво я фукня или мрънкане ама
                    абе отивам да скачам с бънджи
                    Банков, не пишеш нещо. Всичко наред ли е с ластика?
                    Fiat Coupe 1.8

                    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                    Коментар


                      Днес бях в хирургията и сега не мога да си карам
                      Какво стана?
                      Fiat Coupe 1.8

                      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                      Коментар


                        Забит нокът. Сега даже и чехъл не мога да обуя ама вече я подкарах не се стърпях, с бинта с превръзката качвам се и тей.
                        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                        Коментар


                          Банков, не пишеш нещо. Всичко наред ли е с ластика?
                          е как бе, ама е скучно ни адреналин ни, абе нямаше адренал под никава форма, после на мафистралата си го наваксах,
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Как да няма адреналин?
                            И аз така уж всичко наред, докато не ме сложиха на парапета и да трябва сам да се метна.
                            Аз скачах от Витиня и да си кажа с никаква кола не съм изпитвал такъв адреналин, който си го спомнях дни наред.
                            Да не би да си скачал от нещо ниско?
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                              е как бе, ама е скучно ни адреналин ни, абе нямаше адренал под никава форма, после на мафистралата си го наваксах,
                              Ти скача ли или закара някой да скочи?
                              EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                              EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                              FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                              Коментар


                                аз си скачах, и да скока бешя от ниско 45 метра.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X