Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво ,браво да и честито и тя като мен нов шофьор и да и даваш по често колата да я раздвижва аз вчера мойта я раздвижих също с новата музика
    this

    Коментар


      Оплакване: Безжичен интернет, безжични зарядни за телефоните, безжични слушалки, безжични звънци, що не направят и прахосмукачките безжични. Направо щях да се прИбия.
      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

      Коментар


        Тва за нета и за звънците си е благинка за него съм ЗА ама за другото нещо нещо не ми хвата око
        this

        Коментар


          kal0yanch40 написа: Преглед на мнението
          Оплакване: Безжичен интернет, безжични зарядни за телефоните, безжични слушалки, безжични звънци, що не направят и прахосмукачките безжични. Направо щях да се прИбия.
          От две години и половина ползваме такава и не са новост.
          ПС: Чисти си докато ни няма у дома. Единственото ни задължение е да и празним контейнера. Като си свърши работата ( автономността е до 2 часа ) си намира зарядното и "сяда" отгоре му като квачка. Ни кабели, ни маркучи, ни човек и трябва докато прахо-смуче. Като домашен любимец ни е.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            Те тия нещица, вършат ли работа, то колкото една чиния голямо. Аз от моето керхерче, съм много доволен, за всичко става, голяма сила има, ама тоя кабел, някой път много пречи.
            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

            Коментар


              Тва да можеше да чисти стъпалата на стълбата и да чисти между стайте сам на различни повърхности да не земе да ми се закачи в кабелите :D на комповете.
              this

              Коментар


                kal0yanch40 написа: Преглед на мнението
                Те тия нещица, вършат ли работа, то колкото една чиния голямо. Аз от моето керхерче, съм много доволен, за всичко става, голяма сила има, ама тоя кабел, някой път много пречи.
                Върши и сме много доволни, но ако решаваш да купуваш ще ти споделя резултатите от нашето близо 3-месечно проучване.
                Има роботизирани прахосмукачки и роботизирани прахосмукачки. На моята не искам да правя реклама, но е добре "обучена", а навигацията и се изпълнява след сканиране и водене по...тавана. Иначе не се блъска в предмети ( важно условие, което не всяко роботче можеше), следва указание къде да чисти ( без виртуални прегради), абе все едно е човек и му казваш къде, кога и как да почисти и тя си го прави, само че без хън-мън, без сърдене, без претупване. Това са все неща, което само една известна, любима моя и иновативна марка можеше преди 2,5 години. Сега не съм се информирал, а и нямам основание...
                ПС: Има два недостатъка - да не види кабели по пътя си, че си ги лапа и втория недостатък е, че много приказва ( на испански е нашата) когато работи. Иначе от стъпала не може да падне. Има камери, както на "гръбчето", така и на "коремчето" си + 3 такива на "челото" си, 20 мм. височина на килима не и се опъват, катери го и когато е отгоре му, минава на режим турбо, като автоматично увеличава мощността си.
                Хвалба: Това е една от придобивките ни, за която след 2.5 години ( всеки божи ден се труди) използване, мога да кажа, че си е заслужавала всяка стотинка.
                Оплакване: Макар, че всеки ден чисти "животинчето", винаги вадим прах от контейнера и....И все пак с нея или без нея все сме живели, така че...
                Последна редакция от ntodorov; 13.12.2016, 19:08.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  Хайде, хайде "животинче" било. Кажи, че си имате испанска камериерка и готово
                  Оплакване/Хвалба: На моята тумба и е студено и не им се ходи да спортуваме. Така, че волейбол чак на пролет. Но си намерих друго занимание. От две седмици ходя на кънки. Все още съм тотален лузър там, но искам да се науча. Тя зимата тъкмо започна и пързалката ще бачка още доста дълго време.
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    Хайде, хайде "животинче" било. Кажи, че си имате испанска камериерка и готово
                    Оплакване/Хвалба: На моята тумба и е студено и не им се ходи да спортуваме. Така, че волейбол чак на пролет. Но си намерих друго занимание. От две седмици ходя на кънки. Все още съм тотален лузър там, но искам да се науча. Тя зимата тъкмо започна и пързалката ще бачка още доста дълго време.
                    Ами не е...Ако беше, ехеееееЙ - Щях да си раздвижвам либидото на воля.
                    ПС: Технологичен пропуск му викам аз на туЙ. Създадено изкуствено нещо, което да говори и чисти, а оставено без съществената физиология на истинската домакиня...
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      И аз имам вина за разводняването на темата. Извинявам се, за което.
                      Хвалба: От утре се водя в отпуск.
                      Оплакване: Точно сега не мога да го ползвам, а трябваше да го пусна.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Хвалба: последните няколко дни бях там, включително и вчера по това време:


                        Оплакване: днес съм в офиса:
                        Прикачени файлове
                        Lupo - The Monster
                        Е83 3D

                        Коментар


                          BO написа:
                          ntodorov, да не би прахосмукачката да ти е на ЛГ? Ако е така може да пробваш да ѝ ъпдейнеш софтуера с такъв на английски.
                          Нашата не сме я пускали от половин година сигурно. Винаги има в какво да се омотае. Я да се качи на пердето, я да се нашие в някой ъгъл и да почне да мрънка, че няма излизане.
                          За отпуската защо не я отложиш, щом няма да я ползваш реално.
                          Да, ЛГ е Боби. В началото имахме проблеми в спалните, където отстоянията между предметите е по-малко, в резултат, на което се "заклещваше" странно с "испански" писъци. Впоследствие си направи нов "маршрут" и вече няма никакви проблеми, а кабелите ми са скрити в ъгловите первази. Голям кеф и е обаче в хола ( 45 м2 с кухня и трапезария), който има големи пространства необременен от предмети и там си чисти със замах. Иначе, по дефолт нашата дойде испанско говореща, защото я купихме от испанския амазон. Разбираме я, а и както Кay ме подсети, в нея вече се усеща чара на...латиното.
                          За отпуската: Натрупа ми се много отложена и реших да я чистя, за да съчетавам служебните си ангажименти с личните си амбиции, за които ти писах.
                          Оплакване: Влезнах в тунел, в чийто край не съм сигурен, че има светлина. Вследствие на това обаче, се сдобих с по-високо кръвно и по-бяла коса.
                          ПС: Видях ЛС сега. Ще пиша.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Оплакване: Пръснах пластмасовата кора на задния капак на бравото докато я свалях днес в студа. Имах си едно на ум че ще се случи, но се беше откачил маркуча на задната пръскалка и течеше по капака отвъре вместо да пръска. Напролет ще търся нова на моргата
                            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                            Коментар


                              Хвалба - кандисах да купя най-сетне един плейстейшън (тънко намерение за виртуални очила след време).
                              Хвалба - дадох на щерката стария си компютър.
                              Хвалба - детето ме мачка на Dirt3.
                              Оплакване - плейстейшъна при това положение е излишен.
                              Оплакване - жената намести набързо парите за плейстейшъна в кухненски джаджи.
                              Оплакване - виртуалните очила се отдалечават в непланираното бъдеще.

                              Коментар


                                Оплакване: Утре е понеделник....
                                Хвалба: От работната седмица остават само четири дни...и излизам ваканция.
                                link

                                Коментар

                                Working...
                                X