Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S_BANKOV написа: Преглед на мнението
    Е кво теч като теч. То само от там да тече тоя мотор е направо късмет.

    мрън Много ми се спи цяла седмица, и за риба ми се ходи, мрън.

    Имам си доставка на кайсиев етанол,
    Ясни предполагам нова гарнитура ще реши проблема нали така??? Даме бликне от другаде???

    И да моя мотор не тече от някъде на това му се чудят всички майстори... Как така дизел пък грам масло няма по него още лъскав алумина .Е до ония ден де.

    Коментар


      Е и това ли сега пък а тази кола нещо....


      Click image for larger version

Name:	P71221-192613.jpg
Views:	1
Size:	134,3 KB
ID:	2095239Click image for larger version

Name:	P71221-192619.jpg
Views:	1
Size:	153,1 KB
ID:	2095240Click image for larger version

Name:	P71221-192625.jpg
Views:	1
Size:	183,9 KB
ID:	2095241
      Хъм 2 и 4 дюза нещо са неприятно мокри особено 4 и от от горе на гайката да не е някъв конденз ???

      Коментар


        Immortal написа: Преглед на мнението
        Дядо Коледа ми донесе снимка от КАТ. Накрая и аз паднах жертва на мобилните камери. Не съм го взел писмото още и не знам дали е за 100 или 300 кинта, ама повече няма да искам от Дядо Коледа нищо. Поостарял е и не разбира правилно какво си си пожелал.
        Кажи какъв беше подаръка? Колко беше?

        Коментар


          300. Платих вече 210 ( в 14-дневния срок).

          Яд ме е не за друго, а защото по целия си път (Козлодуй - София) карах в ограниченията.
          Между Враца и Мездра пътят е с 4 ленти и мантинела по средата. А от Мездра става 2 ленти и влиза в планината.
          Та малко преди края на широкото настигах бавно три тира... Реших да ги изпреваря, за да не ми се пречкат в завоите, че там няма изпреварване, пък скоростта им ще падне по нагорнището.
          И тъкмо се изравнявам с най-предния, и виждам патрулката с камерата... 123 км ми е скоростта след приспадане на 3% грешка на уреда, при разрешени 90 (с колкото караха камионите).
          Последна редакция от Immortal; 23.12.2017, 06:46.

          Коментар


            Immortal написа: Преглед на мнението
            300. Платих вече 210 ( в 14-дневния срок).
            Можеше и по-зле да е - аз Платих 340 с отстъпката за единия, но на мене ми взеха книжката, макар само за ден.
            В момента ти вземат книжката ако имаш неплатени глоби, до заплащането им, което трябва да стане бързо, в населеното място където ти я вземат, щото иначе отпътува на някъде. Но за самото каране с неплатени актове, също се пише акт... който сега го чакам заедно с талона. Куриозното е, че актовете са на жена ми, но понеже колите се водят фирмени, всичко се води на мое име (два от по 100, един 150 и един 20). По-лошото е, че по новите разпоредби, при превишение с над 40 км/ч глобата е 600 лева.
            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

            Коментар


              Последното не го знаех за 600 лв, реално на всичките хранилки извънградско със знак 60, превишение с 40 е супер лесно да постигне...

              Коментар


                Дидо, миналата година имах аналогичен случай. На Технополис на Сандански, докато бяхме още на Струма застигнах ТИР и се напънах да го мина за да не ми се тътри с 60 после. И тъкмо изпреварвам и виждам патрулката...на ограничение 60 съм минал с 80 и нещо....100лв, ама платих по-малко заради 14дена. Интересното е, че ме снимат на 24дек и на 27 дойде снимката- евалата на КАТ Благоевград. Иначе имам един фиш за неправилно паркиран, който го плащам 2ри път. Платен и ме спират преди време полисмени и ми обясняват, че в онлайн платформата им го имам като задължение. Платих пак....и още го имам, ама не ми се ходи до ВТ и си карам с платежното...За някой неща са мн бързи, но за други не са. И да иска човек да е коректен и д си плаща, ей такива случки ме карат да се замислям има ли смисъл...
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Дидо, миналата година имах аналогичен случай. На Технополис на Сандански, докато бяхме още на Струма застигнах ТИР и се напънах да го мина за да не ми се тътри с 60 после. И тъкмо изпреварвам и виждам патрулката...на ограничение 60 съм минал с 80 и нещо....100лв, ама платих по-малко заради 14дена. Интересното е, че ме снимат на 24дек и на 27 дойде снимката- евалата на КАТ Благоевград. Иначе имам един фиш за неправилно паркиран, който го плащам 2ри път. Платен и ме спират преди време полисмени и ми обясняват, че в онлайн платформата им го имам като задължение. Платих пак....и още го имам, ама не ми се ходи до ВТ и си карам с платежното...За някой неща са мн бързи, но за други не са. И да иска човек да е коректен и д си плаща, ей такива случки ме карат да се замислям има ли смисъл...
                  И мене някой ме беше изпукал 50 лв за паркиране....
                  По кой член и как не видях, защото бях твърде зает да псувам по улицата и късам стикера който беше залепен така, че да не може да видеш огледалото...
                  На 20 или спрели няма стикер на мойта... Само някой се е обадил че му е пречила... Така правят келешите...
                  И така не е плащах и си викам на данъка отивам нямате нищо господине никакви задължения... Хахахаха
                  То лятото пак ме сгащиха ама вече с 20 лв писали са ми писмо ама говидях след 1 месец. От централната община ама са го върнали. Ще чакат чак като ми Стане кефа...

                  Коментар


                    Immortal написа: Преглед на мнението
                    300. Платих вече 210 ( в 14-дневния срок).

                    Яд ме е не за друго, а защото по целия си път (Козлодуй - София) карах в ограниченията.
                    Между Враца и Мездра пътят е с 4 ленти и мантинела по средата. А от Мездра става 2 ленти и влиза в планината.
                    Та малко преди края на широкото настигах бавно три тира... Реших да ги изпреваря, за да не ми се пречкат в завоите, че там няма изпреварване, пък скоростта им ще падне по нагорнището.
                    И тъкмо се изравнявам с най-предния, и виждам патрулката с камерата... 123 км ми е скоростта след приспадане на 3% грешка на уреда, при разрешени 90 (с колкото караха камионите).
                    https://www.google.bg/maps/@43.15021...2!8i6656?hl=bg

                    Тук ли?
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      Точно там.

                      Коментар


                        Днес готвих! Правих печен боб на фурна в гърне... стана страхотия!

                        Click image for larger version

Name:	20171224_180444.jpg
Views:	1
Size:	391,3 KB
ID:	2095244

                        Честита Коледа на всички!!!
                        Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                        Коментар


                          Най накрая дойде който го познае за какво е халал да му е
                          Click image for larger version

Name:	P71221-225456.jpg
Views:	1
Size:	133,5 KB
ID:	2095245Click image for larger version

Name:	P71226-224016.jpg
Views:	1
Size:	71,7 KB
ID:	2095246

                          Коментар


                            ФМ трансмитер, захранван от запалката. Може би има и слот за SD карта?
                            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                            Коментар


                              fifo td 100 написа: Преглед на мнението
                              Най накрая дойде който го познае за какво е халал да му е
                              [ATTACH=CONFIG]104507[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104508[/ATTACH]
                              Е зарядно за телефон с блутут и трансмитер на Xiaomi. Ползвам с модела без трансмитера. За зарядно е перфектно.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                                ФМ трансмитер, захранван от запалката. Може би има и слот за SD карта?
                                Не няма слод за карта обаче..

                                Коментар

                                Working...
                                X