Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fifo td 100 написа: Преглед на мнението
    Тая няма ключ тя е с ъ "флашка" Централно си има слагаш ключа нещо пресвятка по таблото и изгасва няма грешки или подробно...
    Хвалба е че е s class пък е умрял като Москвич...
    И Кромата е с флашка (както го наричаш). Може би не си виждал.
    Същият е ключа като на Мерцедес.
    Click image for larger version

Name:	LinHui-for-FIAT-CROMA-Smart-Key-Case-3-Buttons-Uncut-Cooper-Blade-Original-Remote-Blank-Key.jpg
Views:	1
Size:	184,0 KB
ID:	2095264Click image for larger version

Name:	product_3950.jpg
Views:	1
Size:	89,3 KB
ID:	2095265

    Коментар


      Immortal написа: Преглед на мнението
      И Кромата е с флашка (както го наричаш). Може би не си виждал.
      Същият е ключа като на Мерцедес.
      [ATTACH=CONFIG]104559[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104560[/ATTACH]
      Крома през живота си не съм виждам...
      Някак си изправиха волана на платформата и това е

      Коментар


        С щанга!
        Имам една в багажника. Ей тъй, за борба с високите технологии.
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          fifo td 100 написа: Преглед на мнението
          Крома през живота си не съм виждам...
          Някак си изправиха волана на платформата и това е
          slonikon написа: Преглед на мнението
          С щанга!
          Имам една в багажника. Ей тъй, за борба с високите технологии.
          Сериозно ли ???


          Да се похваля Поръчах си термостат тампон за двигателя... Ама забравих какви марки са.... Термостата беше 90 (с намалението на едно) английски инак май беше 110/120/130 с 2 години гаранция а тампона беше 80 за мене 60 лв пак с 2 години гаранция...
          И така тоя мой познат си ги вкарва той (показа ми и сайтовете) и има някакво намаление за него каза, че на едро ги взема... Както и на разпродажба термостата беше така показа ги почват от 150/160/200 като махнем 30 % пак е цена... Дай да видим какво има на акция в момента по света.... Ето ти го английски с намаление 90 и 2 години гаранция... Винаги е в цена при него но се чака по 2/3/4/5 дена...
          Той е като мене с евтиното свинско от кауфланда дето го дебна по 1/2 седмици да падне на 5 лв . Или уйски в акция
          Последна редакция от fifo td 100; 05.01.2018, 00:27.

          Коментар


            Чудих се дали да се оплача тук или да си пиша в темата за българските абсурди.
            Почти всеки път гледам как най-безотговорни родители продължават да си водят очевидно болните дена в детската градина, вместо да си ги гледат.
            Резултати:
            1. Заради тяхната безотговорност и отговор стил "не мога да почивам", то техния проблем се прехвърля и върху мен. Баси все едно аз не работя и аз не си храня семейството. Но майната им на парите.
            2. По-важно е как с ясно самосъзнание разболяваш други деца. Баси, знаят последиците и въпреки това не им дреме. Това за мен граничи с малоумна и тоталната деградация на обществото.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              Чудих се дали да се оплача тук или да си пиша в темата за българските абсурди.
              Почти всеки път гледам как най-безотговорни родители продължават да си водят очевидно болните дена в детската градина, вместо да си ги гледат.
              Резултати:
              1. Заради тяхната безотговорност и отговор стил "не мога да почивам", то техния проблем се прехвърля и върху мен. Баси все едно аз не работя и аз не си храня семейството. Но майната им на парите.
              2. По-важно е как с ясно самосъзнание разболяваш други деца. Баси, знаят последиците и въпреки това не им дреме. Това за мен граничи с малоумна и тоталната деградация на обществото.
              Този проблем се решава с контрол от страна на детската градина, там е проблема, станах свидетел точно пред мен дете, което се давеше от кашлица и носа му течеше зверски, сестрата на входа го погледна, каза на майката, че детето очевидно има бактериална инфекция и директно я помоли да го заведе в болница и да го лекува - нямаше къде да ходи и си тръгна с детето, което очевидно щеше да остави в детската да бълва бактерии сред здравите деца /детето в случая няма вина/ ако не беше контрола на входа.
              punto HGT

