Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ние тук в България можем да се похвалим с доста бърз интернет на средно ниво потребител. В други доста по-развити държави е доста по-бавен като средна стойност. За някой от тях 32 си е съвсем нормално.

    Коментар


      Хвалба: Децата от ППМГ Бургас и СМГ София се заърнаха току що от ЮАР с един златен, два сребърни и два бронзови медала от индивидуалното и отборен бронзов медал от две възрастови групи на голям международен турнир. Дъщеря ми е сред медалистите.
      Оплакване: Децата бяха изпратени с телевизия от ЮАР, тук интерес е проявила само една местна телевизия и никоя медия за сега. А кажете ми, как да си задържим децата тук, като държавата ни нехае, а медиите ни предпочитат да
      пишат за новите джуки и дупе на НиЛо, или как някоя си изтегната на шезлонг нейде из родното ни черноморието се снимал как с премрежен поглед "пие"...пуканките си от сламка.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        Коментар


          ntodorov написа: Преглед на мнението
          Хвалба: ... Дъщеря ми е сред медалистите. ...
          Честито и голямо БРАВО! Кефа е голям и най-важното ... поддържайте огъня, защото без таквизи деца сме загубени!!!!
          Иначе чалгията е масовка ... и според мен няма спасение ... оплаках се!
          Мога да се похваля, че ... въпреки че си смених турбото /сам, самичък/ с чистак ново, пак хвърля масло във всмукателния!?!? Нещо дренажа на турбината се е5ава, но ще сложа един възвратен клапан та да видим
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            Честито и голямо БРАВО! Кефа е голям и най-важното ... поддържайте огъня, защото без таквизи деца сме загубени!!!!
            Иначе чалгията е масовка ... и според мен няма спасение ... оплаках се!....
            Да Jimy, така е. Не случайно писах точно тук, защото знам, че във форума има деца - математици. Доколкото си спомням твоят син и синът на snake също се занимават
            с математика ( сигурно пропускам и други). Щерка ми така се отдаде на математика и физика, че вече ме плашат нейните амбиции. Само се опитвам да и кажа, че от тук насетне трябва да мисли за бъдещата си реализация. Разните му соросоидни фондацийки от типа "Отворено общество" ме плашат, защото днес финансират, а утре източват ресурса ни, а аз колкото и да усещам "забиването" на държавата
            ни, чрез налагането на посредственост и примитивни ценности, "крещя" срещу това, да превръщат децата ни в зян за нас и в стръв за други държави...
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              ntodorov написа: Преглед на мнението
              Разните му соросоидни фондацийки от типа "Отворено общество" ме плашат, защото днес финансират, а утре източват ресурса ни...
              Ще ме извиняваш, но това изказване ми се струва далеч от здравия разум и реалността.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                Ще ме извиняваш, но това изказване ми се струва далеч от здравия разум и реалността.
                +++

                На дъщеричката - браво! И поклон!
                Последна редакция от Immortal; 08.08.2019, 19:54.

                Коментар


                  БРАВО на такива деца!
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Ще ме извиняваш, но това изказване ми се струва далеч от здравия разум и реалността.
                    За разума се обиждам, а за останалото - заповядай...
                    https://www.opensocietyfoundations.org/who-we-are
                    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E...0%D0%B8%D1%8F)
                    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94...80%D0%BE%D1%81
                    https://news.bg/world/otvoreno-obsht...-turtsiya.html
                    https://blitz.bg/obshtestvo/intervyu...ews623225.html
                    https://mgberon.com/2017/05/21/%D0%B...2%D0%B2%D0%BE/
                    ...Допускам да не съм те разбрал правилно. Ако ме обвиняваш в липса на здрав разум за писанията ми, че тази фондация има нещо общо със Сорос се изненадвам на незнанието ти. Aко пък се съмняваш, че такива фондации организират, подпомагат, награждават и лансират наши будни деца и младежи, съм готов да ти предоставя неопровержими доказателства. И не, Сорос не е виновен. Нямам нищо против него ( за разлика от Орбан, Ердоган и румънците), защото той и неговата фондация правят и дават на будните ни младежи точно това, което заслужават, но се ядосвам, че държавата ни не може и не иска да им осигури същото. Нима не си съгласен, че лесно изпускаме мозъците си навън ? Знаеш ли например колко стипендианти от комисията "Фулбрайт" ( няма общо със Сорос, но има подобни идеи) имаме в САЩ ? Над 60 заслужили деца на година заминават там и не знам дали има едно, което да се е прибрало обратно. Срещу това "крещя", а пък ако гледам собствения си интерес, естествено че ще мисля най-доброто за детето си и със сигурност не бих я спрял от стипендия и развитие навън. За мен обаче ще си остане само голия патриотизъм и рискът да ме нарекат човек с нездрав разум.
                    ПС: Не изключвам, че е възможно да живеем в различна реалност де.
                    Последна редакция от ntodorov; 09.08.2019, 09:33.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      ntodorov написа: Преглед на мнението
                      Д Щерка ми така се отдаде на математика и физика, че вече ме плашат нейните амбиции. Само се опитвам да и кажа, че от тук насетне трябва да мисли за бъдещата си реализация. .........
                      Да ти е жива и здрава и все така успешна!

