Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФЕРАРИСТ написа: Преглед на мнението
    Взех за член от семейството дизелова кола.......взех за член от семейството дизелова кола......пиша го два пъти, щото още не мога да повярвам........



    И аз така още не мога да си се начудя на акъла с Грандето...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      Immortal написа: Преглед на мнението
      И аз да се похваля - Ланчата е вече регистрирана и обслужена. Сменени са и 2 от носачите.
      То всъщност... не знам дали е хвалба или оплакване
      Според мене и двете от една страна,че е обслужена от друга ,че джоба е вече с няколко 50-така по малко
      this

      Коментар


        Според мене и двете от една страна,че е обслужена от друга ,че джоба е вече с няколко 50-така по малко
        Определено не си запознат с тази кола
        Похвал: От днес съм и с 4 нови гуми.
        "Няколкото" 50-така набъбнаха до няколко хилядарки. (това последното е по-скоро оплакване, макар и да си го знаех предварително).

        Коментар


          стига рева. аз за една алфа налях 5 бона след покупката такй че не реви. ама сега и двамата знаем какво караме.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            S_BANKOV написа: Преглед на мнението
            стига рева. аз за една алфа налях 5 бона след покупката такй че не реви. ама сега и двамата знаем какво караме.
            Ами Алфа и Ланча.
            То аз в Мултиплата след покупката налях приблизително 4к. Ама пак си остана Фиат.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              Хвалба: от утре съм във ваканция
              Оплакване: Предстои плащане на данък МПС, годишен преглед и пак разходи..., а и може би нови гуми, но тук се оплаквам, че ще ми струват пари
              link

              Коментар


                И както ви се оплаквах за шетите по колата....
                Завчера правя ляв завой на кръстовище, изчаквам насрещно движещите се, тръгвам, при което чувам зверски звук от спирачки и джип връхлита със ЗАДНИЦАТА си в моята врата. Пръсна ми стъклото буквално в лицето, вътре пред километражите чак е пълно със стъкла и парчета от неговите стопове. Какво се случи - група напушени пишлегари предприемат изпреварване на колоната коли, чакащи за ляв (от които аз съм първа) в насрещното, с идеята да продължат направо.... Следователно когато аз тръгвам, за да избегне удар оня тръгва да завива рязко наляво с мен, но явно кара бързо, завърта се и ме шибва със задницата. От вътре изскачат трима, смърдящи на трева и започват да ме заплашват с бой, защото не искат да викам полиция. Добре, че една колежка беше с мен - така ми беше паднало пердето, че единия поне щеше да е нокаутиран. Чакахме два часа КАТ, през това време оня събра половината махала.... Ама не познаха - и в София има бургаски батки . Та както бяха велики си събраха чукалата и си заминаха, като оставиха оня герой сам с баща си.

                Щети по колата - двете леви врати и огледалото. За щастие колата беше RAV-4 - висока е и на праговете нищо им няма, колонката е непокътната. Вратите са намачкани яко, но се затварят като нови. Прибрах колата в паркинга на офиса и купих две оборудвани врати. Ще видя всичко ОК ли им е и ще ги сложа колкото да мога да държа колата пред блока. А ще ги боядисвам като му дойде времето. Добре, че не ме нацели централно с предницата. Сигурно щеше да ме претрепе.

                Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                Коментар


                  И както ви се оплаквах за шетите по колата....
                  Завчера правя ляв завой на кръстовище, изчаквам насрещно движещите се, тръгвам, при което чувам зверски звук от спирачки и джип връхлита със ЗАДНИЦАТА си в моята врата. Пръсна ми стъклото буквално в лицето, вътре пред километражите чак е пълно със стъкла и парчета от неговите стопове. Какво се случи - група напушени пишлегари предприемат изпреварване на колоната коли, чакащи за ляв (от които аз съм първа) в насрещното, с идеята да продължат направо.... Следователно когато аз тръгвам, за да избегне удар оня тръгва да завива рязко наляво с мен, но явно кара бързо, завърта се и ме шибва със задницата. От вътре изскачат трима, смърдящи на трева и започват да ме заплашват с бой, защото не искат да викам полиция. Добре, че една колежка беше с мен - така ми беше паднало пердето, че единия поне щеше да е нокаутиран. Чакахме два часа КАТ, през това време оня събра половината махала.... Ама не познаха - и в София има бургаски батки . Та както бяха велики си събраха чукалата и си заминаха, като оставиха оня герой сам с баща си.

