Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде една Хвалбъ и от мен: В неделя се върнах от поредния лагер. 6 тренировки от петък до неделя. Прибрах се 3,5кг по-лек у дома
    Click image for larger version

Name:	DSC_0161.jpg
Views:	1
Size:	95,2 KB
ID:	2097720

    Оплакване: Към удоволствието от играта прибавям: навехнат глезен - 1бр; пресрещнат пръст - 1бр; и за сега съмнение за пукната кост в лявата китка

    ....Но всичко е точнооо
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      Жалко за Ситроена. А това Пунто - ксенон 55 вата и луната спи.

      Жалко и за глезена, за пръста.

      Коментар


        Нищо му няма на пръста, и без това с пияното не му се получаваше нещо.
        Kay, aз виках ли те на италфеста, ти не та не, ай куцай сега.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          Не знам кой бил, кой доволен, нооо аз да си се похваля!

          ИТАЛФЕСТ 2018!

          Чисто италянско и фенско удоволствие! Завиждайте, и това е с въшка 80 коня ... !

          п.п. днес се обадих на един агент ... 147 Q2 бартер, но ми отказа ...
          Прикачени файлове
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            Click image for larger version

Name:	34859350_1567408793386462_5689520409389563904_n.jpg
Views:	1
Size:	64,6 KB
ID:	2097727
            Трябва и аз да се похваля. С добър сервитьор до мен, резултата е на лице, в надпреварата автосервитьор.
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              Вие двамата трябва да почерпите май
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                Ходи ми се за риба/палатка но не спира да вали...
                Утре все пак мисля да рискувам
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  дигай се другата седмица на Копринка
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    dobrujanetza написа: Преглед на мнението
                    Вие двамата трябва да почерпите май
                    С удоволствие, с приятели и за приятели!
                    п.п. Адаш, домашното бе перфектно ... мерси !!!
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      Хвалба: От втори юни до 12-ти септември съм отпуска. Ще е лудо лято за младият баща, т.е. за мен. Благородно ви завиждам и следващото събиране да пиете по едно и за мен, че съм само на безалкохолно и безалкохолна бира.
                      П.П.
                      Весело лято на всички!
                      И все така да сме отзивчиви един към друг!
                      link

                      Коментар


                        Хвалба: HGT-то тръгна. Липсата на мощност, която показваше досега се оказа от неправилно зацепен агренажен ремък. Разпределителните валове и двата бяха изместени - единият с един, а другият с два зъба. Така е карано 7 години, и според бившата собственичка "много вървяло"...Според мен вървеше колкото Ситроенчето ми (68 к.с.)... Сега искам да се качи

                        Коментар


                          Да се похваля и аз- класа на дъщеря ми е завършил втори по успех в гимназията, а моето момиче е второ по успех в класа.
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            Лаптопа глъта вода сощи.Разглоих,подсуших,о две от уквите липсват,както се вижда от писаията ми.Май ще поръчвам клавиатура

                            Коментар


                              dobrujanetza написа: Преглед на мнението
                              Да се похваля и аз- класа на дъщеря ми е завършил втори по успех в гимназията, а моето момиче е второ по успех в класа.
                              Честито, само да се гордеете с нея и занапред. Моя 'убавец не беше отличник, но съм доволен от резултатите му.
                              Хвалба, в събота кандидатствахме в УХТ гр. Пловдив, сега чакаме резултатите на 07.07.2018 г.
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар


                                Оплакване 1 - обраха ме на екскурзия в Рим (по този повод - хора, пазете си и си наглеждайте чанти, багажи, торби, ВСИЧКО!) В портфейла ми бяха останали много малко пари (последен ден ни беше), но и личната карта (от какъв зор си я оставих в портфейла, да ме пита човек...). Та после ходене по мъките - с такси до посолството, което с моя късмет беше баш на другия край града, в час пик, разбира се. За скромната сума от 67.00 евро вадят временен паспорт, с който после на римското летище ме гледаха сякаш съм престъпник. Слава Богу - всичко свърши добре, хванах полета, прибрах се.

                                Оплакване 2 - тази сутрин видях, че някой ми е откраднал розовото "езиче" (колана за теглене). Човек да не си сложи нещо по-интересно на колата, ега ти...

                                Оплакване 3 - чак след месец съм на море.

                                Коментар

                                Working...
                                X