Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ще рече че е изметнал? А честито, да ти е сладко.
    Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

    Коментар


      [QUOTE=emsa;1343730]Какво ще рече че е изметнал?

      При заваряване метала се нагрява,резширява и измята,усуква и т.н.
      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

      Коментар


        Тоест сега измятането на картера да не позволява плътно прилепване на маслената помпа ли? Аз така като го гледах те няколко болта от картера влизат в корпуса на маслената (ако съм видял правилно).
        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

        Коментар


          Хвалба: Поразходихме се из България и навъртях 833км. Колцата се представи отлично, никакви проблеми, едва днес като се опитах да отворя шофьорската врата се измъкна дръжката, което не ме учудва, единствения проблем днес е времето-вали а нямам гараж да я правя, ще почака. По пътя се получи, така че карах в четвъртък и събота в най-големите горещини по обяд, но единствения проблем бше липсата на климатик.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Хвалба: Всичко е прекрасно
            Оплакване: Мамка му мръсна и градушката ... отиде ми безупречната боя.
            Fiat Bravo II 1.4 16v
            Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
            Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

            Коментар


              Оплакване : Ще ме одрънкат с бая за нов съединител , масло за скорости,нов маншон и ревизия на дюзи и разпръсквачи :D.A и да не забравя реглаж на гпн ...
              Хвалба:Колата ще е като нова :D
              this

              Коментар


                Оплакване:
                Градушката ме хвана.... Покрив преден и заден капак, ляв калник и двете леви врати..... Дано от каското каското са милостиви
                Fiat Croma 1.8 140hp

                Коментар


                  Иди с баница и почерпка ,малко уиски и ще склонят :D
                  this

                  Коментар


                    Оплакване: Скоро ще се сбогувам сигурно със форума. Съседите ще ме линчуват. Тази сутрин в 5:15 клаксона на бравата сам реши че трябва да се включи и буча сигурно 3-4 минути. Решил съм го тоя клаксон оперативната верига на релето задължително трябва да мине през контактния ключ. Не знам каква е била идеята на италианеца да пусне 12V директно. Ще се преправят кабели и т.н. Остава да намеря и гумени втулки за волана че то от там иде проблема.
                    Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                    Коментар


                      Що па ще се сбогуваш ?
                      this

                      Коментар


                        Що па ще се сбогуваш ?
                        Ще ме линчуват че съм ги събудил. След като изтръгнах бушона и го спрях така, се обадиха 1-2 гласа следващия път да съм си бил изкарвал клемата
                        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                        Коментар


                          Хахахахахахахах клемата вика ми тая аларма зако ти е тогава дърпай и щепсела
                          this

                          Коментар


                            То тя алармата отделно тя си има нейна пищялка. При мен пластмасовите втулки във волана които държат пружините от старост се трошат и правят контакт и клаксона тръгва да бучи и за това го спасява само ваденето на бушона. Един път вече ми го направи тоя номер-докато карах по едни павета тръгва да свири клаксона и се чудя какво става. Спирам гася вадя ключа няма братче не спира и изтръгването на бушона спаси ситуацията. Уж ги правих нещата ама вчера карах малко на черно и явно и другите 2 са се потрошили. Само не мога да си обесня защо точно в 5:15 сутринта реши че трябва да се разсвири, не можеше ли като съм около колата да се случи
                            Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                            Коментар


                              Оплакване: Още три работни дни..., колко ли ще са дълги?
                              Хвалба: Най-ниска цена на дизел за сезона 1,58 с отстъпка и карта на Еко. 79лв. = 50л./ разход под 6/100 мисля, че може и още малко!
                              Съчувствам на колегите засегнати от градушката... Обмислям да си закупя дунапренени дюшеци, че човек с тия градушки, може да бутне на акъл!
                              П.П.
                              Малка хвалба, но малка отбелязвам! 40 дни излизам в отпуска!
                              link

                              Коментар


                                1.58 тва ако не боклучевата нафта на марешки.........
                                this

                                Коментар

                                Working...
                                X