                      А за общество, медии, новини ...................Колко познато ми звучи всичко това! . Не се ядосвай, така е за съжаление. Минали сме по същия път, големи успехи с липса на интерес от медии, или 3 телевизии на летището и вечерта, една една 15 секундна новина в само една от тях, сбутана в края на новините.

                      За фондациите не се коси, теории всякакви, но досега сме виждали само подкрепа за децата и май са единствените, каращи децата поне от време на време да се чувстват значими, е и по една среща при президента в края на всяка година.

                      Да се похваля и аз:

                      Синковеца наесен в ново училище, на първо желание в University of Cambridge .
                      Lupo - The Monster
                      Е83 3D

                      Коментар


                        Да ти е жива и здрава и все така успешна!

                        А за общество, медии, новини ...................Колко познато ми звучи всичко това! . Не се ядосвай, така е за съжаление. Минали сме по същия път, големи успехи с липса на интерес от медии, или 3 телевизии на летището и вечерта, една една 15 секундна новина в само една от тях, сбутана в края на новините.

                        За фондациите не се коси, теории всякакви, но досега сме виждали само подкрепа за децата и май са единствените, каращи децата поне от време на време да се чувстват значими, е и по една среща при президента в края на всяка година.

                        Да се похваля и аз:

                        Синковеца наесен в ново училище, на първо желание в University of Cambridge .
                        Честито колега. Много се радвам за вас. Живо се интересувам, а ако не ти представлява трудност, ще ти бъда много благодарен, ако ме държиш в течение. Може и на ЛС. Радвам се за такива деца и стискам палци. Успехи му желая !!!
                        Последна редакция от ntodorov; 09.08.2019, 10:10.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          Нямам съмнения, че тази и други фондации се финансират от Сорос, просто не виждам нищо нередно в това, а само и единствено възможности, които тук гледат да бъдат оплюти по всевъзможни начини.
                          Изтичането на мозъци е съвсем нормално, в предвид кочината в която живеем.
                          Кочина в която правосъден министър джурка файловете, яхнал бял хакер, министър-председател вози мацки на мотокар и на джипка, прокуратурата се изживява като народен съд и милион други светли примери.
                          Тези момчета от фирмата за кибер сигурност да не би да са били глупави? Останали са в България, развили са бизнес и изведнъж ги заровиха под земята без съд и присъда. Тук на почит са завършените идиоти, а не умните хора.

                          Да направиш най-доброто за нея, няма нищо общо със собствения ти интерес, такова нещо във връзката баща-дъщеря просто не съществува.
                          Какъв по-голям патриотизъм от това да се гордееш, че тя е успяла в чужда държава и че е по-добра от хиляди други, за да бъде там?

                          И никога, ама никога недей да съдиш за някого от новина в блиц, даже те съветвам да изтриеш линка, за да не им правим още реклама.
                          Извинявай за нездравия разум, но първото ти изказване беше в типично кафяв стил, на база мнение единствено от горепосочените лайномети - "Разните му соросоидни фондацийки"
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            ntodorov написа: Преглед на мнението
                            Честито колега. Много се радвам за вас. Живо се интересувам, а ако не ти представлява трудност - ще ти бъда много благодарен, ако ме държиш в течение. Може и на ЛС.Радвам се за такива деца и стискам палци. Успех !!!
                            Благодаря! Да са ни живи и здрави децата!

                            Никаква трудност. Напротив ще се радвам ако мога да помогна, ако не с друго, поне с опит и информация.
                            Lupo - The Monster
                            Е83 3D

                            Коментар


                              ntodorov написа: Преглед на мнението
                              ... Срещу това "крещя", а пък ако гледам собствения си интерес, естествено че ще мисля най-доброто за детето си и със сигурност не бих я спрял от стипендия и развитие навън. За мен обаче ще си остане само голия патриотизъм и рискът да ме нарекат човек с нездрав разум.
                              ПС: Не изключвам, че е възможно да живеем в различна реалност де.

                              Колко си прав човече ... нямам думи, защото са те ... точно това което си написал!

                              На останалата баба и дядо на синът ми - казах, че Той ще вземе лична карта само и единствено за да си закупи и ползва еднопосочен билет за ... бъдещето си. Адски негативен съм, съжелявам ... това виждам.

                              edit. и нещо "дребно" да допълня, като ПОХВАЛ:
                              преди години в моя университет си мечтаехме за мастити бизнесмени или фирми, които искат да инвестират в млади и надъхани специалисти, визирайки назе ...та да ни забележат, ангажират и тн ... е нямаше такива интереси! обаче днес видях в новините, че в България, в наше училище решават да инвестират в обучението на млад специалист, който след това да се върне и да преподава, да работи като даскал в същото училище, което е завършил. БРАВО! Адски интересно и далновидно решение ... а БГ бизнеса де е ... той младия търпение няма! или както бабите са казали: шило в торба не стои! що ли!?
                              Последна редакция от Jimy; 09.08.2019, 22:48.
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар


                                Да се похваля какво сътворих днес
                                Ограда 2/4мета на един приятел
                                с ламперия че общината не дават с тухли.
                                Click image for larger version

Name:	ограда.jpg
Views:	1
Size:	192,2 KB
ID:	2098567
                                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                                Коментар

                                Working...
                                X