              Коментар


                Ам не става и с контрол от детската градина, става със самосъзнание на самите родители ама него го няма, причините са ясни на всички.
                Преди години в нашата група в Младост, подобен случай зелени сополи, кашлица и т.н. Сестрата казва на майката, детето е болно, майката казва не е, сестрата казва не може да посещава така градина, майката казва ще ви донеса бележка от лекар, че може - след половин час е с бележка от лекар, че детето може да ходи на градина. След точно два дена цялата група беше на тръшкана, разговор с майката не помогна, аз бях решил да и по окрася носът, ама не спряха... Та така, пак опираме до манталитет и безочие на народонаселението на тая територия.

                Коментар


                  Оплаквам се: Като гледам хората, бахти и смотаната работа имам! Не съм си ползвал целите болнични от незапомнени времена.
                  Хваля се: Има сериозен шанс мъдри колеги от форума да ме посъветват какво да работя, че най-накрая да рахатясам и аз.
                  браво 1,6/90 - 09 г.

                  Коментар


                    Да се изфукам пък аз.
                    Бил оригинален термостата.
                    Click image for larger version

Name:	P80106-163120.jpg
Views:	1
Size:	227,5 KB
ID:	2095269 Click image for larger version

Name:	P80106-162949.jpg
Views:	1
Size:	369,8 KB
ID:	2095270 Click image for larger version

Name:	P80106-162820.jpg
Views:	1
Size:	375,6 KB
ID:	2095271
                    Click image for larger version

Name:	P80106-171532.jpg
Views:	1
Size:	96,9 KB
ID:	2095272
                    Последна редакция от fifo td 100; 06.01.2018, 16:18.

                    Коментар


                      slonikon написа: Преглед на мнението
                      Оплаквам се: Като гледам хората, бахти и смотаната работа имам! Не съм си ползвал целите болнични от незапомнени времена.
                      Хваля се: Има сериозен шанс мъдри колеги от форума да ме посъветват какво да работя, че най-накрая да рахатясам и аз.
                      Вътрешно в себе си знаеш

                      Коментар


                        Ако се опитваш да ме прикоткаш у вашето компания - няма да стане. Много рано се събуждате вие там!
                        И изобщо казано не визирах теб, о премъдри, а сенсеите, дето през всеки две седмици прекарват по една вкъщи, заради градинските сополи.
                        Последна редакция от slonikon; 06.01.2018, 18:23.
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          Младене, ако беше дошъл с мен за риба в събота, сега щеше да си със сополи и нямаше да ходиш на градина.
                          Иначе искам да работя соларен панел, зял ден изтегнат на слънце.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Днес се натъкнах на антифриз в караката ми, ще я пращам на лекар, че в това време немога да я разкулача на двора. Уговорих се с еидн познат монтьор от Експрес сервиза за сряда, с/у 150 лв + 40 лв за радиатор, който аз го осигурявам с отстъпка от познати в магазин. Има ли начин смяната да става без разглабяне на таблото, з/о така ми каза майстора, а иначе му имам доверие.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              След като е обслужих лятото имаше промяна в интервала на перката. Преди се пускаше на 92 охлади 4)5 градуса и спре. Сега малко по късно примерно 93/94 но сваля до 80 градуса. И да сменил съм помпата и с червен антифриз до -76 и минерална вода.
                              Минерална вода ?????
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар


                                Днес се натъкнах на антифриз в караката ми, ще я пращам на лекар, че в това време немога да я разкулача на двора. Уговорих се с еидн познат монтьор от Експрес сервиза за сряда, с/у 150 лв + 40 лв за радиатор, който аз го осигурявам с отстъпка от познати в магазин. Има ли начин смяната да става без разглабяне на таблото, з/о така ми каза майстора, а иначе му имам доверие.
                                Ники, тоя приятел, нещо ... Радиатора се сменя за час и единственото нещо дето се сваля е седалката че да ти е удобно да работиш.
                                Става дума бравата нали?

                                Пруфе, аз няма да се учудя ако прочета за газирана вода ти за минерална се вайкаш.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X