Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ам сега и Ел скутерите ако регистрират скоро СВ номерата ще свършат и ще почнат СЕ....

    Коментар


      Педалетките с регистрация ли са ... ! Май не са. Електро двуколките с мошност от 250w на задвижващото кололо ... що да са?
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        Да се оплача- насред лято ми изгоря подгряваща свещ- голям късмет...
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          Педалетките с регистрация ли са ... ! Май не са. Електро двуколките с мошност от 250w на задвижващото кололо ... що да са?
          Защото едното си минава като велосипед, а другото си е МПС, спрямо определенията/закона.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            Ай да се оплача - след 12 години вярна служба Мареа-та изплю семеринга на колянов вал, заради разпадащ се маховик. И понеже си я обичам - я ремонтирах.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              jenshen73 написа: Преглед на мнението
              Ай да се оплача - след 12 години вярна служба Мареа-та изплю семеринга на колянов вал, заради разпадащ се маховик. И понеже си я обичам - я ремонтирах.
              Да Ти служи вярно още толкова- минимум.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                dobrujanetza написа: Преглед на мнението
                Да Ти служи вярно още толкова- минимум.
                Е, 12 години още не очаквам да съм с нея, но понеже Opel Meriva-та, която ми е резервната кола не ме кефи (не съм я купувал или избирал аз, такова неграмотно нещо не бих си купил, но за без пари мога да го карам понякога) си ремонтирах Мареата. Цифра излезе хем с маховик от морга, но... квот такова, за 12 години да ми е стъпила по 100лв/година за ремонти. Дори съм тръгнал да рециклирам фаровете и да ги преправям малко, че са с потенциал - дневни светлини извън фаровата секция + мигачи, но когато са готови новите фарове ще се похваля. Две-три годинки още да изкара - берекет
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  Всеки скутер е задължен да се движи по пътното платно, да имат регистрационни номера и всичко останало, каквото е изискуемо като за нормално МПС. Било то и ел. скутер.
                  Май ще изляза лош пророк:
                  https://www.vesti.bg/bulgaria/elektr...obiava-6099339
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    ВО е пророк, лош - добър ... времето ще покаже! Обаче всичко някакси ескалира от ден на ден, а всъшност може би, някои лобита виждат заплаха за бизнеса си и провокират това !? Не съм фен на някакви фантастични сценарии, но някои раОти са видни и с просто око.
                    Само да вметна и похваля, тая вечер се разходих в центъра на Пловдив и се накефих страхотно за това как изглежда градът ми в навечерието на празника ни. Много хубав се получи централният площад, градската градина до него и учудващо за мен, новите НИ разкопки.
                    Приятели разходете се до Пловдив, няма да съжелявате!
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      Май ще изляза лош пророк:
                      https://www.vesti.bg/bulgaria/elektr...obiava-6099339
                      BO, от статията разбирам, че ел. скутерите нямат право да се движат по пътищата, а не че трябва да се управляват там.
                      Наистина съм с две ръце за това. Ако няма велоалеи или алтернативни алеи за тях, наистина е опасно и престъпно да се управляват в платната отредени за МПС. Аз почти не слизам от моето, карам го по велоалеите, с които е опасан целия ни град и до сега не съм имал никакви проблеми с пешеходци, МПС и велосипедисти. Когато пресичам пешеходни пътеки, винаги го правя слезнал от него. Ако не се кара на алеи отредени за велосипеди си е безсмислено и опасно човек да притежава такова нещо. Пък че има хора недоволни от появата на тази алтернатива за движение - има. Само аз си спестявам над 50 лв. на месец за гориво, плюс разходите за сини и зелени зони...Пък и се пристрастих към скутерчето мамка му. Това сутрин и вечер да не мисля за задръствания, за паркиране, трафик и алабализми, определено ми действат добре, освен това и някак си се чувствам по-неангажиращо и по-млад да речем.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Да се похваля, купих си Крома! Ще се виждаме по-често в раздел "Дизелови двигатели" май.
                        Click image for larger version

Name:	69809805_459843461268836_2530522025596813312_n.jpg
Views:	1
Size:	169,9 KB
ID:	2098585Click image for larger version

Name:	70226642_2308864159226980_8352812857791873024_n.jpg
Views:	1
Size:	162,2 KB
ID:	2098584

                        Коментар


                          Да се похваля, купих си Крома! Ще се виждаме по-често в раздел "Дизелови двигатели" май.
                          [ATTACH=CONFIG]107517[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107516[/ATTACH]
                          Дано се виждаме по често в раздел похвали . Да ти е честита!
                          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                          Коментар


                            Честито, ама що с тоя теглич отпреде
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                              Дано се виждаме по често в раздел похвали . Да ти е честита!
                              Благодаря!

                              Честито, ама що с тоя теглич отпреде
                              Преди да я взема е седяла в автокъщата с вдигната ръчна, около година (може и повече). Заради това като съм им звъннал, че искам да я взема, са я дърпали с друга кола за да разлепат задните спирачни.

                              Коментар


                                Честито и безаварийно!
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X