Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ами ще го минем като похвал и аз.
    Всеки път като седна в 147-цата ми е трудно да си събера усмивката.
    Още нищо сериозно не съм правил гони 10 к при мен. Е вярно че гори повече от либрата нищо че е 1.9 ама има защо... хахахахха. ( карам я предимно градско )
    Много радва душата

    п.с Колеги, нека все пак нека не забравяме добрият тон на форума.
    п.п.с Еййй забравил съм да си обновя подписа а я имам от сума ти време....

    Та става похвалването значи. Пу как съм забравил да пиша.

    Сега имам да нанасям разход за 5к км да видим как ще дойде - за момента е за 5к за който съм въвеждал е 6.37/100км.

    п.п.п.с продавам джантите от снимката - хаха
    Прикачени файлове
    Последна редакция от pr_00f; 17.10.2017, 14:13.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      нека и аз се извиня на колегата. Всеки може да кара и да се отнася към колата си както желае.
      Но не понасям някой да ми прави сметка от мое име и за мойте разходи.
      Сигурто ако кажа че като ходя за риба оставял по 50 60 лв само за захранка и ще има припаднали.

      А червената хуцавица ще се радвам да я снимаме някоя неделя на срещата. Даже ще и осигурим черен фон с три 147 ци.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        Аааа,като ви чета и аз се замислям за една Алфа!
        Благородно ви завиждам!
        Да си ги карате със здраве!
        Fiat Punto 1.1 6Speed

        Коментар


          Аз мисля,че с тази червената много често се засичаме в Борово и Манастирски ливади.
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            Малко спамим, но явно друга засичаш.
            Базирана е в Х.Димитър а работата в Младост 4
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар


              S_BANKOV написа: Преглед на мнението
              нека и аз се извиня на колегата. Всеки може да кара и да се отнася към колата си както желае.
              Но не понасям някой да ми прави сметка от мое име и за мойте разходи.
              Сигурто ако кажа че като ходя за риба оставял по 50 60 лв само за захранка и ще има припаднали.

              А червената хуцавица ще се радвам да я снимаме някоя неделя на срещата. Даже ще и осигурим черен фон с три 147 ци.
              И аз май реагирах остро за което също се извинявам мисля,че цифрата 3 бона ме шокира доста аз не съм в състояние ни най малко .Аз 200-300 да дам за ремонт и съм разорен за 1 месец :D ама рядко се налага най често такъв ремонт ми е съединител иначе са дребни ремонти по 20-30-40-50лв на месеци
              this

              Коментар


                Бях написал 30 реда към горните приказки , но няма смисъл. Карайте си колите обичайте си ги и не правете компромиси от нищо, грижите ли се за колите си и те ще ви се отблагодарят. Аз в момента всеки лев който давам по колата го давам с кеф.Благодарности на Банков че ми намери алфата, вярно че от Варна , но пък си я докарах с кеф.
                Ето я и моята грозница
                Последна редакция от cs_aleksandar; 17.10.2017, 20:38.
                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                .

                Коментар


                  Само дето не разбирам човек пишещ в този форум срещу италианките какво търси тук.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Ти чакай да влезеш в серия,тогава ще ти се доплаче от железния голф.Един колега все ме ядеше за мареята,ама аз я купих за 2000 лв 2010г, и за 6 г. ми стъпа около 3200 с газово и т.н, а за същия период поддръжката на прехваления му голф 4 много надхвърли общата цифра за баба мара.За три месеца във франция жена му му звънеше през няколко дена за посещения в бокса.
                    И сега оплакването,продадох баба мара и уйдисах на жената за мазда 3 ,и сега си имам два хди боклука.Голяма мъка
                    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                    Коментар


                      Оплакване: От постовете на съпругата на мой приятел от детинство разбирам, че той е загинал при катастрофа тия дни. Аз с нея много не се познавам, щото живеем в различни краища на страната и съм я виждал няколко пъти... Не смея да я попитам какво е станало.
                      На днешния ден преди 18 години се ожених, и той ми помогна с пари назаем, да си направя сватбата. И точно на днешния ден разбирам, че го няма вече ;(

                      Коментар


                        Само дето не разбирам човек пишещ в този форум срещу италианките какво търси тук.
                        Спри с простотиите и стъпи на ЗЕМЯТА ние сме в ФИАТ ФОРУМ а аз пиша ПРОТИВ АЛФИТЕ а не ПРОТИВ ВСИЧКИ ИТАЛИАНСКИ .......... Що се отнася до оная четворка като е сполучил на сцепена от каране нищо чудно пак ако е била 1.6 изобщо ама изобщо не ми говори тва е НАЙ НАЙ НАЙ трошливия голф 4ка скоростите ги троши,двигателя за нищо нестава .Само 1.9 тди 90 и 110 коня са най здрави за 1.8т тряя много пара за данъци и поддръжка.Аз затова и не искам по нова от голф 2 .Хем няма електроника и да даде грешка и да влезе в авариен режим хем е здрава много и носи на бой.
                        this

