Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се похваля и аз.Вчера с жена ми станахме баба и дядо.Дъщерята ни ощастливи и имаме внук.Чувството е неописуемо и еуфорията е голяма.Сега вече имаме още нещо което ще ни радва в живота.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

    Коментар


      milen11 написа: Преглед на мнението
      Да се похваля и аз.Вчера с жена ми станахме баба и дядо.Дъщерята ни ощастливи и имаме внук.Чувството е неописуемо и еуфорията е голяма.Сега вече имаме още нещо което ще ни радва в живота.
      Честито! Да е жив и здрав малкият юнак и вие покрай него!
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        milen11 написа: Преглед на мнението
        Да се похваля и аз.Вчера с жена ми станахме баба и дядо.Дъщерята ни ощастливи и имаме внук.Чувството е неописуемо и еуфорията е голяма.Сега вече имаме още нещо което ще ни радва в живота.
        Честита радост!
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          milen11 написа: Преглед на мнението
          Да се похваля и аз.Вчера с жена ми станахме баба и дядо.Дъщерята ни ощастливи и имаме внук.Чувството е неописуемо и еуфорията е голяма.Сега вече имаме още нещо което ще ни радва в живота.
          Добре дошъл в клуба!
          Ама сега ще спиш до баба.
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            Абе аз оплаках ли се, че в рамките на 3 (три) месеца смених 2 маховика? Маховик на Marea Weekend 1.9JTD почти на 20г. сложих втора уптореба, а го смених щото миналата година и правих други ремонти с цел удължаване експлоатационния срок. Втория маховик на Opel Meriva 1.7 CDTI, 2007ма година, колата е на тъщата, но я карам аз, че съм само аз шофьор в момента - разтропа се мъжката, аха да излезе да види кой кара. Тъпото е, че колата от както е купена няма и 20к километра и явно си е била така. Хубавото е, че маховика е с един борд в който трака вътрешната част и не бие по корпуса или скоростната. Смених го комплект, някои хора за толкова пари кола купуват... И следващия който каже, че Opel стават за нещо - да ми пише да му обясня. Сега може ръждата да не ги гони толкова бързо, но са с други къде по-сериозни драми.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар




              Кормуваме с внука.
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар




                Кормуваме с внука.
                Така се започва.
                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                Коментар


                  Я да използвам темата да се похваля: не се отличавам с изключително добро телосложение, нито съм някой шишко, но все пак излишните килограми започнаха да ми личат и се чувствах не много щастлив от факта. Затова се записах в група за балансирано хранене и контрол на теглото, което включва известен брой кратки лекции, свързани с храненето, редовни индивидуални консултации с личния ми консултант и редовно измерване на тегло, съдържание на мазнини в тялото, мускули, вода и т. н. Хваля се с това, че за сравнително кратко време постигнах добри резултати и то без да спазвам някаква диета, а само се научих как е правилно да се храня. Т.е. промених си начина на храненето. В резултат на това съм 6 кг надолу - почти изцяло мазнини, повиших съдържанието на вода в тялото, вече закопчавам колана на друга дупка (по-тясна, разбира се), а някои дрехи, които леко ми теснееха - вече са ми тамън, както когато съм ги мерил при покупката им.

                  Има още какво да се желае, за да постигна още по-добър резултат. Имам още малко мазнини за сваляне, но поне съм на верния път (надявам се) - подбирам храната, която ям и внимавам да не се отпускам с ядене на боклуци. Те резултатите не закъсняват, идват от самосебе си.

                  Не чакайте, а се погрижете за себе си и тялото си, за да се чувствате добре.

                  Коментар


                    Не знам дали е много за хвалене, но от вчера съм собственик на Dacia Duster 1.6i (2013) 4x4. Пускам и малко снимки на придобивката. Пожелавам си много и безаварийни километри с нея.
                    Click image for larger version

Name:	5dc430658e643d36d33370d3o.jpg
Views:	1
Size:	80,2 KB
ID:	2098787 Click image for larger version

Name:	5dc43084ee35ad5ab906a412o.jpg
Views:	1
Size:	72,4 KB
ID:	2098786 Click image for larger version

Name:	5dc430b57f8b2756c60c99c4o.jpg
Views:	1
Size:	68,2 KB
ID:	2098785
                    Dacia Duster 1.6 4WD

                    Коментар


                      Не знам дали е много за хвалене, но от вчера съм собственик на Dacia Duster 1.6i (2013) 4x4. Пускам и малко снимки на придобивката. Пожелавам си много и безаварийни километри с нея.
                      [ATTACH=CONFIG]107873[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]107872[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]107871[/ATTACH]
                      Честито и безаварийно!
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        Не знам дали е много за хвалене, но от вчера съм собственик на Dacia Duster 1.6i (2013) 4x4. Пускам и малко снимки на придобивката. Пожелавам си много и безаварийни километри с нея.
                        [ATTACH=CONFIG]107873[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]107872[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]107871[/ATTACH]
                        Честито и да влиза в сервиз само за масло и филтри
                        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                        Коментар


                          Благодаря, колеги ! Бъдете живи и здрави !
                          Dacia Duster 1.6 4WD

                          Коментар


                            Я да използвам темата да се похваля:... Т.е. промених си начина на храненето. В резултат на това съм 6 кг надолу...
                            Браво! Това е истината - промяна на начина на хранене. Но не инцидентно, а промяната да стане начин на живот. Иначе килограмите се връщат.

                            Не знам дали е много за хвалене, но от вчера съм собственик на Dacia Duster 1.6i (2013) 4x4. Пускам и малко снимки на придобивката. Пожелавам си много и безаварийни километри с нея.
                            Баш за хвалене си е! Честито за добрия избор и много безаварийни!

                            И аз да се похваля или оплача: имам купувач за линеата. Утре трябва да се реализира сделката. Купувачът нито поиска да кара колата (все пак съединител, едно-друго се усещат при шофиране), нито иска да я гледа в сервиз (може пък да е ръждясала и да няма здраво място отдолу), дори състоянието на гумите не погледна. Повозих го 500 метра по едни разбити квартални улички в Дървеница, каза, че му се струвала шумна (тя пък взе, че изскърца на една идиотска, квартална, самоделна бабуна - тип бордюр насред пътя) и после каза, че я купува - без да се пазари. Нещо такава сделка не ме кара да се чувствам щастлив и спокоен. Чудя се дали да му я продам или да се откажа.
                            Последна редакция от snake; 16.01.2020, 08:19.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              Ти си знаеш най-добре, но имай в предвид, че старата кола е като старата мома!
                              Toyota Corolla Verso 2,2 D4D 2008
                              Fiat Stilo 1,9 D Multijet 120 2006

                              Коментар


                                Купувачът нито поиска ..
                                Аз така продадох БМВ-то, но по още по-странен начин. Дори и не се кара. Двигателя да е работил не повече от 10 секунди. Паля, изкарвам колата от гаража и гася, за да не се тровим. Това беше работата на цялата кола.
                                В подземния гараж бяха изгорели и половината лампи на осветлението. Купувача направи няколко кръгчета около колата. Май се качи в нея. И каза, че я купува. Понякога има и късметлии.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X