Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е аз съм още на нашето море , Равда, и си е супер. Няма нищо от това за което говориш Дидо, с изключение на децата, ама те са си мои

    Оплакването е , че понеделник трябва да съм на работа.
    Последна редакция от veselin10; 10.09.2016, 01:12.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #17
      Не ми се впуска в детайли, но при нас се случи нещо подобно
      http://www.capital.bg/politika_i_iko...etko_iziaj_me/
      http://mamaninja.info/2016/08/kak-va...-ol-inkluziva/
      ...а при положение, че нощувката ни се равняваше на подобна в х-л 5 звезди в Бодрум - ultra all inclusive ( http://pochivki.xn----ctbrbbjzhptl1b...ale-resort-5-*)
      ...ме накара да се усъмня в патриотичния си инат и опитите да си вменя друго...А исках, много исках.
      Последна редакция от ntodorov; 10.09.2016, 09:48. Причина: допълнение
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #18
        Незнам, къде ги е давило гърците, но тая година ходих 3 пъти там и останах предоволен. Може и да се повторя с написаното от Дидо, но това си е истината.
        Чиста вода и дъното е само ситен пясък. Плажа чист, а не съотношение пясък: фасове да е 1:1. Чадърите сложени на прилично разстояние, че да не чуваш разговорите на другите и да не си пречите. Истерясали майки и колещи ги деца липсват. Пусната тихичко приятна музика. Там има много черни момчета, които продават всякакви неща по плажа, но все още не съм ги чул да си предлагат артикулите крещейки. Паркинга е безплатен.

        Спането ми е 20Е на вечер в апартамент в който има предвидени легла за 4-5 души. Едни познати бяха в Несебър и спали в някви мази за 10лв на човек.

        А резервацията на друг приятел в Созопол направо ме втрещи. На човека румънски туроператори са му дали оферта със 150лв по - евтино от колкото самия хотел. Става дума за двама души за една седмица ол инклузив. Така, че 100% вярвам в думите на колегата Тодоров, че едно договаряш с нашите, а друго получаваш.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #19
          Дидоо,за пореден път ти казвам ,че не знаеш къде да ходиш на плаж. Ей за туй страдаш.
          Питай Веско Тонев на какъв мръсен и пренаселен плаж го заведох. Да ти се "оплаче". Толкова не му хареса ,че утре надявам се пак да идем в този район.
          Няма как да се сравняваме с Гърция и Турция по плажове. И двете държави имат в пъти по голяма плажна ивица от нашата. Обслужването им също е на ниво.
          Но не мога с лека ръка да отрека красотата на нашето черноморие.
          Click image for larger version

Name:	13710642_1439974779353393_572246761454646594_o.jpg
Views:	1
Size:	110,5 KB
ID:	2093765Click image for larger version

Name:	13732065_1439974902686714_2804235591734817249_o.jpg
Views:	1
Size:	103,7 KB
ID:	2093766
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #20
            krasio_79bs написа: Преглед на мнението
            Но не мога с лека ръка да отрека красотата на нашето черноморие.
            Никой това не го отрича. Въпроса е как се стопанисва и какво се предлага. На мен такива робинзонови условия не ми допадат и търся цивилизация. И като тегля чертата ми излиза по изгодно и хубаво в Гърция. Това е, никой не говори за патриотизъм или "предателство" на отечеството.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              #21
              veselin10 написа: Преглед на мнението
              Е аз съм още на нашето море , Равда, и си е супер. Няма нищо от това за което говориш Дидо, с изключение на децата, ама те са си мои
              Е точно на Равда е адски пренаселено (просто ивицата е дълга, НО пък доста тясна), пълно е с врещящи деца, и отпадъчните води имам чувството, че се изливат на 20м. от хотелите. За 2 шезлонга, масичка и чадър трябва да се изръсиш с ~20 лв., отделно питието пак си го плащаш...

              Коментар


                #22
                Явно сезона е поприключил защото е супер добре в момента. Решихме да останем още един ден. И времето е супер.
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #23
                  Никой това не го отрича. Въпроса е как се стопанисва и какво се предлага. На мен такива робинзонови условия не ми допадат и търся цивилизация. И като тегля чертата ми излиза по изгодно и хубаво в Гърция. Това е, никой не говори за патриотизъм или "предателство" на отечеството.
                  Именно. Турция и Гърция само могат да мечтаят за природата ни. Но тук...Вдигнал някой хотел или комплекс на брега, използвал родните красоти неземни, а не умее да вземе парите на хората, така че и той да е доволен и клиентите му да бъдат доволни. Щото, българския човек вече може да си прави сметката и не живее в края на 80-те, когато единственото му мерило беше българското море. Всеки опитал нещо от комшиите на юг бързо схваща разликите, които далеч не са само по джоб. Предпочетох българското море тази година и останах обиден и излъган, а семейството ми подведено от самия мен и патриотичните ми утопии...
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #24
                    До преди час бях със сестра ми, да разкажат как си искарах ултра ол инклузива в Дидим. Хотел 4 звезди без кърпи в стаите. Сапун и шампоан също нямало. Мръсно и неподдържано. Рибен ресторант със пет маси в единият ъгъл на основният ресторант. Нелюбезен персонал с различно отношение към чужденците и към местните клиенти. Общо взето не са доволни нито от услугата, нито от чистотата ,нито от отношението на персонала. Интернет само в лобито и то непостоянен. Явно навсякъде има и лоши места за почивка. Club Tarhan Beach е въпросният хотел .
                    Последна редакция от krasio_79bs; 11.09.2016, 08:18.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #25
                      Оплаквам се: някой мръсен пе.....т ми е откраднал снощи капачката, която скрива мястото за куката на задната броня. Поръчах си нова за около 30 кинта, ама трябва да се занимавам и да я боядисвам после. Дано да му трябва тапа за дупе на тоя мизерник! Ей така беше сутринта....
                      Прикачени файлове
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #26
                        Оплакване: отново на работа
                        link

                        Коментар


                          #27
                          morfein_a написа: Преглед на мнението
                          Оплакване: отново на работа
                          хохо, нека ти

                          Хвалба: смених термостата на алфата, отне ми много време, но кове 90градуса
                          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                          Коментар


                            #28
                            Да бе кове 90градуса.
                            От вчерй нов съединител. Днес нова генерация.

                            За 4месеца вложих толкова пари във фифи че можех да си купя още три такива.
                            Ама любов ко да правиш.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #29
                              От днес Фифолина има нова собственичка и ще живее в Родопите. Дано се грижат добре за нея. Остава си люовта и само при вида на познатите фарове на тези сладури ми се свива сърцето.
                              Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                              Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                              Коментар


                                #30
                                Оплакване: оказа се, че няколко дни съм карала с нещо като болт, забит незнайно кога в едната гума, и минах леко - закрепиха я с фитил, та ще видим колко дълго ще издържи..
                                Хвалба: утре най-после е събота!

                                Коментар

                                Working...
                                X