Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    от 1.06 се връщам в банката. дано да е за хубаво.
    два дни басейн и алкохол. а утре имам да навъртя 450 км до силистра. отивам за риба за три дни.
    до тук с хвалбите.
    мрън - трябва да сменя магнита на алфата на климатика а празен подемник няма да има поне до края на седмицата.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      Да се похваля с още една италианка. Тази година на жената Априлия, догодина може да разреши да си купя Дукати.
      Прикачени файлове
      Либра 1,9 жтд 2000г. LX
      Фиат Крома 1,9 2009г.
      Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

      Коментар


        Да се оплача- Бензинката трака като дизел и ми тече малко масло от някъде но не мога да намеря от къде. Търся си качествен сервиз в Русе.
        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

        Коментар


          Оплакване- разделихме се с Мареата. Само хубави спомени ми е докарала.
          Новото возило на семейството е Пежо 307 Комби 2.0 ХДИ 90 коня.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            krasio_79bs написа: Преглед на мнението
            Оплакване- разделихме се с Мареата. Само хубави спомени ми е докарала.
            Новото возило на семейството е Пежо 307 Комби 2.0 ХДИ 90 коня.
            Честита придобивка Краси. Много безаварийни желая, и много хубави спомени с Пежо - то.
            ПС: Добре дошъл в семейството на дизелите.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              krasio_79bs написа: Преглед на мнението
              Оплакване- разделихме се с Мареата. Само хубави спомени ми е докарала.
              Мен ме чукна тая Марея отзад
              Добре дошъл във френското семейство! Някой ден ще докарам Луи Дьо-Фюнес да види батко си

              Коментар


                ntodorov написа: Преглед на мнението
                Честита придобивка Краси. Много безаварийни желая, и много хубави спомени с Пежо - то.
                ПС: Добре дошъл в семейството на дизелите.
                Благодаря! Бях се засилил към Мерива с по дърта от твоята с Фиат мотор 1.3 ,но за жалост все на лоши попаднах. Имаше няколко добри,но с кофти собственици и се стигна до Пижо.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  krasio_79bs написа: Преглед на мнението
                  Благодаря! Бях се засилил към Мерива с по дърта от твоята с Фиат мотор 1.3 ,но за жалост все на лоши попаднах. Имаше няколко добри,но с кофти собственици и се стигна до Пижо.
                  Няма да съжаляваш. Този мотор на Пежо 2.0 90 кончета е железен и е оптималното, което може да се вземе от дизела. Голям ДВГ, с добър въртящ момент и толкова кончета, колкото хем да ти стигат, хем
                  да пестиш за Бургас едни 150-160 лв. на година от данъци.
                  Оплакване: Това САМ да си счупиш прозореца на колата и то при положение, че си взел УЖ мерки си е карък. Случи ми се в Плевенския край докато косях градината на бабата с моторна косачка. Колата ми беше паркирана УЖ на безопасно място, но...задния ляв пасажерски джам стана на сол. Впоследствие намерих едно камъче (от баластра) в колата си с размерите на бобено зърно. Освен да го изстреляш от пистолет не виждах как можеше да ми направи такава беля, ама явно и косачката го "може" ... Мобилната група на моя застраховател просто липсваше в (петък 20.00 часа) и трябваше да премина през 112, местното РПУ, и всякакви бюрокращини за да се пренеса на другия ден с "щетата"си до Бургас, изминавайки 400 км. увит в стреч фолио и под непрестанен дъжд. В Бургас пък филмът с моя застраховател продължава.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    Честито и много безаварийни километри.
                    EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                    EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                    FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                    Коментар


                      Честито! Да те радва Пежака само! Това е един от най-хубавите дизелови мотори изобщо!

                      Хвалба/оплакване :Станах току що на 29...
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        Не знам хвалба или оплакване е...хората са казали "циганин и форд в къщата не ти трябва" ама ето - на - смених субаруто за форд и приключих с японските коли за момента. форда е мондео 2.2 дизел 155к.с. 2005г. хвалба - пунтото си седи в семейството и докато не стане за скрап няма да мърдо

                        Коментар


                          а реотаните работят ли?

                          пфууу скапано време в гърция.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Да се похваля /дано не се оплаквам/пазарих една кола Опел Аджила .
                            Иж като нова.Другата седмица трябва да е взема.
                            От Стойовкарс да видим как ще е.
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              krasio_79bs написа: Преглед на мнението
                              Оплакване- разделихме се с Мареата. Само хубави спомени ми е докарала.
                              Новото возило на семейството е Пежо 307 Комби 2.0 ХДИ 90 коня.
                              Ако имаш някакви проблеми с колата, звънкай! Не вярвам да се бъгва, ако е добре поддържана, но все пак ...
                              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                              Коментар


                                Следващата сряда заминавам за "чужбината"...
                                Още не мога да определя хвалба ли е или оплакване...
                                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                                Коментар

                                Working...
                                X