Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ... И разбрах какво чудо съм си взел, след като се прибрах и потърсих в нета какво всъщност означава Ti.
    Честито за Алфата, много безаварийни километри и само кефинг!!! Не вярвам да си се разочаровал от разкритията покрай "Ti" !?

    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      ...Не вярвам да си се разочаровал от разкритията покрай "Ti" !?
      Напротив! Очарован съм!
      Единственото, което не ми допада са цените на някои консумативи - масло (6,5л. Motul 8100), накладки (Delphi) и филтри (горивен, маслен и купе) - 600лв.
      Следват ангренаж+ролки, водна помпа, пистови ремъци, масло на ск. кутия, няколко тампона и ще си позволя хубаво да смачкам десният педал В последствие ще търся стоманени джанти 18" + зимни гуми, ама трябва да проуча какви да са, че в момента съм с 19" 245х35 и са цифра и те...
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        За 18-ки ти трябват гуми 235/45/18.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          Напротив! Очарован съм! ...


          ... ще търся стоманени джанти 18" + зимни гуми, ама трябва да проуча какви да са, че в момента съм с 19" 245х35 и са цифра и те...
          уф, железарки ... адската гадост! но не се бъркам за това, много е субективно!?
          Само не видях да пишеш нещо за "спирачна течност", а там също не трябва да се прави компромис!

          И да сме по темата, а и във връзка с по-горе написаното: да похваля рацера от който взех Евото ... сп. течност бе с отлични качества, явно е бил прецизен поне с това ... аз пак е смених разбира се, да си зная /с високотемпературна на АТЕ/
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            Тази тема защо така е замряла?

            Ето нещо да я съживя малко!
            Пак си взех мареа! Даже, по-скоро си върнах старата, която беше на роднини, после на един приятел... а бее имаме си история с нея. В покъртително състояние е, но вече е на мое име!

            Click image for larger version

Name:	20230725_222518(1).jpg
Views:	265
Size:	3,60 MB
ID:	2760006
            Последна редакция от JTR; 26.07.2023, 11:23.

            Коментар


              Честито ! Щом си я "откупил" - ще си я стегнеш ! Безаварийно !
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                Иападнах в патова ситуация. От години съм клиента на Алианц като застрахователна компания. Днес получих писмо, че колата ми е без застраховка. По документи застраховката ми е до 02.11.23. Сега почва ходене по мъките. Как може да се получи този гаф?
                Последна редакция от NikMar; 15.09.2023, 10:00.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  Незнам какво е станало, както и застрахователите неразбраха, но ми издадоха нова застраховка валидна от днес.
                  Последна редакция от NikMar; 15.09.2023, 13:02.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Лек ъпдейт на Типо- платформата...
                    Прикачени файлове
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      Честито и безаварийно

                      Коментар


                        chaveto написа: Преглед на мнението
                        Честито и безаварийно
                        Благодаря !
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          Click image for larger version

Name:	1.4 Tipo и СФФБ.jpg
Views:	138
Size:	307,8 KB
ID:	2760678 Че и накичена с правилните стикери!!!! Още веднъж, Адаш ... честита да ти е машината! Мнооого безаварийни километри и само весели и хубави преживявания!
                          Последна редакция от Jimy; 18.11.2023, 19:30.
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            Click image for larger version  Name:	1.4 Tipo и СФФБ.jpg Views:	107 Size:	307,8 KB ID:	2760678 Че и накичена с правилните стикери!!!! Още веднъж, Адаш ... честита да ти е машината! Мнооого безаварийни километри и само весели и хубави преживявания!
                            Благодаря , Jimy ! Без форумни стикери въобще нямаше да има снимка.

                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар

                            Working...
                            X