                        Коментар


                          Спри с простотиите и стъпи на ЗЕМЯТА ние сме в ФИАТ ФОРУМ а аз пиша ПРОТИВ АЛФИТЕ а не ПРОТИВ ВСИЧКИ ИТАЛИАНСКИ .......... Що се отнася до оная четворка като е сполучил на сцепена от каране нищо чудно пак ако е била 1.6 изобщо ама изобщо не ми говори тва е НАЙ НАЙ НАЙ трошливия голф 4ка скоростите ги троши,двигателя за нищо нестава .Само 1.9 тди 90 и 110 коня са най здрави за 1.8т тряя много пара за данъци и поддръжка.Аз затова и не искам по нова от голф 2 .Хем няма електроника и да даде грешка и да влезе в авариен режим хем е здрава много и носи на бой.
                          Ама то и Алфата е Фиат...

                          Похвал - Смених съединител и предни дискове и накладки.Доволен съм.
                          Fiat Punto 1.1 6Speed

                          Коментар


                            Спри с простотиите и стъпи на ЗЕМЯТА ние сме в ФИАТ ФОРУМ а аз пиша ПРОТИВ АЛФИТЕ а не ПРОТИВ ВСИЧКИ ИТАЛИАНСКИ .......... Що се отнася до оная четворка като е сполучил на сцепена от каране нищо чудно пак ако е била 1.6 изобщо ама изобщо не ми говори тва е НАЙ НАЙ НАЙ трошливия голф 4ка скоростите ги троши,двигателя за нищо нестава .Само 1.9 тди 90 и 110 коня са най здрави за 1.8т тряя много пара за данъци и поддръжка.Аз затова и не искам по нова от голф 2 .Хем няма електроника и да даде грешка и да влезе в авариен режим хем е здрава много и носи на бой.
                            Научно доказано...
                            Колега имал голф 2 или 3 1.9 каране мърляне масло не сменя и така до подари на жена си че е взел май 1.6 на газ че по евтино и скоростите на салата...
                            За пасата един професор щерка му го беше подарила 1.8 т фейслифт май май... Професора в чудо се видя 1000 носачи с връзки 280 или 300 данък..... Косата му беше побеляла от зор... Все едно съм пичлеме на 20 г с някво скъпо БМВ

                            Като кажат VW немско 6 000 / 8 000 или някой 10 000... Здраво било.... Бе това да не е 124 едно време да кара по 1/2 милиони км. Както казваше бай Тошо с последната с реч за СИВ
                            - Каквото беше едно време беше! Сега свърши вече и всичко се руши мигновено...

                            Click image for larger version

Name:	P71002-175523.jpg
Views:	1
Size:	130,1 KB
ID:	2095078Click image for larger version

Name:	P71002-175543.jpg
Views:	1
Size:	89,0 KB
ID:	2095079
                            И по темата то това за хвалене ли е или за оплакване ?????

                            Коментар


                              В петък е време за риболов. Ще пробвам нови пикер и макара. Вчера се напазариха захранки. И вече чакам да си застана на брега сутринта, хвърлил въдица на столчето и с любимата пура в ръката. Това се казва почивка.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Спри с простотиите и стъпи на ЗЕМЯТА ние сме в ФИАТ ФОРУМ а аз пиша ПРОТИВ АЛФИТЕ а не ПРОТИВ ВСИЧКИ ИТАЛИАНСКИ .......... Що се отнася до оная четворка като е сполучил на сцепена от каране нищо чудно пак ако е била 1.6 изобщо ама изобщо не ми говори тва е НАЙ НАЙ НАЙ трошливия голф 4ка скоростите ги троши,двигателя за нищо нестава .Само 1.9 тди 90 и 110 коня са най здрави за 1.8т тряя много пара за данъци и поддръжка.Аз затова и не искам по нова от голф 2 .Хем няма електроника и да даде грешка и да влезе в авариен режим хем е здрава много и носи на бой.
                                Що за тон?! Едно нещо написах и станах пишман, а ти си написал толкова много глупости, което не е само мое мнение.
                                И като цяло тук не си пишем за да се заяждаме и обиждаме, а да си помагаме взаимно, така че спазвай добрия тон и идеята на форума.
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X