Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Близо до сърцето - в стомаха

    Click image for larger version

Name:	IMG_0275.JPG
Views:	1
Size:	106,1 KB
ID:	2098258
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      Работата става солена. Буквално :D
      Почти е готов втория сет пастърма, че първия свърши много бързо

      Значи бива тука във форума някакво правило да се въведе за такива вкусотии баш преди обяд, че едвам я дочаках обедната почивка като ги видях.
      Fiat Coupe 1.8

      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

      Коментар


        Хваля се: Най-накрая сколасах да сменя тъпата гумичка в картера. Сега чак ми е едно уютно, като не ми пищи сигнала за ниско налягане на маслото при всяко палене.
        Оплаквам се: Постоянно съм на тръни да не изпищи пак, щото ще означава, че не съм уплътнил картера, както трябва и всичкото масло си е заминало.

        Хваля марката: От Фиат са се постарали да го направят ремонтопригодно, почти колкото са могли. За разлика от при повечето опели с тези двигатели.
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          А бе хора, как гоните проклетите къртици?! На сестра ми на вилата няма нужда от трактор, половината поляна са изорали гадините. При комшиите й няма, явно те имат някакъв начин да ги гонят и гадините се настанили при нея, ама и да ги попитам няма да кажат за да не ги изгоним при тях. Сложила е един електронен пискун уж да ги гони, но поляната е голяма и явно неможе да обхване цялата площ, пък и май че няма особен ефект от него.
          Последна редакция от NikMar; 23.02.2019, 11:16.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Единственото нещо, което ги гони за постоянно е ... урина.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              kiro_of_the_day написа: Преглед на мнението
              Единственото нещо, което ги гони за постоянно е ... урина.
              Ха ха ха Представяш ли си да изляза на поляната и да го размахвам от дупка на дупка, ами сестра ми? Явно трябва да източваме в бурканчета, но идеята не е за изхвърляне.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Ха ха ха Представяш ли си да изляза на поляната и да го размахвам от дупка на дупка, ами сестра ми? Явно трябва да източваме в бурканчета, но идеята не е за изхвърляне.
                Споделям го от многогодишният опит на родителите ми - и те го научиха от съселяни.
                НИЩО друго не помага или е само временно.
                Както си го описал по-нагоре - явно съседите ти знаят за метода...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  Айде и аз да се оплача - пет банки ми отказаха кредит, та сега ще трябва други схеми да мисля да се кредитирам.

                  Коментар


                    TBI, но само ако са ти наистина спешни, че лихвата е ужасна.
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      Тез са ми "фенове", ама ми трябват 30х. и при тях не вървя с толкоз.

                      Коментар


                        Тогава уникредит. Пробвай с някаква сума под 30 - 27, 28, нещо такова
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          И там пробвах - отказаха. Проблема е, че жената има лоша кредитна история - предишния и не плаща, не я търсят, но я има в регистъра и на мен не ми отпускат. Хем последните две банки бях а "връзки" и им обясних проблема - казаха няма проблем, ще стане, и след два дена - ми не става защото ... .. Еми нали ви казах за проблема бре, защо си губим взаимно времето... и те така.

                          Коментар


                            Ипотечен ли е кредита или потребителски?
                            Ако е потребителски, не виждам защо гледат нейните доходи и история.
                            Пак ти казвам, пробвай с маалко по-ниска сума.
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              Потребителски е. Казах им, ако не става, да пробваме и ипотечен /къщата ми си е наша и няма ипотека/, ама казаха няма проблем - потребителски ще ти дадем. Ок викам, ама после - ми не става. А инак за по-малко - няма да ми стигнат - трябват ми дори към 35, но с фокуси и 30 ще ми стигнат, като около 15 са за рефинансиране на съществуващите ми два /един кредит и един овърдрафт/, които си ги обслужвам без проблем. Защо я гледат - нямам идея, но явно на всички банки това им е политиката /или поне на петте които аз пробвах/.

                              Коментар


                                Пробвай в Експресбанк или... се разведи с жената. Поне временно...

                                Коментар

                                Working...
                                X