Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Почти по същия начин купих Стилото само, че то беше покрито с 10-ина см сняг, та и цвета не можах да видя.
    Toyota Corolla Verso 2,2 D4D 2008
    Fiat Stilo 1,9 D Multijet 120 2006

    Коментар


      Това си е магия!
      Аз също купих така ... два пъти разгледах вън-вътре, припалих и взех. Нооо важното бе,че запали на / - 10/ без обезпокоителни фонари.
      Да се похваля... ремонтен комплект KYB и макферсона е шест, останалото окачване тоже!
      Но рейката е капут, електро е ... !
      Дали се ремонтират тея пущини?
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        Няма лъжа и измама - продадох си колата, която с любов наричах Red Line! Вчера ми се плачеше на раздяла, защото искрено обичах тази кола . Да кажем, че беше един произведен в Турция фиат от не особено висок клас, ама много ни допадаше - и на мен, и на жена ми. Любов необяснима.
        Оказа се, че съм забравил да дам на новия собственик малкия талон. Та днес пак се видяхме в София и ... установих, че съм я прежалил. Нямаше тръпка при срещата. Може би нещо се пречупи в мен, като я видях с друг зад волана, седнал на моята седалка , а може би защото вече съм влюбен в друга кола .

        Сбогом, Червена Линия! Прощавам ти изневерите

        Click image for larger version

Name:	IMG_20190917_191456.jpg
Views:	1
Size:	394,0 KB
ID:	2098789
        Последна редакция от snake; 19.01.2020, 08:20.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Няма лъжа и измама - продадох си колата, която с любов наричах Red Line! Вчера ми се плачеше на раздяла, защото искрено обичах тази кола . Да кажем, че беше един произведен в Турция фиат от не особено висок клас, ама много ни допадаше - и на мен, и на жена ми. Любов необяснима.
          Оказа се, че съм забравил да дам на новия собственик малкия талон. Та днес пак се видяхме в София и ... установих, че съм я прежалил. Нямаше тръпка при срещата. Може би нещо се пречупи в мен, като я видях с друг зад волана, седнал на моята седалка , а може би защото вече съм влюбен в друга кола .

          Сбогом, Червена Линия! Прощавам ти изневерите

          [ATTACH=CONFIG]107879[/ATTACH]
          Пожелавам Ти да скъсаш найлонните на някоя от магазина!
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            dobrujanetza написа: Преглед на мнението
            Пожелавам Ти да скъсаш найлонните на някоя от магазина!
            Благодаря, приятелю!
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              Новата ми любима . Стана на 126 км. като се прибрах в Пазарджик. Аз ѝ свалих лепенките в магазина . Пожелайте ми късмет!

              Click image for larger version

Name:	IMG_20200122_181613.jpg
Views:	1
Size:	195,4 KB
ID:	2098790Click image for larger version

Name:	IMG_20200122_170208.jpg
Views:	2
Size:	279,0 KB
ID:	2098791Click image for larger version

Name:	IMG_20200122_173502.jpg
Views:	1
Size:	179,3 KB
ID:	2098792
              Последна редакция от snake; 22.01.2020, 23:17.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                Честито,успех и късмет ти пожелавам с :ладуната: Дано братушките да са се справили и да ти донесе само положителни емоции.
                Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                Коментар


                  Новата ми любима . Стана на 126 км. като се прибрах в Пазарджик. Аз ѝ свалих лепенките в магазина . Пожелайте ми късмет!

                  [ATTACH=CONFIG]107880[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107881[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107882[/ATTACH]
                  Късмет, удоволствие от шофирането и безаварийни километри!
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Новата ми любима . Стана на 126 км. като се прибрах в Пазарджик. Аз ѝ свалих лепенките в магазина . Пожелайте ми късмет!

                    [ATTACH=CONFIG]107880[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107881[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107882[/ATTACH]
                    Как е магистрално. Има ли сила ? Бучи ли много по твойте критерии? Питам, защото правих тест драйв на Vesta Cross и по мойте критерии вътре бучеше почти като стара Лада и като че ли нямаше този ряз, който би трябвало да го има 122 коня двигател. Знаеш, на тест драйв изобщо не се жали кола, а пък аз личната ми, където я жаля повече като че ли има по-голяма динамика.

                    Коментар


                      Как е магистрално. Има ли сила ? Бучи ли много по твойте критерии? Питам, защото правих тест драйв на Vesta Cross и по мойте критерии вътре бучеше почти като стара Лада и като че ли нямаше този ряз, който би трябвало да го има 122 коня двигател. Знаеш, на тест драйв изобщо не се жали кола, а пък аз личната ми, където я жаля повече като че ли има по-голяма динамика.
                      Возията и изобщо поведението по магистралата ми допадна. Вози меко и приятно, вътре е много тихо, поне в сравнение с линеата ми. Може да зависи и от нивото на оборудване - моята е с пълен пакет за шумоизолация. Аз обаче я карах много лежерно - с не повече от 110 км/ч и до 3000 об/мин, както се препоръчва за първите 2000 км. Тромава е, но не съм и очаквал друго от 102 к.с. Но пък и не съм настъпвал здраво педала на газта. След време ще споделя повече впечатления.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        Честита нова колица, много без аварийни.
                        Много натокана лада, абсолютно не можах да позная, че на снимката е лада. Приятно съм изненадан.

                        Коментар


                          Честито! Изглежда страхотно! Пожелавам ти късмет!
                          Peugeot 301
                          Punto 1.9 JTD - на жената

                          Коментар


                            Ама се реши на този ход.
                            Честито и безаварийно.
                            Тя на снимката изглежда като голям СУВ, баси.
                            Какъв Евро стандарт се води?
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              Честито, колега ! Жив и здрав, много безаварийни километри с Леля ! Много яка отвън ! Таблото малко не ме кефи, че е в стил "Шевролет", ама това е без значение. Колко ти струва "удоволствието", ако не е тайна ?
                              Dacia Duster 1.6 4WD

                              Коментар


                                Честито, Змийчаров!
                                Много смела постъпка
                                Безаварийни километри и чакаме отзиви!

                                Коментар

                                Working...
                                X