Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1.58 тва ако не боклучевата нафта на марешки.........
    Колега, моля чети внимателно! "1,58 с отстъпка и карта на Еко"
    link

    Коментар


      Ясно.Та да ида и аз до еко освен с мойта карта 8ст :D И да видим дали ще е под 2лв нафтата
      this

      Коментар


        Ясно.Та да ида и аз до еко освен с мойта карта 8ст :D И да видим дали ще е под 2лв нафтата
        Привет, колега да с тази карта на Еко и на същата бензиностанция, цената е такава! За всички пътуващи, през Северна България, а по точно София-В.Търново-Варна, с отбивка от 14км. до..................до края на месец юли, цената е такава! 79лв.=50л.
        П.П.
        Прилагам и касов бон!
        Дано съм бил полезен Click image for larger version

Name:	IMG_20170704_141752.jpg
Views:	1
Size:	218,7 KB
ID:	2094791
        Последна редакция от morfein_a; 04.07.2017, 13:21. Причина: Корекция
        link

        Коментар


          Аз имам ЕКО в банско най близко мисля.Иначе зареждам на лукойл за 2.08-2.10 стотинки + с отстъпка 10ст към 2 лв ми идва
          this

          Коментар


            Аз имам ЕКО в банско най близко мисля.Иначе зареждам на лукойл за 2.08-2.10 стотинки + с отстъпка 10ст към 2 лв ми идва
            Честито!
            И в Козлодуй цените са подобни (2.06 е дизела), но аз лично не зареждам тук. Във Враца е 1.78 до 1.82 (с карта за отстъпка) по различните бензиностанции.
            Цените са високи вече само в малките градове, където няма много алтернатива, както и по магистралата.
            Навсякъде другаде цените паднаха драстично.

            Коментар


              Ясно,нямах идея
              this

              Коментар


                Значи съм с предимство че съм от Г.Оряховица .Марешки наистина влияе на цените на горивата в града но аз зареждам от Еко или Петрол пробвал съм и от него но двигателят работи по шумно.
                Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                Коментар


                  Immortal написа: Преглед на мнението
                  Честито!
                  И в Козлодуй цените са подобни (2.06 е дизела), но аз лично не зареждам тук. Във Враца е 1.78 до 1.82 (с карта за отстъпка) по различните бензиностанции.
                  Цените са високи вече само в малките градове, където няма много алтернатива, както и по магистралата.
                  Навсякъде другаде цените паднаха драстично.
                  Не е точно така. В Сф цените са много високи. За пример, мога да дам ЛПГ-то. В Сф цената е 1,08лв. Понеже скоро ходих в Гърция и за сравнение в Петрич е 0,84лв. Това са цени без отстъпки. Като се знам, че съм тъпо парче, така и не намирам логично обяснение на тези 20+% разлика.
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    morfein_a написа: Преглед на мнението
                    Малка хвалба, но малка отбелязвам! 40 дни излизам в отпуска!
                    И аз искам 40 дни почивка
                    Fiat Croma 1.8 140hp

                    Коментар


                      mironov написа: Преглед на мнението
                      И аз искам 40 дни почивка
                      Хах...ами пожелавам да се случи
                      link

                      Коментар


                        В Русе на ЕКО лпг-то до онзи ден беше 0,79 и сега се върна пак на 0.80
                        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                        Коментар


                          Kay_, в София вярно повечето бензиностанции са скъпи, но има и Марешки, има и други много евтини. Т.е. имаш алтернатива. А тук няма.
                          Затова пък снощи заредих нафта на Ботевград на 1.76.

                          Коментар


                            Immortal написа: Преглед на мнението
                            Kay_, в София вярно повечето бензиностанции са скъпи, но има и Марешки, има и други много евтини. Т.е. имаш алтернатива. А тук няма.
                            Затова пък снощи заредих нафта на Ботевград на 1.76.
                            В Ботевград, по околовръстното има една, където по принцип е най-евтино. После на Скравена на изхода има пак една, която е малко по-скъпа от първата. И двете обаче са над Ивони на магистралата, кажи-речи 10 ст. ПРеди около 10 дни зареждах там и беше 1,70.
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              Така е Дидо, но алтернативи ти трябват там където живееш. На мен Марешки ми е на около 30км отиване и връщане от вкъщи. Аз разликата в парите ще я вкарам в път и отделно време ще загубя. Около мен има сиг 15 бензинджийници и на всички цената е сходна. Има една гнусна газ станция "Браво газ", където цената на ЛПГ-то е на 0,99лв, но не я препоръчвам на никой.
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                И се появи детска болест...
                                Вчера се спука корпуса на охлаждането на ЕГР-а и за 200 метра изхвърли достатъчно антифриз, за да вкара стрелката в червения сектор. Надявам се че угасих навреме, ама като го сменя ще се види дали има и други последствия.
                                Обаче как отново ще тръгна с нея на дълъг път просто не знам. Проблемът е типичен за опелите с 2.0 мултиджет, а 1.6 е практически същия двигател. Просто решение засега не виждам, заради кривия ЕГР.
                                Много съм разочарован. Ама много! Отново. Не може така, баси!

                                Понеже както се сещате ми е спешно, а втората ръка очевидно не е вариант, моля да си дадете мнението в тази тема:

                                http://www.fiatforum.bg/showthread.p...56#post1344556
                                Последна редакция от slonikon; 06.07.2017, 10:33.
                                браво 1,6/90 - 09 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X