                  Щети по колата - двете леви врати и огледалото. За щастие колата беше RAV-4 - висока е и на праговете нищо им няма, колонката е непокътната. Вратите са намачкани яко, но се затварят като нови. Прибрах колата в паркинга на офиса и купих две оборудвани врати. Ще видя всичко ОК ли им е и ще ги сложа колкото да мога да държа колата пред блока. А ще ги боядисвам като му дойде времето. Добре, че не ме нацели централно с предницата. Сигурно щеше да ме претрепе.
                  Кофти тръпка,Колега! За съжаление пътищата са пълни с некадърници.
                  Последна редакция от dobrujanetza; 14.04.2017, 11:56.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    аз пък да се похваля и да подразня Жоро, велик ден в Добруджанско
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                      аз пък да се похваля и да подразня Жоро, велик ден в Добруджанско
                      Значи ставаме двама. Но ти си по на север.
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        Зимна пролет в Габрово
                        Click image for larger version

Name:	IMG_20170420_090448.jpg
Views:	1
Size:	210,8 KB
ID:	2094586Click image for larger version

Name:	IMG_20170420_090432.jpg
Views:	1
Size:	65,6 KB
ID:	2094585
                        добре че вчера се отървах от скрапа в задна лява гума, опита се колата да помогне в семейния бюджет, но неможа да покрие разходите. Демонтаж, лепене, монтаж, баланс плюс броверка за баланса на предните две и олекнах със 17 лв.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Сега ми съобщиха от Букингком че резервацията за Юли ми се отменя че собственика на хотела починал и няма да се дава за сега
                          а си бях запазил стая още от нова година на много ниска цена по 45 лв на ден за трима една седмица .
                          Сега правих друга но на по висока цена и на друго място .
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            В друга тема се оплаках, нека поне и се похваля. До сега винаги съм обикалял по Европа с кола, но тази година, пътуването за рождения ден на съпругата ми го организирах със самолет. За първи път летях. Летенето е хубава работа, само да я няма частта във въздуха.
                            Либра 1,9 жтд 2000г. LX
                            Фиат Крома 1,9 2009г.
                            Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

                            Коментар


                              Еееее Краси,
                              То още малко ще го докараш като секса без жени.

                              Къде обикаляхте ?

                              Аз да се похваля с баба Либра чукнахме 4500 км до Германия и обратно по Великден и както винаги няма забележки.
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар


                                Да се похваля. Тази седмица отделих доста време между работата и почивката за колите.
                                Стефане, мойта баба Либра получи голямо глезене, описаното в другия форум е една малка част, дори промивка на охладителната система получи и нов антифриз и то пролетно време, май критическата ме е завладяла. Най готиното е, че днес си кръстих жиравчето благодарение на брато, след 150 км с новата му придобивка, счупи притискател. Най готиното е, че с жиравчето влязох в часовата ставка на аутодата, като извадим разбира се, цигарите и кафето.
                                Има още за хвалене, за бала на дъщерята всичко е уредено, тя не е лиглата на мама, а глезлата тате!
                                А, това местенце, където е с тревичката и грозните плочи, трябва след два месеца, да е на кота нула. За тази година толкоз, другата ще се продължава, все пак трябва и да се почива, а при стегнати коли, не се знае накъде ще ме завлече.


                                Забравих да добавя, специално за бала, за първи път миналата година правих ракия от сливи, от брането до варенето и оцветяването, всичко е от мен, сега я тествам, направо алексир.
                                Прикачени файлове
                                Последна редакция от k76; 28.04.2017, 19:44.
                                Либра 1,9 жтд 2000г. LX
                                Фиат Крома 1,9 2009г.
                                Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

                                Коментар

                                Working...
                                X